Ufa VS CSKA Moskva


Ufa

CSKA Moskva

Ufa (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Ufa

CSKA Moskva

Zaujímavé

Ufa

  • Až 22 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 71%.
  • Ufa už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Ufa už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Ufa už 0 zápasov v rade nevyhrali.

CSKA Moskva

  • 22 z celkového počtu 29 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 76%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 64% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 11 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.11.2019 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
Rusko / KHL / 2018/2019
09.12.2018 15:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
01.10.2018 16:00 Ufa CSKA Moskva under 1:2 0:2,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
19.01.2018 15:00 Ufa CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
15.11.2017 17:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
03.02.2017 15:00 Ufa CSKA Moskva over 1:5 1:3,0:1,0:1
27.08.2016 16:00 CSKA Moskva Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
05.02.2016 15:00 Ufa CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.09.2015 18:30 CSKA Moskva Ufa over 5:2 1:0,1:2,3:0
Rusko / KHL / 2011/2012
15.01.2012 12:00 CSKA Moskva Ufa under 3:1 2:0,0:0,1:1
16.10.2011 13:00 Ufa CSKA Moskva under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1

Ufa

3 - 1 - 7

CSKA Moskva

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.19 15:00 Ufa Chabarovsk Amur over 5:3 1:1,1:1,3:1
20.11.19 15:00 Ufa Red Star Kunlun under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 15:00 Jaroslavl Ufa over 5:1 2:0,1:1,2:0
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 18:30 Dinamo Riga Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
04.11.19 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 4:1 2:0,0:0,2:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
30.11.2019 13:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
02.12.2019 15:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.12.2019 15:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
ukáž viac

