Jaroslavl VS Spartak Moskva


Jaroslavl

Spartak Moskva

not draw --0--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Jaroslavl (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Jaroslavl

Spartak Moskva

Zaujímavé

Jaroslavl

  • Jaroslavl vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 62 vyhral 32 zápasov).
  • Až 48 zápasov tímu Jaroslavl skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 77%.
  • Jaroslavl už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • Tím Spartak Moskva odohral až 35 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 62 zápasov.
  • Spartak Moskva už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 24 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2023/2024
31.01.2024 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.11.2023 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
02.10.2023 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 2:4 1:0,0:1,1:3
Rusko / KHL / 2022/2023
08.01.2023 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 3:5 0:1,2:0,1:4
26.12.2022 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
06.12.2022 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 2:3 2:0,0:1,0:2
20.11.2022 11:00 Spartak Moskva Jaroslavl under 2:1 0:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2021/2022
29.12.2021 17:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:4 0:2,0:1,2:1
30.11.2021 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:3
31.10.2021 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 4:2 0:0,2:1,2:1
Rusko / KHL / 2020/2021
11.01.2021 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3 0:2,1:1,3:0
20.10.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
08.10.2020 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
03.09.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1
Rusko / KHL / 2019/2020
20.11.2019 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
04.09.2019 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
Rusko / KHL / 2018/2019
28.12.2018 17:00 Yaroslavl Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
16.11.2018 17:30 Spartak Moskva Yaroslavl under 1:3 0:1,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
27.02.2018 17:30 Spartak Moskva Yaroslavl under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.12.2017 17:00 Yaroslavl Spartak Moskva under 2:1 2:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
22.12.2016 17:46 Spartak Moskva Yaroslavl under 2:1 0:1,2:0,0:0
20.09.2016 18:00 Yaroslavl Spartak Moskva over 6:3 0:0,4:2,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
30.11.2015 17:30 Yaroslavl Spartak Moskva over 4:3ppsn 2:1,0:1,1:1,0:0,-:-
12.10.2015 18:30 Spartak Moskva Yaroslavl under 0:2 0:1,0:1,0:0

Jaroslavl

13 - 5 - 6

Spartak Moskva

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.02.24 15:00 Čerepovec Jaroslavl under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
08.02.24 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.02.24 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
04.02.24 16:00 Dynamo Moskva Jaroslavl over 3:4sn 3:0,0:2,0:1,0:0,-:-
02.02.24 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 0:2 0:2,0:0,0:0
31.01.24 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.01.24 17:30 Petrohrad Jaroslavl under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.01.24 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk over 3:5 0:1,1:1,2:3
24.01.24 17:00 Jaroslavl Sochi under 1:2 0:1,0:1,1:0
21.01.24 15:00 Jaroslavl Omsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.01.24 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
16.01.24 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:1,2:1
14.01.24 15:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 1:2 0:0,0:2,1:0
11.01.24 16:00 Togliatti Jaroslavl under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
09.01.24 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 3:1,1:1,1:1
07.01.24 12:30 Čeljabinsk Jaroslavl under 1:3 0:0,0:3,1:0
05.01.24 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 1:0,0:1,0:1
03.01.24 15:00 Jaroslavl Barys Astana over 4:5sn 2:1,0:2,2:1,0:0,-:-
30.12.23 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 2:0,0:0,0:0
28.12.23 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl over 3:5 0:2,0:2,3:1
26.12.23 17:30 Red Star Kunlun Jaroslavl under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.12.23 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
21.12.23 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov over 5:2 1:1,1:1,3:0
19.12.23 17:00 Jaroslavl Čerepovec under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.12.23 17:00 Jaroslavl Kazaň under 3:1 0:1,0:0,3:0
03.12.23 15:30 Sochi Jaroslavl under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
01.12.23 17:30 Sochi Jaroslavl under 0:2 0:2,0:0,0:0
29.11.23 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
27.11.23 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:3 0:2,2:0,0:1
23.11.23 17:00 Jaroslavl Togliatti under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
21.11.23 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
18.11.23 15:00 Jaroslavl Petrohrad under 1:2 0:1,1:1,0:0
16.11.23 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun over 5:4 1:2,2:1,2:1
12.11.23 12:30 Ufa Jaroslavl under 1:3 0:0,1:1,0:2
10.11.23 13:30 Novosibirsk Jaroslavl under 1:2 1:2,0:0,0:0
08.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 5:2 3:0,2:0,0:2
06.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 1:4 0:1,0:0,1:3
04.11.23 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
02.11.23 17:30 Jaroslavl Dynamo Minsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
27.10.23 18:00 Jaroslavl Čerepovec over 4:3 2:0,2:1,0:2
23.10.23 18:00 Jaroslavl Petrohrad under 2:3 1:0,0:2,1:1
21.10.23 13:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 2:1 0:0,2:0,0:1
19.10.23 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.10.23 11:30 Omsk Jaroslavl under 4:1 0:1,3:0,1:0
13.10.23 15:30 Barys Astana Jaroslavl over 0:6 0:1,0:1,0:4
11.10.23 18:30 Petrohrad Jaroslavl under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.10.23 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.10.23 18:30 Dynamo Minsk Jaroslavl under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
04.10.23 19:30 Dynamo Moskva Jaroslavl over 2:5 1:2,1:3,0:0
02.10.23 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 2:4 1:0,0:1,1:3
30.09.23 16:00 Čerepovec Jaroslavl under 0:5 0:2,0:0,0:3
27.09.23 18:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
25.09.23 18:30 Jaroslavl Magnitogorsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
23.09.23 16:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
20.09.23 18:10 Dynamo Minsk Jaroslavl under 1:4 0:2,0:1,1:1
18.09.23 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl under 1:2 0:2,0:0,1:0
16.09.23 15:00 Red Star Kunlun Jaroslavl under 0:4 0:2,0:1,0:1
12.09.23 18:00 Jaroslavl Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:1,1:0
11.09.23 18:00 Jaroslavl Sochi under 0:5 0:3,0:0,0:2
08.09.23 18:00 Jaroslavl Petrohrad under 3:2 1:1,2:1,0:0
06.09.23 18:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
03.09.23 16:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 2:5 0:2,1:0,1:3

