Omsk VS CSKA Moskva


Omsk

CSKA Moskva

Omsk (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Omsk

CSKA Moskva

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 49 vyhral 26 zápasov).
  • Až 29 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 59%.
  • Omsk už 7 zápasov v rade neremízovali.

CSKA Moskva

  • 28 víťazstiev z celkového počtu 48 (58% výhier).
  • CSKA Moskva už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 61% vzájomných zápasov, čo je 11 výhier z 18 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 18 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
10.12.2020 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
04.10.2020 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
Rusko / KHL / 2019/2020
27.10.2019 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
01.09.2019 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
19.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
17.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
15.04.2019 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
13.04.2019 16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
06.12.2018 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
30.10.2017 14:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
01.09.2017 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
17.10.2016 15:00 Omsk CSKA Moskva under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.10.2016 16:00 CSKA Moskva Omsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:00 Omsk CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:0,0:3
29.09.2015 18:30 CSKA Moskva Omsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
09.12.2011 13:00 Omsk CSKA Moskva under 3:2 2:0,0:1,1:1
14.09.2011 17:30 CSKA Moskva Omsk under 1:2 0:0,1:0,0:2

Omsk

3 - 4 - 11

CSKA Moskva

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Omsk over 2:5 0:1,1:1,1:3
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:00 Kazaň Omsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
13.01.21 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
07.01.21 15:00 Omsk Čerepovec over 4:3 1:2,3:0,0:1
05.01.21 12:30 Ufa Omsk over 5:6pp 2:2,0:1,3:2,0:1
03.01.21 15:10 Dynamo Minsk Omsk over 5:4pp 0:0,1:2,3:2,1:0
30.12.20 14:00 Omsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:2
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.12.20 15:00 Omsk Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
21.12.20 17:00 Red Star Kunlun Omsk over 1:5 0:0,1:3,0:2
13.12.20 15:00 Vitiaz Chekhov Omsk over 4:3 2:0,1:2,1:1
10.12.20 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Čerepovec Omsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
01.12.20 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,2:0,0:0
29.11.20 15:00 Red Star Kunlun Omsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
26.11.20 15:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:2 2:1,1:0,1:1
23.11.20 17:30 Omsk Kazaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.11.20 14:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
17.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
15.11.20 08:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.11.20 13:30 Novosibirsk Omsk under 1:4 0:0,1:0,0:4
10.11.20 17:30 Omsk Sochi under 3:2 2:1,1:1,0:0
01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
28.10.20 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
26.10.20 17:30 Petrohrad Omsk over 5:2 0:0,2:2,3:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
17.10.20 16:00 Omsk Ufa over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,1:2
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 18:30 Sochi Omsk over 2:7 1:3,1:1,0:3
10.10.20 16:30 Omsk Novosibirsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
04.10.20 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
01.10.20 18:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
29.09.20 18:00 Omsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.09.20 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,2:1,0:0
22.09.20 18:00 Kazaň Omsk under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:30 Omsk Petrohrad over 4:3 3:0,0:3,1:0
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
03.09.20 18:30 Omsk Novosibirsk under 1:0 0:0,0:0,1:0

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.21 15:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 0:0,1:1,0:2
21.01.21 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 3:2 2:0,1:1,0:1
19.01.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
17.01.21 16:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:0,1:0,1:1
14.01.21 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 3:0 1:0,2:0,0:0
12.01.21 18:30 Dinamo Riga CSKA Moskva over 1:7 0:3,0:2,1:2
10.01.21 16:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
08.01.21 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,4:1,1:0
05.01.21 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
03.01.21 15:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki over 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
27.12.20 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:1 1:0,0:0,1:1
22.12.20 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 4:3sn 1:1,0:0,2:2,0:0,3:1
12.12.20 15:00 CSKA Moskva Jaroslavl under 3:2 1:1,1:0,1:1
10.12.20 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.12.20 17:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 1:2 0:0,0:1,1:1
03.12.20 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 2:4 0:1,1:2,1:1
01.12.20 17:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
28.11.20 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.11.20 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:4 1:2,0:1,0:1
23.11.20 17:30 CSKA Moskva Novosibirsk over 1:5 1:2,0:2,0:1
21.11.20 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva over 1:5 1:0,0:2,0:3
19.11.20 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.11.20 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 3:1 1:0,1:1,1:0
14.11.20 15:00 CSKA Moskva Sochi over 7:0 2:0,1:0,4:0
12.11.20 17:30 CSKA Moskva Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
10.11.20 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01.11.20 15:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 4:3 1:0,2:1,1:2
29.10.20 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
25.10.20 15:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 2:3 2:1,0:2,0:0
23.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 5:1 1:0,2:1,2:0
21.10.20 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
18.10.20 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.10.20 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,1:0,1:0
14.10.20 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 5:2 0:1,3:0,2:1
12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
10.10.20 13:30 Ufa CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:2,0:1
06.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
04.10.20 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
27.09.20 15:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:0,0:3
24.09.20 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 5:0 2:0,0:0,3:0
19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
14.09.20 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
12.09.20 09:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 1:5 0:2,0:1,1:2
10.09.20 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
07.09.20 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 3:1 2:1,1:0,0:0
04.09.20 18:30 CSKA Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.09.20 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2021 18:30 Dinamo Riga Omsk H2H
29.01.2021 17:00 Jaroslavl Omsk H2H
31.01.2021 15:00 Omsk Jaroslavl H2H
02.02.2021 17:30 Omsk Dynamo Minsk H2H
07.02.2021 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk H2H
18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk H2H
20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk H2H
25.02.2021 18:00 Omsk Ufa H2H
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana H2H

