SKA-Varyagi U21 VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21


SKA-Varyagi U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

SKA-Varyagi U21 (T1) VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T2)

SKA-Varyagi U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Zaujímavé

SKA-Varyagi U21

  • Z celkového počtu 64 prehralo mužstvo SKA-Varyagi U21 až 56% svojích zápasov. 36 prehraných zápasov.
  • SKA-Varyagi U21 už 7 zápasov v rade neprehrali.

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • 64% prehier (41 zápasov) z celkového počtu 64 tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
02.03.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4ppsn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:2
01.03.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 5:1,0:1,0:0
20.11.2019 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.11.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
06.12.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
05.12.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
06.09.2018 15:30 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
05.09.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0

SKA-Varyagi U21

6 - 1 - 1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:2
01.03.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 5:1,0:1,0:0
27.02.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:3sn 1:2,2:1,0:0,0:0,2:1
26.02.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,2:1
22.02.20 11:00 ORG Beijing U21 SKA-Varyagi U21 over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:2
21.02.20 17:00 ORG Beijing U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 0:1,0:2,2:1
18.02.20 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
17.02.20 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.02.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:2 2:0,0:1,3:1
11.02.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 over 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
10.02.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
07.02.20 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0
31.01.20 16:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 1:7 0:2,1:5,0:0
30.01.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:6 0:1,1:2,1:3
27.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
26.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
23.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.01.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
18.01.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
05.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
29.12.19 10:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
25.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 6:0 3:0,0:0,3:0
24.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
16.12.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
15.12.19 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,1:3,0:1
09.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:0,1:4,0:0
05.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
28.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 5:3 2:1,2:2,1:0
24.11.19 11:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 7:2 2:1,2:1,3:0
20.11.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
16.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
15.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
10.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4 2:0,0:2,1:2
09.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.11.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 under 3:1 0:1,0:0,3:0
05.11.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 over 8:2 3:1,3:1,2:0
31.10.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 2:5 1:2,0:1,1:2
29.10.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.19 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:4 0:1,0:3,0:0
26.10.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:1,1:2,0:0
21.10.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.10.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
16.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
09.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
26.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 4:3 2:0,1:0,1:3
25.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
18.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,2:1
16.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:1,0:2,1:3
15.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
10.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
06.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
05.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:4 3:1,1:2,1:1
06.02.20 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 over 6:2 2:1,3:0,1:1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.03.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
05.03.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:2 2:1,2:1,3:0
02.03.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:2
01.03.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 5:1,0:1,0:0
17.02.20 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
16.02.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 2:1,0:1,0:1
11.02.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
10.02.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4 2:1,0:3,1:0
07.02.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:4 4:2,1:1,2:1
06.02.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:3 1:1,4:1,2:1
31.01.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
30.01.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 6:11 2:3,1:4,3:4
27.01.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
26.01.20 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:6 0:1,1:2,2:3
22.01.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
21.01.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 2:4 0:0,2:0,0:4
18.01.20 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:2
17.01.20 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
08.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
29.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 over 9:2 3:1,2:1,4:0
25.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.12.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
20.12.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 3:5 0:1,0:2,3:2
19.12.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3sn 2:1,0:0,1:2,0:0,3:2
16.12.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
15.12.19 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
10.12.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 0:0,4:1,1:1
09.12.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
06.12.19 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
05.12.19 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
30.11.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 2:5 1:3,1:1,0:1
29.11.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
15.11.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
14.11.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1
10.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
06.11.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
05.11.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:5 0:1,0:1,0:3
31.10.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.10.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
27.10.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:9 0:1,1:5,0:3
26.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
21.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.10.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
13.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.10.19 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 0:3,2:1,1:0
06.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:8 1:0,0:3,0:5
20.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
05.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

SKA-Varyagi U21


nenájdený žiadny zápas

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
2. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
3. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
4. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
10. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
11. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
13. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
16. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
17. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
18. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
4. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
5. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
6. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
7. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
8. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
10. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
11. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
12. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
13. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
14. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
15. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
17. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
3. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
4. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
6. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
7. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
8. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
9. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
15. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
16. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
17. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
18. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
20. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
21. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
23. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
24. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
25. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
26. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
27. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
28. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
31. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
32. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
33. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
34. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20
35. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
10. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
11. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
13. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
6. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
7. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
8. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
11. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
13. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
14. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
15. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
6. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
8. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
11. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
12. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
14. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
15. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
16. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
19. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
20. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
21. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
22. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
23. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
24. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
25. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
27. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
28. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
29. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
13. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
18. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
6. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
7. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
8. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
11. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
13. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
17. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
5. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
6. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
12. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
15. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
18. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
21. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
22. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
28. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
30. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
31. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
32. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10
33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
34. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0