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.02.24 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
08.02.24 14:30 Omsk Spartak Moskva over 3:5 0:3,1:1,2:1
02.02.24 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 3:0 0:0,3:0,0:0
31.01.24 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.01.24 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 1:1,1:1,1:0
27.01.24 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
23.01.24 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 3:6 1:4,0:2,2:0
21.01.24 15:00 Kazaň Spartak Moskva over 4:3sn 2:2,0:0,1:1,0:0,-:-
19.01.24 17:30 Spartak Moskva Omsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.01.24 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
14.01.24 12:00 Spartak Moskva Magnitogorsk over 2:6 0:0,0:3,2:3
12.01.24 17:30 Spartak Moskva Petrohrad over 2:5 0:1,0:4,2:0
09.01.24 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.01.24 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
05.01.24 15:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 3:1 0:0,2:1,1:0
30.12.23 12:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 5:4pp 1:2,1:2,2:0,1:0
28.12.23 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:4 0:0,1:3,0:1
26.12.23 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
24.12.23 12:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 5:2 3:0,1:1,1:1
22.12.23 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:2 1:1,1:0,2:1
19.12.23 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva over 2:5 1:1,0:2,1:2
07.12.23 17:30 Spartak Moskva Sochi over 4:3 0:1,1:1,3:1
05.12.23 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 8:7pp 2:3,3:3,2:1,1:0
02.12.23 13:00 Ufa Spartak Moskva under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
30.11.23 17:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 5:3 2:0,1:0,2:3
27.11.23 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:4 0:0,0:2,1:2
25.11.23 12:30 Magnitogorsk Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
23.11.23 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:2,1:0
21.11.23 17:30 Jaroslavl Spartak Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
18.11.23 12:00 Spartak Moskva Togliatti over 5:3 3:1,1:1,1:1
16.11.23 17:30 Spartak Moskva Ufa over 6:2 2:1,1:1,3:0
14.11.23 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
11.11.23 12:30 Togliatti Spartak Moskva over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
09.11.23 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:1,1:2
06.11.23 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 3:2 1:1,0:0,2:1
04.11.23 15:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3 1:1,2:1,1:1
02.11.23 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
31.10.23 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 6:1 2:0,2:1,2:0
26.10.23 14:30 Novosibirsk Spartak Moskva over 4:3 1:2,0:0,3:1
24.10.23 11:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva under 1:4 0:0,0:1,1:3
22.10.23 09:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva over 3:4 2:2,1:0,0:2
18.10.23 18:30 Sochi Spartak Moskva under 1:3 1:1,0:1,0:1
16.10.23 18:30 Sochi Spartak Moskva over 2:5 0:1,0:2,2:2
14.10.23 12:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva over 2:4 0:1,2:1,0:2
11.10.23 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 5:3 2:0,2:1,1:2
09.10.23 18:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:1 0:0,2:0,3:1
07.10.23 12:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 3:4 1:1,2:2,0:1
04.10.23 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk over 5:2 1:0,1:1,3:1
02.10.23 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 2:4 1:0,0:1,1:3
30.09.23 13:30 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.09.23 18:00 Čerepovec Spartak Moskva over 3:5 2:1,1:4,0:0
26.09.23 18:30 Spartak Moskva Sochi under 2:3 0:0,1:2,1:1
23.09.23 12:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
21.09.23 18:30 Spartak Moskva Barys Astana over 6:3 2:1,2:1,2:1
18.09.23 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 6:3 2:0,2:2,2:1
16.09.23 16:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
14.09.23 18:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:2,0:1
12.09.23 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.09.23 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 2:6 2:3,0:1,0:2
06.09.23 18:30 Spartak Moskva Chabarovsk Amur over 5:3 1:0,1:1,3:2
04.09.23 18:30 Spartak Moskva Čerepovec over 6:4 0:1,4:1,2:2
02.09.23 13:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 3:4 1:3,1:0,1:1

