Fínsko 20 VS Švýcarsko 20


Fínsko 20

Švýcarsko 20

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Fínsko 20 (T1) VS Švýcarsko 20 (T2)

Fínsko 20

Švýcarsko 20

Zaujímavé

Fínsko 20

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Fínsko 20.
  • Počet remíz tímu Fínsko 20 je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Fínsko 20 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Švýcarsko 20

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Švýcarsko 20.
  • Tím Švýcarsko 20 odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 88%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Svet / Přátelsky U20 / 2019/2020
22.07.2019 17:30 Finsko 20 Švýcarsko 20 over 8:1 1:0,4:1,3:0
Svet / U20 / 2018/2019
05.01.2019 02:00 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 over 6:1 4:1,2:0,0:0
Svet / Priateľské U20 / 2017/2018
21.12.2017 01:00 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 over 4:2 1:2,2:0,1:0
Svet / MS U20 / 2016/2017
31.12.2016 23:30 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 under 2:0 0:0,2:0,0:0
Svet / MS U20 / 2010/2011
05.01.2011 01:30 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 under 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
28.12.2010 18:30 Švajčiarsko 20 Fínsko 20 under 0:4 0:1,0:1,0:2
Svet / MS U20 / 2006/2007
30.12.2006 13:00 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 under 4:0 2:0,1:0,1:0
Svet / Priateľské U20 / 2005/2006
10.02.2006 13:00 Fínsko 20 Švajčiarsko 20 over 5:3 -:-,-:-,-:-

Fínsko 20

7 - 1 - 0

Švýcarsko 20

Fínsko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.12.19 15:00 Kazachstán 20 Finsko 20 over 1:7 1:2,0:2,0:3
28.12.19 15:00 Finsko 20 Slovensko 20 over 8:1 2:0,5:1,1:0
26.12.19 19:00 Švédsko 20 Finsko 20 under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Švýcarsko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
30.12.19 19:00 Slovensko 20 Švýcarsko 20 over 2:7 0:3,1:2,1:2
28.12.19 19:00 Švýcarsko 20 Švédsko 20 over 2:5 0:2,1:3,1:0
26.12.19 15:00 Švýcarsko 20 Kazachstán 20 over 5:3 2:1,1:2,2:0

Fínsko 20


nenájdený žiadny zápas

Švýcarsko 20


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švédsko 20 4 4 0 0 0 13 21 8 12
2. USA 20 4 3 0 0 1 2 17 15 9
3. Švýcarsko 20 4 2 0 0 2 2 10 8 6
4. Slovensko 20 4 1 0 0 3 0 13 13 3
5. Německo 20 4 0 0 0 4 -17 5 22 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kanada 20 4 2 1 0 0 14 25 11 11
2. Czech Republic 4 1 1 0 1 6 18 12 8
3. Finsko 20 4 2 0 1 0 8 19 11 7
4. Lotyšsko 20 4 1 0 1 1 -8 9 17 4
5. Dánsko 20 4 0 0 0 4 -20 8 28 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švédsko 20 4 4 0 0 0 13 21 8 12
2. Kanada 20 4 2 1 0 0 14 25 11 11
3. USA 20 4 3 0 0 1 2 17 15 9
4. Czech Republic 4 1 1 0 1 6 18 12 8
5. Finsko 20 4 2 0 1 0 8 19 11 7
6. Švýcarsko 20 4 2 0 0 2 2 10 8 6
7. Lotyšsko 20 4 1 0 1 1 -8 9 17 4
8. Slovensko 20 4 1 0 0 3 0 13 13 3
9. Německo 20 4 0 0 0 4 -17 5 22 0
10. Dánsko 20 4 0 0 0 4 -20 8 28 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švédsko 20 2 2 0 0 0 3 7 4 6
2. USA 20 2 1 0 0 1 -2 5 7 3
3. Švýcarsko 20 2 2 0 0 0 5 7 2 6
4. Slovensko 20 2 1 0 0 1 2 9 7 3
5. Německo 20 2 0 0 0 2 -10 4 14 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kanada 20 2 2 0 0 0 11 16 5 6
2. Czech Republic 2 1 0 0 1 0 9 9 3
3. Finsko 20 2 1 0 1 -1 7 9 2 4
4. Lotyšsko 20 2 1 0 1 -1 2 7 5 4
5. Dánsko 20 2 0 0 0 2 -9 4 13 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švýcarsko 20 2 2 0 0 0 5 7 2 6
2. Švédsko 20 2 2 0 0 0 3 7 4 6
3. Kanada 20 2 2 0 0 0 11 16 5 6
4. Finsko 20 2 1 0 1 -1 7 9 2 4
5. Lotyšsko 20 2 1 0 1 -1 2 7 5 4
6. Slovensko 20 2 1 0 0 1 2 9 7 3
7. USA 20 2 1 0 0 1 -2 5 7 3
8. Czech Republic 2 1 0 0 1 0 9 9 3
9. Dánsko 20 2 0 0 0 2 -9 4 13 0
10. Německo 20 2 0 0 0 2 -10 4 14 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švédsko 20 2 2 0 0 0 10 14 4 6
2. USA 20 2 2 0 0 0 4 12 8 6
3. Švýcarsko 20 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
4. Slovensko 20 2 0 0 0 2 -2 4 6 0
5. Německo 20 2 0 0 0 2 -7 1 8 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kanada 20 2 0 1 0 0 3 9 6 5
2. Czech Republic 2 0 1 0 0 6 9 3 5
3. Finsko 20 2 1 0 0 1 1 10 9 3
4. Lotyšsko 20 2 0 0 0 2 -10 2 12 0
5. Dánsko 20 2 0 0 0 2 -11 4 15 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Švédsko 20 2 2 0 0 0 10 14 4 6
2. USA 20 2 2 0 0 0 4 12 8 6
3. Czech Republic 2 0 1 0 0 6 9 3 5
4. Kanada 20 2 0 1 0 0 3 9 6 5
5. Finsko 20 2 1 0 0 1 1 10 9 3
6. Slovensko 20 2 0 0 0 2 -2 4 6 0
7. Švýcarsko 20 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
8. Německo 20 2 0 0 0 2 -7 1 8 0
9. Lotyšsko 20 2 0 0 0 2 -10 2 12 0
10. Dánsko 20 2 0 0 0 2 -11 4 15 0