HK Riga U21 VS SKA-Varyagi U21


HK Riga U21

SKA-Varyagi U21

HK Riga U21 (T1) VS SKA-Varyagi U21 (T2)

HK Riga U21

SKA-Varyagi U21

Zaujímavé

HK Riga U21

  • Až 13 zápasov tímu HK Riga U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 65%.
  • HK Riga U21 už 12 zápasov v rade neremízovali.
  • HK Riga U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

SKA-Varyagi U21

  • Mužsvo SKA-Varyagi U21 prehralo až 72% svojích zápasov (13 prehier z 18).
  • 28% zápasov tímu SKA-Varyagi U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 5 z celkového počtu 18 zápasov.
  • 10 z celkového počtu 18 zápasov tímu SKA-Varyagi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • SKA-Varyagi U21 už 18 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 63% vzájomných zápasov (5 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 8 vzájomných zápasov, čo je 88%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
18.02.2020 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
17.02.2020 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.11.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
28.11.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
28.12.2018 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.12.2018 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
26.09.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 3:2ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:0
25.09.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:0

HK Riga U21

2 - 5 - 1

SKA-Varyagi U21

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
26.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.20 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
10.10.20 12:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
09.10.20 17:30 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
08.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 8:3 2:0,4:2,2:1
07.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
04.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
03.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
30.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.09.20 18:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1
17.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.09.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
13.09.20 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:1 1:1,4:0,1:0
10.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 over 3:6 0:3,0:2,3:1
09.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
05.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.10.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 2:0,0:3,0:0
09.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:5sn 1:2,2:2,1:0,0:0,2:3
08.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,2:1
04.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
30.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4sn 0:0,0:2,3:1,0:0,2:3
29.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2 2:1,1:1,0:0
26.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
25.09.20 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:5 0:1,2:2,1:2
14.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
09.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
06.09.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
05.09.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:0,3:2

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
31.10.2020 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
04.11.2020 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
05.11.2020 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.11.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.11.2020 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.11.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
14.11.2020 11:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
14.01.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
09.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
31.10.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
06.11.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.11.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.11.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
15.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
04.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
23.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
27.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
09.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
2. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
4. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
6. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
7. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
10. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
12. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
6. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
8. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
10. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
11. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
12. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
13. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
14. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
15. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
5. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
6. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
8. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
9. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
11. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
12. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
14. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
16. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
18. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
20. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
21. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
23. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
24. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
25. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
26. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
28. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
29. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
2. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
4. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
6. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
7. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
6. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
8. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
13. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
14. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
15. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
2. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
5. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
6. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
7. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
8. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
9. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
10. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
13. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
14. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
15. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
16. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
18. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
21. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
22. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
23. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
24. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
26. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
27. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
28. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
7. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
10. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
3. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
6. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
10. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
11. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
12. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
13. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
14. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
3. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
4. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
6. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
7. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
8. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
9. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
14. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
17. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
18. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
19. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
22. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
23. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
25. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
26. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
27. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
28. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0