Dynamo Minsk VS Spartak Moskva


Dynamo Minsk

Spartak Moskva

Dynamo Minsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Dynamo Minsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • Počet remíz tímu Dynamo Minsk je až 5 z celkového počtu 17 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 10 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 59%.
  • Dynamo Minsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • 28% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 5 z celkového počtu 18 zápasov.
  • 11 z celkového počtu 18 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Spartak Moskva už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 39% vzájomných zápasov (7 z 18) skončilo remízou.
  • 72% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 13 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
18.10.2020 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2020 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
21.01.2020 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 4:3 1:1,2:1,1:1
12.01.2020 15:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:2,0:2,1:1
21.11.2019 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:2,2:0,3:0
08.09.2019 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
12.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
Rusko / KHL / 2017/2018
31.10.2017 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 5:4ppsn 0:1,3:2,1:1,0:0,-:-
02.09.2017 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
19.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:1,0:1,1:3
06.09.2016 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:2 1:1,0:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
16.02.2016 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 2:5 2:3,0:2,0:0
29.01.2016 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.09.2015 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
25.08.2015 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
02.02.2012 16:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
02.11.2011 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1

Dynamo Minsk

4 - 7 - 7

Spartak Moskva

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.20 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:2,2:0,2:0
18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.10.20 18:10 Dynamo Minsk Jaroslavl under 0:1 0:0,0:0,0:1
11.10.20 15:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,3:2
09.10.20 18:30 Dynamo Minsk Red Star Kunlun under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.10.20 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:2 0:2,1:0,0:0
01.10.20 17:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
29.09.20 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
21.09.20 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk over 5:4 2:0,1:1,2:3
15.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 2:4 0:1,1:3,1:0
13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
09.09.20 18:30 Dynamo Minsk Kazaň over 4:5 1:1,2:1,1:3
07.09.20 18:10 Dynamo Minsk Ufa over 3:4 2:2,0:2,1:0
05.09.20 16:10 Dynamo Minsk Barys Astana over 5:4pp 0:0,4:1,0:3,1:0
03.09.20 17:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,0:0,5:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
20.10.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
12.10.20 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
08.10.20 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.10.2020 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
28.10.2020 19:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
30.10.2020 19:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.11.2020 19:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.11.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
11.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2020 15:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
27.10.2020 19:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
29.10.2020 19:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
01.11.2020 19:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
07.12.2020 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.12.2020 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
11.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
3. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
4. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
5. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
6. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
7. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
8. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
9. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
10. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
11. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12
12. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
2. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
3. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
4. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
5. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
6. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
7. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
8. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
9. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
10. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10
11. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
2. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
3. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
4. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
5. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
6. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
2. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
3. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
4. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
5. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
6. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
3. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
4. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
5. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
6. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
2. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
3. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
4. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
5. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
3. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
4. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
5. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
6. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
7. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
8. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
9. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
10. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
11. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
12. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
13. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
14. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
15. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
16. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
17. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
18. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
19. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
20. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12
21. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10
22. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7
23. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
2. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
3. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
4. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
5. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
6. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
7. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
8. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
9. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
10. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
11. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6
12. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
2. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
3. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
4. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
6. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
7. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
8. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
9. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
10. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4
11. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
2. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
3. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
4. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
5. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
6. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
2. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
3. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
4. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
5. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
6. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
2. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
3. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
4. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
5. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
6. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
3. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
4. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
5. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
2. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
3. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
4. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
5. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
6. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
7. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
8. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
9. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
10. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
11. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
12. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
13. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
14. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
15. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
16. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
17. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
18. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
19. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7
20. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
21. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6
22. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
23. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
3. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
4. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
5. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
6. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
7. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
8. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
9. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
10. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
11. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6
12. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
2. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
3. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
4. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
5. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
6. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
7. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
8. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
9. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
10. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6
11. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
2. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
3. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
4. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
5. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
6. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
2. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
3. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
4. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
5. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
6. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
3. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
4. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
5. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
6. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
2. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
3. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
4. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
5. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
3. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
4. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
5. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
6. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
7. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
8. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
9. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
10. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
11. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
12. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
13. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
14. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
15. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
16. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
17. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6
18. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
19. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6
20. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
21. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
22. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2
23. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0