Sodertalje SK VS Djurgarden IF


Sodertalje SK

Djurgarden IF

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Sodertalje SK (T1) VS Djurgarden IF (T2)

Sodertalje SK

Djurgarden IF

Zaujímavé

Sodertalje SK

  • Z celkového počtu 43 prehralo mužstvo Sodertalje SK až 49% svojích zápasov. 21 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Sodertalje SK je až 11 z celkového počtu 43 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 25 zápasov tímu Sodertalje SK skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 43 zápasov, to je až 58%.

Djurgarden IF

  • 27 z celkového počtu 43 zápasov tímu Djurgarden IF skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 56%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 9 vzájomných zápasov, čo je 78%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Elitserien / 2009/2010
12.12.2009 16:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 3:1 2:0,1:1,0:0
14.11.2009 16:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 1:3 1:1,0:0,0:2
22.10.2009 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 1:2 0:1,1:1,0:0
Švédsko / Elitserien / 2008/2009
26.02.2009 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 3:1 2:0,0:0,1:1
Švédsko / Elitserien / 2007/2008
18.12.2007 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 2:5 2:2,0:2,0:1
22.10.2007 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 1:2 0:1,0:1,1:0
20.10.2007 15:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 1:1 0:0,1:0,0:1
Švédsko / Elitserien / 2005/2006
28.01.2006 15:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.12.2005 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:3 0:1,2:1,1:1
15.11.2005 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
29.09.2005 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 2:4 0:1,1:2,1:1

Sodertalje SK

5 - 1 - 3

Djurgarden IF

Sodertalje SK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.10 19:00 Rogle BK Sodertalje SK under 1:2 0:0,0:2,1:0
23.01.10 16:00 Sodertalje SK Lulea HF over 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
21.01.10 19:00 Sodertalje SK Farjestad under 2:0 1:0,0:0,1:0
16.01.10 16:00 Skelleftea AIK Sodertalje SK under 4:1 1:1,2:0,1:0
14.01.10 19:00 Brynas Gavle Sodertalje SK over 4:2 2:2,2:0,0:0
09.01.10 18:30 Sodertalje SK HV 71 over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
07.01.10 19:00 Linköpings Sodertalje SK under 2:1 1:1,1:0,0:0
04.01.10 19:00 Sodertalje SK Timra IK under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
02.01.10 16:00 Modo Sodertalje SK over 6:3 3:0,3:2,0:1
30.12.09 19:00 Sodertalje SK Frolunda under 3:2 0:1,1:1,2:0
28.12.09 19:00 Lulea HF Sodertalje SK over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
26.12.09 17:00 Sodertalje SK Skelleftea AIK under 4:1 1:0,3:1,0:0
12.12.09 16:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 3:1 2:0,1:1,0:0
10.12.09 19:00 Sodertalje SK Linköpings under 0:5 0:2,0:1,0:2
07.12.09 19:00 Timra IK Sodertalje SK over 6:4 4:0,1:2,1:2
05.12.09 16:00 Sodertalje SK Brynas Gavle under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.12.09 19:00 HV 71 Sodertalje SK over 5:4pp 3:0,0:2,1:2,1:0
30.11.09 19:00 Frolunda Sodertalje SK over 6:1 2:1,3:0,1:0
28.11.09 16:00 Farjestad Sodertalje SK over 5:1 0:1,2:0,3:0
26.11.09 19:00 Sodertalje SK Modo under 3:2 2:1,1:1,0:0
23.11.09 19:00 Sodertalje SK Rogle BK under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.11.09 16:00 Brynas Gavle Sodertalje SK over 4:4 1:1,1:2,2:1
19.11.09 19:00 Skelleftea AIK Sodertalje SK over 7:4 2:0,3:1,2:3
17.11.09 19:00 Sodertalje SK Timra IK over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
14.11.09 16:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 1:3 1:1,0:0,0:2
12.11.09 19:00 Rogle BK Sodertalje SK under 1:4 1:2,0:1,0:1
10.11.09 19:00 Sodertalje SK Farjestad under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
02.11.09 19:00 Sodertalje SK Lulea HF over 3:4 2:0,1:2,0:2
31.10.09 16:00 Modo Sodertalje SK under 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.09 19:00 Sodertalje SK HV 71 over 5:3 1:2,2:0,2:1
26.10.09 19:10 Linköpings Sodertalje SK over 8:1 2:0,2:1,4:0
24.10.09 16:00 Sodertalje SK Frolunda over 4:2 0:1,2:0,2:1
22.10.09 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.10.09 18:30 Sodertalje SK Skelleftea AIK under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
15.10.09 19:00 HV 71 Sodertalje SK over 4:2 1:0,0:1,3:1
13.10.09 19:00 Frolunda Sodertalje SK under 2:2 1:0,0:2,1:0
08.10.09 19:00 Sodertalje SK Brynas Gavle under 2:3 0:1,0:2,2:0
06.10.09 19:00 Farjestad Sodertalje SK under 3:1 2:1,1:0,0:0
03.10.09 16:00 Sodertalje SK Modo under 5:0 1:0,0:0,4:0
01.10.09 19:00 Timra IK Sodertalje SK under 3:1 0:0,1:1,2:0
29.09.09 19:00 Sodertalje SK Rogle BK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
26.09.09 16:00 Lulea HF Sodertalje SK over 8:2 3:0,2:1,3:1
24.09.09 19:00 Sodertalje SK Linköpings under 2:1 1:0,0:1,1:0

