Kanada 18 VS Fínsko 18


Kanada 18

Fínsko 18

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kanada 18 (T1) VS Fínsko 18 (T2)

Kanada 18

Fínsko 18

Zaujímavé

Kanada 18

    Fínsko 18

      H2H

      • Z 11 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 64%.
      • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
      • 64% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 11 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Svet / MS U18 / 2022/2023
      28.04.2022 14:30 Finsko 18 Kanada 18 over 6:5pp 2:2,1:2,2:1,1:0
      Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
      05.08.2019 15:30 Fínsko 18 Kanada 18 over 0:6 0:3,0:1,0:2
      18.04.2019 19:30 Kanada 18 Fínsko 18 over 5:3 0:2,2:1,3:0
      Svet / Priateľské U18 / 2018/2019
      16.04.2018 16:30 Kanada 18 Fínsko 18 under 3:2 1:0,2:0,0:2
      Svet / Priateľské U18 / 2017/2018
      08.08.2017 15:30 Fínsko 18 Kanada 18 over 1:5 0:1,0:2,1:2
      18.04.2017 15:30 Fínsko 18 Kanada 18 over 6:3 1:1,3:1,2:1
      Svet / MS U18 / 2016/2017
      19.04.2016 22:30 Fínsko 18 Kanada 18 under 1:3 0:2,0:0,1:1
      Svet / MS U18 / 2015/2016
      21.04.2015 15:45 Kanada 18 Fínsko 18 under 3:2 0:2,3:0,0:0
      Svet / MS U18 / 2011/2012
      16.04.2011 19:30 Kanada 18 Fínsko 18 over 5:4 1:0,1:2,3:2
      Svet / MS U18 / 2009/2010
      19.04.2009 22:00 Kanada 18 Fínsko 18 over 4:5pp 3:1,1:1,0:2,0:1
      Svet / MS U18 / 2006/2007
      20.04.2006 16:00 Kanada 18 Fínsko 18 under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
      17.04.2006 16:00 Kanada 18 Fínsko 18 under 0:0 0:0,0:0,0:0

      Kanada 18

      7 - 3 - 1

      Fínsko 18

      Kanada 18


      nenájdený žiadny zápas

      Fínsko 18


      nenájdený žiadny zápas

      Kanada 18


      nenájdený žiadny zápas

      Fínsko 18


      nenájdený žiadny zápas
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. USA 18 7 5 1 0 0 21 34 13 20
      2. Slovensko 18 8 6 0 1 0 12 29 17 19
      3. Czech Republic 10 4 0 0 6 1 33 32 12
      4. Kanada 18 5 4 0 0 1 10 24 14 12
      5. Švédsko 18 8 0 2 0 4 0 34 34 10
      6. Finsko 18 7 3 0 1 2 -4 20 24 10
      7. Německo 18 7 2 0 1 3 -13 21 34 7
      8. Itálie 18 2 2 0 0 0 4 8 4 6
      9. Švýcarsko 18 8 1 0 1 5 -17 19 36 4
      10. Francie 18 2 1 0 0 1 -2 5 7 3
      11. Rakousko 18 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      12. Norsko 18 3 1 0 0 2 -4 7 11 3
      13. Slovinsko 18 2 1 0 0 1 3 8 5 3
      14. Lotyšsko 18 3 -1 1 0 2 -6 5 11 2
      15. Dánsko 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      16. Maďarsko 18 2 0 0 0 2 -5 4 9 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Slovensko 18 5 4 0 0 1 10 20 10 12
      2. USA 18 3 3 0 0 0 8 13 5 9
      3. Kanada 18 4 3 0 0 1 5 18 13 9
      4. Czech Republic 6 3 0 0 3 3 19 16 9
      5. Švédsko 18 3 1 1 0 0 8 16 8 8
      6. Finsko 18 4 2 0 1 0 0 14 14 7
      7. Švýcarsko 18 3 1 0 1 0 -1 12 13 4
      8. Německo 18 3 1 0 1 0 -5 8 13 4
      9. Rakousko 18 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      10. Itálie 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Dánsko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Slovinsko 18 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
      13. Francie 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      14. Lotyšsko 18 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
      15. Norsko 18 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
      16. Maďarsko 18 2 0 0 0 2 -5 4 9 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. USA 18 4 2 1 0 0 13 21 8 11
      2. Slovensko 18 3 2 0 1 -1 2 9 7 7
      3. Itálie 18 2 2 0 0 0 4 8 4 6
      4. Kanada 18 1 1 0 0 0 5 6 1 3
      5. Slovinsko 18 1 1 0 0 0 4 6 2 3
      6. Francie 18 1 1 0 0 0 1 3 2 3
      7. Norsko 18 2 1 0 0 1 0 5 5 3
      8. Finsko 18 3 1 0 0 2 -4 6 10 3
      9. Czech Republic 4 1 0 0 3 -2 14 16 3
      10. Německo 18 4 1 0 0 3 -8 13 21 3
      11. Lotyšsko 18 2 -1 1 0 1 -2 4 6 2
      12. Švédsko 18 5 -1 1 0 4 -8 18 26 2
      13. Maďarsko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Rakousko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Dánsko 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      16. Švýcarsko 18 5 0 0 0 5 -16 7 23 0