Spartak Moskva VS Čeljabinsk


Spartak Moskva

Čeljabinsk

Spartak Moskva (T1) VS Čeljabinsk (T2)

Spartak Moskva

Čeljabinsk

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Až 36 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 64 zápasov, to je až 56%.
  • Spartak Moskva už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Čeljabinsk

  • 45 z celkového počtu 65 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Čeljabinsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 14 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
06.01.2021 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
15.09.2020 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2019/2020
25.01.2020 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
27.12.2019 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:5 1:1,1:2,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
30.10.2018 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 4:1 3:0,1:1,0:0
19.09.2018 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 6:1 2:0,3:0,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
24.11.2017 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.11.2017 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
15.01.2017 12:30 Čeljabinsk Spartak Moskva under 3:2 1:0,2:1,0:1
15.11.2016 17:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
06.12.2015 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk over 5:1 1:0,2:1,2:0
05.10.2015 16:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
24.02.2012 14:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:0,1:1
28.11.2011 16:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 1:7 0:2,1:2,0:3

Spartak Moskva

6 - 2 - 6

Čeljabinsk

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.03.21 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 1:3 1:0,0:1,0:2
07.03.21 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.03.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 5:1 0:0,2:1,3:0
03.03.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
27.02.21 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 3:5 2:0,1:2,0:3
25.02.21 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
23.02.21 15:00 Spartak Moskva Sochi over 6:1 1:0,2:0,3:1
20.02.21 17:30 Kazaň Spartak Moskva under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
18.02.21 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 2:3 1:2,1:1,0:0
16.02.21 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.02.21 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.21 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 5:2 1:0,2:0,2:2
03.02.21 17:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 3:5 2:1,0:1,1:3
30.01.21 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 0:5 0:2,0:1,0:2
28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
25.01.21 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
19.01.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.01.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
11.01.21 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3 0:2,1:1,3:0
08.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
30.12.20 12:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 2:5 1:1,1:2,0:2
28.12.20 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 0:6 0:4,0:2,0:0
26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.12.20 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:3 3:1,2:1,0:1
22.12.20 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.12.20 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
11.12.20 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:3 1:1,1:1,2:1
09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
07.12.20 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
03.12.20 10:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva over 6:2 1:1,2:0,3:1
01.12.20 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.11.20 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
20.11.20 15:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
16.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.11.20 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 3:7 1:4,2:1,0:2
10.11.20 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
29.10.20 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.20 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
20.10.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
12.10.20 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
08.10.20 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.03.21 15:00 Ufa Čeljabinsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
09.03.21 15:00 Čeljabinsk Ufa under 0:3 0:0,0:1,0:2
07.03.21 12:30 Čeljabinsk Ufa under 0:4 0:1,0:2,0:1
05.03.21 15:00 Ufa Čeljabinsk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
03.03.21 15:00 Ufa Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.02.21 10:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,1:1,1:1
23.02.21 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
20.02.21 15:30 Dynamo Minsk Čeljabinsk under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
18.02.21 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
16.02.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
07.02.21 13:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:3
05.02.21 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:1
03.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:1,1:1
01.02.21 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:3 1:1,0:1,1:1
28.01.21 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
26.01.21 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.01.21 15:00 Čeljabinsk Ufa under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.01.21 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:0,1:1
10.01.21 15:30 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
08.01.21 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:30 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 4:3 2:0,0:2,2:1
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:4 0:1,0:1,2:2
11.12.20 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.12.20 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.12.20 13:00 Čeljabinsk Petrohrad over 1:5 1:2,0:2,0:1
03.12.20 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk over 3:4 0:3,1:1,2:0
01.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
14.11.20 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Spartak Moskva


nenájdený žiadny zápas

Čeljabinsk


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
3. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
4. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
5. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
6. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
7. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
8. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
9. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
10. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
11. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
12. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
6. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
7. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
8. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
9. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
10. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
11. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
2. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
3. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
4. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
5. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
6. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
3. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
4. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
5. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
6. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
3. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
4. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
5. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
6. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
5. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
3. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
4. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
5. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
6. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
7. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
8. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
9. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
10. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
11. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
12. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
13. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
14. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
15. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
16. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
17. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
18. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
19. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
20. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
21. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
22. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34
23. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
3. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
4. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
12. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
6. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
7. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
8. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
11. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
4. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
2. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
3. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
15. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
19. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
20. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
21. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20
22. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
23. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
4. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
5. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
6. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
8. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
9. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
10. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
7. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
3. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
4. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
5. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
5. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
6. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
7. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
8. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
9. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
10. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
15. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
16. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
17. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
18. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
19. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
20. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14