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2024 15:00 Nižněkamsk Jaroslavl H2H
25.02.2024 12:30 Jekatěrinburg Jaroslavl H2H

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.02.2024 15:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
26.02.2024 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 65 19 12 4 14 34 206 172 90
2. Magnitogorsk 65 23 9 7 10 39 204 165 89
3. Ufa 66 29 6 5 15 53 191 138 87
4. Kazaň 66 23 8 2 23 31 167 136 80
5. Jekatěrinburg 66 13 11 8 15 1 157 156 78
6. Čeljabinsk 65 18 8 6 19 11 173 162 74
7. Togliatti 65 17 6 13 10 -10 153 163 71
8. Chabarovsk Amur 65 17 6 12 12 -13 154 167 70
9. Novosibirsk 65 9 10 10 16 -29 149 178 68
10. Nižněkamsk 66 12 7 13 14 -45 151 196 65
11. Admiral Vladivostok 66 11 5 11 23 -46 143 189 53
12. Barys Astana 65 0 9 10 27 -65 138 203 46

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 66 33 6 3 15 78 213 135 93
2. Dynamo Moskva 65 17 13 6 10 52 204 152 92
3. Jaroslavl 66 25 9 5 13 36 171 135 91
4. Spartak Moskva 66 31 4 8 11 44 226 182 86
5. Čerepovec 65 24 6 8 13 22 195 173 80
6. Nižnyj Novgorod 66 20 7 6 20 11 184 173 74
7. CSKA Moskva 65 26 3 7 19 26 184 158 71
8. Dynamo Minsk 66 21 5 5 25 4 175 171 67
9. Red Star Kunlun 65 5 9 6 30 -62 151 213 52
10. Sochi 66 14 4 7 30 -86 160 246 51
11. Vitiaz Chekhov 65 8 6 7 31 -86 131 217 47

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 65 19 12 4 14 34 206 172 90
2. Ufa 66 29 6 5 15 53 191 138 87
3. Chabarovsk Amur 65 17 6 12 12 -13 154 167 70
4. Novosibirsk 65 9 10 10 16 -29 149 178 68
5. Admiral Vladivostok 66 11 5 11 23 -46 143 189 53
6. Barys Astana 65 0 9 10 27 -65 138 203 46

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 66 33 6 3 15 78 213 135 93
2. Spartak Moskva 66 31 4 8 11 44 226 182 86
3. Nižnyj Novgorod 66 20 7 6 20 11 184 173 74
4. Sochi 66 14 4 7 30 -86 160 246 51
5. Vitiaz Chekhov 65 8 6 7 31 -86 131 217 47

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 65 17 13 6 10 52 204 152 92
2. Jaroslavl 66 25 9 5 13 36 171 135 91
3. Čerepovec 65 24 6 8 13 22 195 173 80
4. CSKA Moskva 65 26 3 7 19 26 184 158 71
5. Dynamo Minsk 66 21 5 5 25 4 175 171 67
6. Red Star Kunlun 65 5 9 6 30 -62 151 213 52