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2021 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva H2H
29.01.2021 17:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva H2H
02.02.2021 17:30 CSKA Moskva Dinamo Riga H2H
05.02.2021 17:30 Sochi CSKA Moskva H2H
07.02.2021 12:30 Čeljabinsk CSKA Moskva H2H
16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov H2H
18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk H2H
20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga H2H
23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva H2H
25.02.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva H2H
27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Omsk 49 24 2 10 1 31 146 115 66
3. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
4. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
5. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
6. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
7. Nižnyj Novgorod 50 13 6 7 11 3 145 142 57
8. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
9. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
10. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
11. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
12. Red Star Kunlun 46 8 1 8 20 -56 110 166 28

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
2. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
3. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
4. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
5. Dynamo Minsk 48 1 13 3 15 6 139 133 57
6. Jokerit Helsinki 46 15 5 5 11 15 133 118 55
7. Čerepovec 49 11 7 4 16 -12 120 132 54
8. Spartak Moskva 49 9 7 6 14 -11 129 140 52
9. Vitiaz Chekhov 49 11 6 4 18 -9 130 139 50
10. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34
11. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 49 24 2 10 1 31 146 115 66
2. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
3. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
4. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
5. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
6. Red Star Kunlun 46 8 1 8 20 -56 110 166 28

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
2. Jokerit Helsinki 46 15 5 5 11 15 133 118 55
3. Čerepovec 49 11 7 4 16 -12 120 132 54
4. Spartak Moskva 49 9 7 6 14 -11 129 140 52
5. Vitiaz Chekhov 49 11 6 4 18 -9 130 139 50
6. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
3. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
4. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
5. Nižnyj Novgorod 50 13 6 7 11 3 145 142 57
6. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
2. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
3. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
4. Dynamo Minsk 48 1 13 3 15 6 139 133 57
5. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
3. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
4. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
5. Omsk 49 24 2 10 1 31 146 115 66
6. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
7. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
8. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
9. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
10. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
11. Nižnyj Novgorod 50 13 6 7 11 3 145 142 57
12. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
13. Dynamo Minsk 48 1 13 3 15 6 139 133 57
14. Jokerit Helsinki 46 15 5 5 11 15 133 118 55
15. Čerepovec 49 11 7 4 16 -12 120 132 54
16. Spartak Moskva 49 9 7 6 14 -11 129 140 52
17. Vitiaz Chekhov 49 11 6 4 18 -9 130 139 50
18. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
19. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
20. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34
21. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
22. Red Star Kunlun 46 8 1 8 20 -56 110 166 28
23. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
4. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
5. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
6. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
7. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
8. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
12. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
4. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
5. Dynamo Minsk 24 -3 8 1 9 3 66 63 27
6. Jokerit Helsinki 20 8 2 0 8 14 63 49 24
7. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
8. Spartak Moskva 25 2 5 4 5 -5 67 72 28
9. Vitiaz Chekhov 28 10 2 2 10 -6 75 81 30
10. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
3. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Jokerit Helsinki 20 8 2 0 8 14 63 49 24
3. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
4. Spartak Moskva 25 2 5 4 5 -5 67 72 28
5. Vitiaz Chekhov 28 10 2 2 10 -6 75 81 30
6. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
3. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
4. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
5. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
6. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
4. Dynamo Minsk 24 -3 8 1 9 3 66 63 27
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
3. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
4. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
5. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
6. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
7. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
8. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
9. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
10. Vitiaz Chekhov 28 10 2 2 10 -6 75 81 30
11. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
12. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
13. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
14. Spartak Moskva 25 2 5 4 5 -5 67 72 28
15. Dynamo Minsk 24 -3 8 1 9 3 66 63 27
16. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
17. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
18. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
19. Jokerit Helsinki 20 8 2 0 8 14 63 49 24
20. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
21. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18
22. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 25 9 1 6 2 5 70 65 28
3. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
4. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
5. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Nižnyj Novgorod 25 -1 6 2 10 -13 63 76 24
8. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
9. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
10. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
11. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
12. Red Star Kunlun 24 3 1 2 15 -33 52 85 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
3. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
6. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
7. Čerepovec 25 1 5 3 8 -15 59 74 25
8. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
9. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 9 1 6 2 5 70 65 28
2. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
3. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
4. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
5. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
6. Red Star Kunlun 24 3 1 2 15 -33 52 85 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
3. Čerepovec 25 1 5 3 8 -15 59 74 25
4. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
5. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
3. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
4. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
5. Nižnyj Novgorod 25 -1 6 2 10 -13 63 76 24
6. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
5. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
5. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
6. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
7. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
8. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
9. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
10. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
11. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
12. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
13. Omsk 25 9 1 6 2 5 70 65 28
14. Čerepovec 25 1 5 3 8 -15 59 74 25
15. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
16. Nižnyj Novgorod 25 -1 6 2 10 -13 63 76 24
17. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
18. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
19. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
20. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
21. Red Star Kunlun 24 3 1 2 15 -33 52 85 12
22. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
23. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11