Djurgarden IF


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.10 19:00 Djurgarden IF HV 71 over 3:3 0:2,2:1,1:0
23.01.10 16:00 Brynas Gavle Djurgarden IF under 4:1 2:0,1:1,1:0
21.01.10 19:00 Djurgarden IF Frolunda over 4:3 3:1,0:0,1:2
18.01.10 19:00 Linköpings Djurgarden IF over 7:4 2:0,3:3,2:1
14.01.10 19:00 Djurgarden IF Lulea HF under 1:3 0:2,1:0,0:1
09.01.10 16:00 Djurgarden IF Timra IK over 4:2 0:1,4:0,0:1
07.01.10 19:00 Modo Djurgarden IF over 2:7 1:5,1:1,0:1
05.01.10 19:00 Djurgarden IF Skelleftea AIK under 4:0 2:0,1:0,1:0
02.01.10 16:00 Djurgarden IF Farjestad under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
30.12.09 19:00 Rogle BK Djurgarden IF under 1:2 0:1,0:0,1:1
28.12.09 19:00 HV 71 Djurgarden IF under 3:2 0:0,3:2,0:0
26.12.09 16:00 Djurgarden IF Linköpings under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
12.12.09 16:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 3:1 2:0,1:1,0:0
10.12.09 19:00 Djurgarden IF Rogle BK over 5:1 1:1,3:0,1:0
07.12.09 19:00 Skelleftea AIK Djurgarden IF under 0:3 0:1,0:2,0:0
05.12.09 16:00 Lulea HF Djurgarden IF over 2:4 1:2,0:2,1:0
03.12.09 19:00 Djurgarden IF Modo under 2:2 1:1,0:1,1:0
01.12.09 19:00 Farjestad Djurgarden IF over 4:2 1:1,0:1,3:0
28.11.09 16:00 Frolunda Djurgarden IF over 3:3 2:1,0:2,1:0
26.11.09 19:00 Djurgarden IF Brynas Gavle over 5:2 1:1,1:1,3:0
23.11.09 19:00 Timra IK Djurgarden IF over 4:3 2:1,2:2,0:0
21.11.09 16:00 Djurgarden IF Farjestad under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.11.09 19:00 Linköpings Djurgarden IF under 4:1 3:1,1:0,0:0
17.11.09 19:00 Djurgarden IF Frolunda under 3:1 1:1,1:0,1:0
14.11.09 16:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 1:3 1:1,0:0,0:2
12.11.09 19:00 Djurgarden IF Lulea HF over 6:3 0:0,3:2,3:1
10.11.09 19:00 Modo Djurgarden IF under 2:2 1:0,1:0,0:2
31.10.09 18:30 Djurgarden IF Timra IK under 3:1 1:0,1:0,1:1
29.10.09 19:00 Brynas Gavle Djurgarden IF under 3:1 0:0,2:1,1:0
27.10.09 19:00 Djurgarden IF Skelleftea AIK under 2:3 1:2,1:1,0:0
24.10.09 16:00 Rogle BK Djurgarden IF under 1:3 1:1,0:2,0:0
22.10.09 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 1:2 0:1,1:1,0:0
20.10.09 19:00 Djurgarden IF HV 71 under 3:2 1:0,1:2,1:0
17.10.09 16:00 Timra IK Djurgarden IF under 2:3 0:2,1:0,1:1
15.10.09 19:00 Djurgarden IF Rogle BK under 1:3 0:2,1:1,0:0
10.10.09 16:00 Farjestad Djurgarden IF under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.10.09 19:00 Lulea HF Djurgarden IF over 4:3 1:1,2:1,1:1
06.10.09 19:00 Djurgarden IF Linköpings under 2:1 1:0,0:0,1:1
03.10.09 16:00 Djurgarden IF Brynas Gavle over 4:4 3:0,1:3,0:1
01.10.09 19:00 Frolunda Djurgarden IF over 1:5 0:2,1:2,0:1
29.09.09 19:00 Skelleftea AIK Djurgarden IF under 1:2 0:1,0:0,1:1
26.09.09 16:00 Djurgarden IF Modo under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
24.09.09 19:00 HV 71 Djurgarden IF over 7:6 3:1,2:3,2:2

Sodertalje SK


nenájdený žiadny zápas

Djurgarden IF


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0