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 65 23 9 7 10 39 204 165 89
2. Kazaň 66 23 8 2 23 31 167 136 80
3. Jekatěrinburg 66 13 11 8 15 1 157 156 78
4. Čeljabinsk 65 18 8 6 19 11 173 162 74
5. Togliatti 65 17 6 13 10 -10 153 163 71
6. Nižněkamsk 66 12 7 13 14 -45 151 196 65
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 66 33 6 3 15 78 213 135 93
2. Dynamo Moskva 65 17 13 6 10 52 204 152 92
3. Jaroslavl 66 25 9 5 13 36 171 135 91
4. Omsk 65 19 12 4 14 34 206 172 90
5. Magnitogorsk 65 23 9 7 10 39 204 165 89
6. Ufa 66 29 6 5 15 53 191 138 87
7. Spartak Moskva 66 31 4 8 11 44 226 182 86
8. Kazaň 66 23 8 2 23 31 167 136 80
9. Čerepovec 65 24 6 8 13 22 195 173 80
10. Jekatěrinburg 66 13 11 8 15 1 157 156 78
11. Nižnyj Novgorod 66 20 7 6 20 11 184 173 74
12. Čeljabinsk 65 18 8 6 19 11 173 162 74
13. CSKA Moskva 65 26 3 7 19 26 184 158 71
14. Togliatti 65 17 6 13 10 -10 153 163 71
15. Chabarovsk Amur 65 17 6 12 12 -13 154 167 70
16. Novosibirsk 65 9 10 10 16 -29 149 178 68
17. Dynamo Minsk 66 21 5 5 25 4 175 171 67
18. Nižněkamsk 66 12 7 13 14 -45 151 196 65
19. Admiral Vladivostok 66 11 5 11 23 -46 143 189 53
20. Red Star Kunlun 65 5 9 6 30 -62 151 213 52
21. Sochi 66 14 4 7 30 -86 160 246 51
22. Vitiaz Chekhov 65 8 6 7 31 -86 131 217 47
23. Barys Astana 65 0 9 10 27 -65 138 203 46

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 33 15 5 0 8 42 121 79 50
2. Magnitogorsk 31 15 4 3 2 39 109 70 49
3. Ufa 32 17 3 1 7 45 99 54 47
4. Kazaň 32 10 7 1 6 29 93 64 49
5. Jekatěrinburg 33 7 7 5 2 7 79 72 47
6. Čeljabinsk 31 12 4 2 7 24 82 58 42
7. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
8. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
9. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
10. Nižněkamsk 33 7 5 9 -2 0 82 82 43
11. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
12. Barys Astana 31 3 4 6 8 -10 73 83 28

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Dynamo Moskva 31 9 6 2 6 33 106 73 44
3. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
4. Spartak Moskva 32 14 4 0 10 24 118 94 44
5. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
6. Nižnyj Novgorod 32 9 5 3 7 11 93 82 41
7. CSKA Moskva 33 15 1 2 12 22 99 77 36
8. Dynamo Minsk 33 12 2 4 9 1 80 79 36
9. Red Star Kunlun 32 4 4 5 10 -18 79 97 29
10. Sochi 32 9 1 5 11 -35 84 119 27
11. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 33 15 5 0 8 42 121 79 50
2. Ufa 32 17 3 1 7 45 99 54 47
3. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
4. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
5. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
6. Barys Astana 31 3 4 6 8 -10 73 83 28