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.11.2019 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 4 7 4 5 14 77 63 40
2. Dynamo Moskva 31 12 3 3 7 13 88 75 39
3. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
4. Jokerit Helsinki 28 7 4 4 5 2 76 74 34
5. Čerepovec 31 -1 5 6 10 -27 59 86 24
6. Dinamo Riga 31 4 3 3 15 -40 56 96 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 21 1 1 4 48 95 47 47
2. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
3. Ufa 31 10 4 3 7 9 76 67 39
4. Barys Astana 28 7 4 5 3 1 57 56 35
5. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
6. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
7. Nižněkamsk 32 5 5 3 11 -5 77 82 33
8. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
9. Novosibirsk 28 12 1 4 6 -5 57 62 32
10. Red Star Kunlun 30 8 3 3 10 -4 63 67 31
11. Chabarovsk Amur 29 9 1 4 10 -12 52 64 26
12. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
2. Ufa 31 10 4 3 7 9 76 67 39
3. Barys Astana 28 7 4 5 3 1 57 56 35
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
5. Red Star Kunlun 30 8 3 3 10 -4 63 67 31
6. Chabarovsk Amur 29 9 1 4 10 -12 52 64 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 21 1 1 4 48 95 47 47
2. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
3. Nižněkamsk 32 5 5 3 11 -5 77 82 33
4. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
5. Novosibirsk 28 12 1 4 6 -5 57 62 32
6. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Nižnyj Novgorod 32 6 6 2 10 11 94 83 38
3. Vitiaz Chekhov 30 8 4 6 2 4 71 67 38
4. Jaroslavl 30 10 3 1 12 5 81 76 33
5. Sochi 30 9 1 5 9 -16 60 76 27
6. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Petrohrad 31 4 7 4 5 14 77 63 40
3. Dynamo Moskva 31 12 3 3 7 13 88 75 39
4. Nižnyj Novgorod 32 6 6 2 10 11 94 83 38
5. Vitiaz Chekhov 30 8 4 6 2 4 71 67 38
6. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
7. Jokerit Helsinki 28 7 4 4 5 2 76 74 34
8. Jaroslavl 30 10 3 1 12 5 81 76 33
9. Sochi 30 9 1 5 9 -16 60 76 27
10. Čerepovec 31 -1 5 6 10 -27 59 86 24
11. Dinamo Riga 31 4 3 3 15 -40 56 96 23
12. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 21 1 1 4 48 95 47 47
2. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
3. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
4. Petrohrad 31 4 7 4 5 14 77 63 40
5. Dynamo Moskva 31 12 3 3 7 13 88 75 39
6. Ufa 31 10 4 3 7 9 76 67 39
7. Nižnyj Novgorod 32 6 6 2 10 11 94 83 38
8. Vitiaz Chekhov 30 8 4 6 2 4 71 67 38
9. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
10. Barys Astana 28 7 4 5 3 1 57 56 35
11. Jokerit Helsinki 28 7 4 4 5 2 76 74 34
12. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
13. Jaroslavl 30 10 3 1 12 5 81 76 33
14. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
15. Nižněkamsk 32 5 5 3 11 -5 77 82 33
16. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
17. Novosibirsk 28 12 1 4 6 -5 57 62 32
18. Red Star Kunlun 30 8 3 3 10 -4 63 67 31
19. Sochi 30 9 1 5 9 -16 60 76 27
20. Chabarovsk Amur 29 9 1 4 10 -12 52 64 26
21. Čerepovec 31 -1 5 6 10 -27 59 86 24
22. Dinamo Riga 31 4 3 3 15 -40 56 96 23
23. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23
24. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 3 2 3 2 3 38 35 17
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
4. Jokerit Helsinki 13 3 2 1 4 0 36 36 15
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
3. Ufa 15 8 1 1 3 14 40 26 21
4. Barys Astana 15 3 2 3 2 -3 32 35 17
5. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
6. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
7. Nižněkamsk 15 3 3 1 4 6 44 38 19
8. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
9. Novosibirsk 15 8 1 1 3 8 34 26 21
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
2. Ufa 15 8 1 1 3 14 40 26 21
3. Barys Astana 15 3 2 3 2 -3 32 35 17
4. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 15 3 3 1 4 6 44 38 19
4. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
5. Novosibirsk 15 8 1 1 3 8 34 26 21
6. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
3. Vitiaz Chekhov 16 2 4 4 -2 12 41 29 24
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 17 6 1 2 5 -5 43 48 18
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Petrohrad 15 3 2 3 2 3 38 35 17
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
5. Vitiaz Chekhov 16 2 4 4 -2 12 41 29 24
6. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
7. Jokerit Helsinki 13 3 2 1 4 0 36 36 15
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Sochi 17 6 1 2 5 -5 43 48 18
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
12. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Vitiaz Chekhov 16 2 4 4 -2 12 41 29 24
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
5. Ufa 15 8 1 1 3 14 40 26 21
6. Novosibirsk 15 8 1 1 3 8 34 26 21
7. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
8. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
9. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
10. Nižněkamsk 15 3 3 1 4 6 44 38 19
11. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
12. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
13. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
14. Sochi 17 6 1 2 5 -5 43 48 18
15. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
16. Petrohrad 15 3 2 3 2 3 38 35 17
17. Barys Astana 15 3 2 3 2 -3 32 35 17
18. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
19. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
20. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
21. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
22. Jokerit Helsinki 13 3 2 1 4 0 36 36 15
23. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
24. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 15 5 1 1 6 0 41 41 15
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
5. Čerepovec 16 -2 3 2 8 -16 31 47 10
6. Dinamo Riga 15 1 1 1 10 -36 25 61 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 10 0 1 3 25 51 26 21
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
6. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
7. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
8. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
9. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
10. Red Star Kunlun 15 5 1 1 6 -1 34 35 15
11. Chabarovsk Amur 15 1 1 3 6 -13 25 38 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 15 5 1 1 6 -1 34 35 15
6. Chabarovsk Amur 15 1 1 3 6 -13 25 38 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 10 0 1 3 25 51 26 21
2. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
5. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Nižnyj Novgorod 16 1 3 1 7 -3 47 50 15
3. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
4. Jaroslavl 13 4 1 1 5 0 36 36 13
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 15 5 1 1 6 0 41 41 15
4. Nižnyj Novgorod 16 1 3 1 7 -3 47 50 15
5. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
8. Jaroslavl 13 4 1 1 5 0 36 36 13
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 16 -2 3 2 8 -16 31 47 10
11. Dinamo Riga 15 1 1 1 10 -36 25 61 7
12. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Kazaň 15 10 0 1 3 25 51 26 21
5. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
6. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
7. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
8. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Red Star Kunlun 15 5 1 1 6 -1 34 35 15
11. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
12. Dynamo Moskva 15 5 1 1 6 0 41 41 15
13. Nižnyj Novgorod 16 1 3 1 7 -3 47 50 15
14. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
15. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
16. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
17. Jaroslavl 13 4 1 1 5 0 36 36 13
18. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
19. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
20. Čerepovec 16 -2 3 2 8 -16 31 47 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 15 1 1 3 6 -13 25 38 9
23. Dinamo Riga 15 1 1 1 10 -36 25 61 7
24. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6