Sodertalje SK VS Djurgarden IF


Sodertalje SK

Djurgarden IF

not draw --1--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Sodertalje SK (T1) VS Djurgarden IF (T2)

Sodertalje SK

Djurgarden IF

Zaujímavé

Sodertalje SK

  • Z celkového počtu 53 prehralo mužstvo Sodertalje SK až 53% svojích zápasov. 28 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Sodertalje SK je až 14 z celkového počtu 53 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 34 zápasov tímu Sodertalje SK skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 64%.
  • Sodertalje SK už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Djurgarden IF

  • 28% zápasov tímu Djurgarden IF skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 53 zápasov.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Elitserien / 2007/2008
18.12.2007 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 2:5 2:2,0:2,0:1
22.10.2007 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 1:2 0:1,0:1,1:0
20.10.2007 15:00 Djurgarden IF Sodertalje SK under 1:1 0:0,1:0,0:1
Švédsko / Elitserien / 2005/2006
28.01.2006 15:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.12.2005 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:3 0:1,2:1,1:1
15.11.2005 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
29.09.2005 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 2:4 0:1,1:2,1:1

Sodertalje SK

3 - 1 - 1

Djurgarden IF

Sodertalje SK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.09 19:00 Linköpings Sodertalje SK over 7:5 1:1,2:3,4:1
21.02.09 18:30 Sodertalje SK Timra IK under 2:2 0:0,1:1,1:1
19.02.09 19:00 Brynas Gavle Sodertalje SK under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.02.09 19:00 Skelleftea AIK Sodertalje SK under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.02.09 16:00 Sodertalje SK Lulea HF under 0:4 0:2,0:1,0:1
12.02.09 19:00 Sodertalje SK Farjestad under 3:2 2:0,1:1,0:1
31.01.09 16:00 Rogle BK Sodertalje SK over 6:2 2:0,0:0,4:2
29.01.09 19:00 Sodertalje SK Frolunda under 1:4 1:1,0:2,0:1
26.01.09 19:00 Sodertalje SK HV 71 under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
24.01.09 16:00 Lulea HF Sodertalje SK under 5:0 2:0,2:0,1:0
22.01.09 19:00 Sodertalje SK Rogle BK over 3:3 2:1,1:0,0:2
20.01.09 19:00 Frolunda Sodertalje SK under 3:1 0:0,1:1,2:0
17.01.09 16:00 Timra IK Sodertalje SK over 4:2 1:2,3:0,0:0
15.01.09 19:00 Farjestad Sodertalje SK over 6:3 0:0,3:2,3:1
10.01.09 16:00 Sodertalje SK Modo over 2:7 0:4,1:1,1:2
05.01.09 19:00 Sodertalje SK Linköpings over 2:4 0:0,1:3,1:1
03.01.09 16:00 Sodertalje SK Brynas Gavle under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
30.12.08 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:3 0:0,3:2,0:1
28.12.08 16:00 Sodertalje SK Skelleftea AIK under 2:1 1:0,0:1,1:0
26.12.08 16:00 HV 71 Sodertalje SK under 3:2 2:0,1:1,0:1
13.12.08 16:00 Sodertalje SK Lulea HF under 1:2 0:2,0:0,1:0
11.12.08 19:00 Linköpings Sodertalje SK under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.12.08 19:00 Sodertalje SK Timra IK under 3:2 1:1,0:0,2:1
06.12.08 16:00 Sodertalje SK Frolunda under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.12.08 19:00 Rogle BK Sodertalje SK over 4:5pp 1:1,3:3,0:0,0:1
01.12.08 19:00 Sodertalje SK Farjestad under 3:1 0:1,1:0,2:0
29.11.08 16:00 Skelleftea AIK Sodertalje SK over 4:3 1:0,2:1,1:2
27.11.08 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 4:1 2:0,2:0,0:1
24.11.08 19:00 Brynas Gavle Sodertalje SK under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.11.08 16:00 Modo Sodertalje SK under 3:0 3:0,0:0,0:0
20.11.08 19:00 Sodertalje SK HV 71 under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
17.11.08 19:00 Frolunda Sodertalje SK under 3:2 1:0,1:2,1:0
15.11.08 16:00 Timra IK Sodertalje SK under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.11.08 19:00 Sodertalje SK Rogle BK under 3:2 1:1,0:1,2:0
03.11.08 19:00 Farjestad Sodertalje SK under 2:2 1:1,0:0,1:1
01.11.08 16:00 Sodertalje SK Brynas Gavle under 4:1 1:0,2:0,1:1
30.10.08 19:00 Sodertalje SK Linköpings over 5:4pp 1:1,1:0,2:3,1:0
28.10.08 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:5 0:2,1:3,2:0
25.10.08 18:30 Sodertalje SK Skelleftea AIK under 2:3 0:1,2:1,0:1
23.10.08 19:00 HV 71 Sodertalje SK over 6:3 1:1,1:1,4:1
18.10.08 16:00 Sodertalje SK Modo under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
16.10.08 19:00 Lulea HF Sodertalje SK over 6:2 2:0,2:2,2:0
13.10.08 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF over 2:4 1:0,0:3,1:1
11.10.08 16:00 Brynas Gavle Sodertalje SK under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.10.08 19:00 Sodertalje SK Timra IK over 5:2 2:0,0:2,3:0
04.10.08 16:00 Sodertalje SK Lulea HF over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
02.10.08 19:00 Rogle BK Sodertalje SK under 4:1 0:1,3:0,1:0
30.09.08 19:00 Sodertalje SK Farjestad under 0:2 0:0,0:1,0:1
27.09.08 16:00 Skelleftea AIK Sodertalje SK under 3:1 1:0,2:0,0:1
25.09.08 19:00 Linköpings Sodertalje SK over 3:3 0:1,3:1,0:1
23.09.08 19:00 Sodertalje SK HV 71 over 3:3 2:0,0:3,1:0
20.09.08 16:00 Modo Sodertalje SK under 2:2 2:0,0:1,0:1
18.09.08 19:00 Sodertalje SK Frolunda under 2:1 0:0,2:1,0:0