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Spartak Moskva 32 14 4 0 10 24 118 94 44
3. Nižnyj Novgorod 32 9 5 3 7 11 93 82 41
4. Sochi 32 9 1 5 11 -35 84 119 27
5. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 31 9 6 2 6 33 106 73 44
2. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
3. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
4. CSKA Moskva 33 15 1 2 12 22 99 77 36
5. Dynamo Minsk 33 12 2 4 9 1 80 79 36
6. Red Star Kunlun 32 4 4 5 10 -18 79 97 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 31 15 4 3 2 39 109 70 49
2. Kazaň 32 10 7 1 6 29 93 64 49
3. Jekatěrinburg 33 7 7 5 2 7 79 72 47
4. Čeljabinsk 31 12 4 2 7 24 82 58 42
5. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
6. Nižněkamsk 33 7 5 9 -2 0 82 82 43
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Omsk 33 15 5 0 8 42 121 79 50
3. Kazaň 32 10 7 1 6 29 93 64 49
4. Magnitogorsk 31 15 4 3 2 39 109 70 49
5. Ufa 32 17 3 1 7 45 99 54 47
6. Jekatěrinburg 33 7 7 5 2 7 79 72 47
7. Dynamo Moskva 31 9 6 2 6 33 106 73 44
8. Spartak Moskva 32 14 4 0 10 24 118 94 44
9. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
10. Nižněkamsk 33 7 5 9 -2 0 82 82 43
11. Čeljabinsk 31 12 4 2 7 24 82 58 42
12. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
13. Nižnyj Novgorod 32 9 5 3 7 11 93 82 41
14. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
15. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
16. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
17. CSKA Moskva 33 15 1 2 12 22 99 77 36
18. Dynamo Minsk 33 12 2 4 9 1 80 79 36
19. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
20. Red Star Kunlun 32 4 4 5 10 -18 79 97 29
21. Barys Astana 31 3 4 6 8 -10 73 83 28
22. Sochi 32 9 1 5 11 -35 84 119 27
23. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 32 4 7 4 6 -8 85 93 40
2. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
3. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
4. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
5. Jekatěrinburg 33 6 4 3 13 -6 78 84 31
6. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
7. Togliatti 31 2 4 8 5 -22 67 89 28
8. Chabarovsk Amur 31 1 6 6 6 -15 65 80 32
9. Novosibirsk 31 1 6 3 12 -23 66 89 29
10. Nižněkamsk 33 5 2 4 16 -45 69 114 22
11. Admiral Vladivostok 32 1 4 5 13 -36 61 97 23
12. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 32 15 3 1 9 23 95 72 43
2. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
3. Jaroslavl 32 17 3 3 3 30 90 60 49
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Čerepovec 31 12 3 3 7 18 93 75 39
6. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
7. CSKA Moskva 32 11 2 5 7 4 85 81 35
8. Dynamo Minsk 33 9 3 1 16 3 95 92 31
9. Red Star Kunlun 33 1 5 1 20 -44 72 116 23
10. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
11. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -43 62 105 25

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 32 4 7 4 6 -8 85 93 40
2. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
3. Chabarovsk Amur 31 1 6 6 6 -15 65 80 32
4. Novosibirsk 31 1 6 3 12 -23 66 89 29
5. Admiral Vladivostok 32 1 4 5 13 -36 61 97 23
6. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 32 15 3 1 9 23 95 72 43
2. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
3. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
4. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
5. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -43 62 105 25

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Jaroslavl 32 17 3 3 3 30 90 60 49
3. Čerepovec 31 12 3 3 7 18 93 75 39
4. CSKA Moskva 32 11 2 5 7 4 85 81 35
5. Dynamo Minsk 33 9 3 1 16 3 95 92 31
6. Red Star Kunlun 33 1 5 1 20 -44 72 116 23

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
3. Jekatěrinburg 33 6 4 3 13 -6 78 84 31
4. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
5. Togliatti 31 2 4 8 5 -22 67 89 28
6. Nižněkamsk 33 5 2 4 16 -45 69 114 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 32 17 3 3 3 30 90 60 49
2. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
3. Petrohrad 32 15 3 1 9 23 95 72 43
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
6. Omsk 32 4 7 4 6 -8 85 93 40
7. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
8. Čerepovec 31 12 3 3 7 18 93 75 39
9. CSKA Moskva 32 11 2 5 7 4 85 81 35
10. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
11. Chabarovsk Amur 31 1 6 6 6 -15 65 80 32
12. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
13. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
14. Jekatěrinburg 33 6 4 3 13 -6 78 84 31
15. Dynamo Minsk 33 9 3 1 16 3 95 92 31
16. Novosibirsk 31 1 6 3 12 -23 66 89 29
17. Togliatti 31 2 4 8 5 -22 67 89 28
18. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -43 62 105 25
19. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
20. Admiral Vladivostok 32 1 4 5 13 -36 61 97 23
21. Red Star Kunlun 33 1 5 1 20 -44 72 116 23
22. Nižněkamsk 33 5 2 4 16 -45 69 114 22
23. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18