Djurgarden IF


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.09 19:00 Djurgarden IF Skelleftea AIK under 2:2 0:1,1:1,1:0
21.02.09 16:00 Brynas Gavle Djurgarden IF over 4:2 0:1,1:1,3:0
19.02.09 19:00 Djurgarden IF Farjestad over 3:4 0:3,0:1,3:0
17.02.09 19:00 Djurgarden IF Timra IK under 4:1 0:0,0:1,4:0
14.02.09 16:00 Modo Djurgarden IF over 4:4 0:2,0:0,4:2
12.02.09 19:00 Djurgarden IF Lulea HF over 5:2 4:0,1:1,0:1
31.01.09 16:00 Djurgarden IF HV 71 over 3:5 0:2,2:1,1:2
29.01.09 19:00 Rogle BK Djurgarden IF over 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
26.01.09 19:00 Linköpings Djurgarden IF under 2:1 0:1,0:0,2:0
24.01.09 16:00 Djurgarden IF Brynas Gavle under 2:1 0:0,1:1,1:0
22.01.09 19:00 Frolunda Djurgarden IF under 1:2 1:1,0:1,0:0
17.01.09 16:00 Djurgarden IF Modo over 5:3 2:0,1:2,2:1
15.01.09 19:00 Skelleftea AIK Djurgarden IF under 1:2 0:0,0:1,1:1
12.01.09 19:00 Djurgarden IF Linköpings over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.01.09 16:00 Timra IK Djurgarden IF over 4:2 2:0,2:1,0:1
05.01.09 19:00 Lulea HF Djurgarden IF over 2:6 1:1,0:3,1:2
03.01.09 16:00 Djurgarden IF HV 71 under 1:2 1:1,0:0,0:1
30.12.08 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:3 0:0,3:2,0:1
28.12.08 16:00 Farjestad Djurgarden IF under 4:1 1:0,3:0,0:1
26.12.08 16:00 Djurgarden IF Rogle BK under 3:1 0:0,3:1,0:0
13.12.08 18:30 Brynas Gavle Djurgarden IF over 3:3 0:1,2:2,1:0
11.12.08 19:00 Djurgarden IF Lulea HF under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
06.12.08 16:00 Djurgarden IF Farjestad under 3:2 1:0,0:2,2:0
04.12.08 19:00 Djurgarden IF Skelleftea AIK under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.12.08 20:00 Linköpings Djurgarden IF over 3:3 2:2,1:0,0:1
29.11.08 16:00 Djurgarden IF HV 71 over 1:5 0:2,0:0,1:3
27.11.08 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF under 4:1 2:0,2:0,0:1
24.11.08 19:00 Djurgarden IF Timra IK over 4:2 1:1,1:1,2:0
22.11.08 16:00 Rogle BK Djurgarden IF over 4:3 0:1,1:2,3:0
20.11.08 19:00 Djurgarden IF Frolunda under 1:4 0:0,1:2,0:2
18.11.08 19:00 Djurgarden IF Brynas Gavle over 2:4 0:1,2:2,0:1
15.11.08 16:00 Skelleftea AIK Djurgarden IF under 2:2 1:0,0:0,1:2
11.11.08 19:00 Djurgarden IF Modo over 7:0 3:0,3:0,1:0
03.11.08 19:00 Modo Djurgarden IF over 4:3 2:1,2:2,0:0
01.11.08 16:00 Djurgarden IF Frolunda over 3:6 0:0,1:2,2:4
30.10.08 19:00 Farjestad Djurgarden IF under 2:1 1:0,1:0,0:1
28.10.08 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK over 3:5 0:2,1:3,2:0
25.10.08 16:00 Timra IK Djurgarden IF under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
23.10.08 19:00 Lulea HF Djurgarden IF over 4:5pp 2:3,2:0,0:1,0:1
21.10.08 19:00 HV 71 Djurgarden IF under 2:2 0:1,1:0,1:1
18.10.08 16:00 Djurgarden IF Linköpings under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.10.08 19:00 Djurgarden IF Rogle BK under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
13.10.08 19:00 Sodertalje SK Djurgarden IF over 2:4 1:0,0:3,1:1
11.10.08 16:00 Djurgarden IF Frolunda over 1:5 1:2,0:1,0:2
09.10.08 19:00 Rogle BK Djurgarden IF over 3:3 1:0,1:2,1:1
07.10.08 19:00 Djurgarden IF Timra IK under 2:1 0:0,2:0,0:1
02.10.08 19:00 Linköpings Djurgarden IF under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
30.09.08 19:00 Djurgarden IF Skelleftea AIK under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
27.09.08 16:00 Modo Djurgarden IF over 6:3 2:0,2:2,2:1
25.09.08 19:00 Djurgarden IF Farjestad over 2:5 1:0,1:2,0:3
23.09.08 19:00 Brynas Gavle Djurgarden IF under 1:4 1:1,0:2,0:1
18.09.08 19:00 Djurgarden IF Lulea HF under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.10.08 16:00 HV 71 Djurgarden IF under 3:2 1:1,1:1,1:0

Sodertalje SK


nenájdený žiadny zápas

Djurgarden IF


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Farjestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Timra IK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Modo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Örebro HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Leksand IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Rogle BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Frolunda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Malmo IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Brynas Gavle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Linköpings 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Lulea HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vaxjö Lakers HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HV 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Skelleftea AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0