Barys Astana VS Jekatěrinburg


Barys Astana

Jekatěrinburg

not draw --5--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Barys Astana (T1) VS Jekatěrinburg (T2)

Barys Astana

Jekatěrinburg

Zaujímavé

Barys Astana

  • 57% prehier (37 zápasov) z celkového počtu 65 tímu Barys Astana.
  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 19 z celkového počtu 65 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 38 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 65 zápasov, to je až 58%.
  • Barys Astana už 5 zápasov v rade neremízovali.

Jekatěrinburg

  • 29% zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 19 z celkového počtu 66 zápasov.
  • 47 z celkového počtu 66 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • 32% vzájomných zápasov (11 z 34) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 34 vzájomných zápasov, čo je 56%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2023/2024
22.01.2024 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 0:1,0:0,2:2
02.11.2023 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
24.10.2023 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 5:2 2:0,1:1,2:1
Rusko / KHL / 2022/2023
21.01.2023 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana over 3:5 1:2,1:3,1:0
24.12.2022 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 5:4ppsn 1:1,2:2,1:1,0:0,-:-
02.12.2022 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
28.11.2022 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
15.11.2022 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:0 1:0,1:0,0:0
20.09.2022 15:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:0 2:0,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2021/2022
27.12.2021 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,2:1
21.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
27.09.2021 15:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2020/2021
18.02.2021 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:1 1:0,0:0,1:1
01.02.2021 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 1:2,1:0,0:1
08.01.2021 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3 0:2,1:1,1:0
07.10.2020 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
11.02.2020 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:0,2:2,0:2
27.01.2020 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:1,1:2,1:1
29.12.2019 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
28.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
19.11.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
31.10.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
01.12.2018 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 2:7 0:2,1:2,1:3
16.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2 0:1,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
23.01.2018 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:3
18.01.2018 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:1,1:2,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
07.12.2016 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 3:4 0:2,2:2,1:0
13.11.2016 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg under 4:0 1:0,2:0,1:0
14.09.2016 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
11.09.2016 13:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4 2:1,0:3,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
05.01.2016 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:3 0:2,2:0,2:1
20.09.2015 13:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
02.12.2011 14:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 8:1 3:0,1:0,4:1
02.10.2011 13:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:3 0:0,0:3,1:0

Barys Astana

15 - 11 - 8

Jekatěrinburg

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.24 08:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.02.24 10:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 4:1 3:0,1:0,0:1
14.02.24 10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 2:3 0:2,0:1,2:0
13.02.24 10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana over 4:2 1:0,1:2,2:0
10.02.24 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
08.02.24 14:30 Barys Astana Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
06.02.24 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:0,0:2
04.02.24 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
31.01.24 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
28.01.24 12:00 Barys Astana Kazaň under 1:3 1:2,0:0,0:1
26.01.24 16:00 Togliatti Barys Astana under 2:0 1:0,0:0,1:0
24.01.24 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:0 2:0,1:0,4:0
22.01.24 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 0:1,0:0,2:2
19.01.24 14:30 Barys Astana CSKA Moskva over 2:5 0:1,2:1,0:3
16.01.24 14:30 Barys Astana Ufa under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
15.01.24 14:30 Barys Astana Togliatti under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.01.24 17:30 Kazaň Barys Astana under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
07.01.24 12:30 Ufa Barys Astana over 5:3 1:0,3:1,1:2
05.01.24 12:30 Čeljabinsk Barys Astana over 5:1 1:0,1:1,3:0
03.01.24 15:00 Jaroslavl Barys Astana over 4:5sn 2:1,0:2,2:1,0:0,-:-
30.12.23 09:00 Barys Astana Čeljabinsk over 5:1 3:0,1:0,1:1
28.12.23 14:30 Barys Astana Omsk over 5:1 1:0,0:0,4:1
23.12.23 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
21.12.23 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 3:2 2:0,0:1,1:1
19.12.23 15:00 Ufa Barys Astana over 5:4 2:2,2:0,1:2
07.12.23 13:30 Novosibirsk Barys Astana over 5:1 4:0,1:1,0:0
05.12.23 14:30 Omsk Barys Astana over 5:1 2:0,0:1,3:0
03.12.23 15:00 Čerepovec Barys Astana under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
30.11.23 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
27.11.23 14:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov over 2:5 1:2,0:1,1:2
23.11.23 14:30 Barys Astana Nižněkamsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
20.11.23 17:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 4:2 1:1,3:0,0:1
18.11.23 12:30 Magnitogorsk Barys Astana under 2:0 1:0,1:0,0:0
16.11.23 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 2:0 0:0,1:0,1:0
12.11.23 12:00 Barys Astana Čerepovec under 4:1 0:1,3:0,1:0
10.11.23 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 1:2 1:0,0:0,0:2
07.11.23 14:30 Barys Astana Kazaň under 0:3 0:0,0:2,0:1
04.11.23 15:00 Kazaň Barys Astana over 5:3 1:3,1:0,3:0
02.11.23 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
31.10.23 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.23 12:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 1:2 0:1,0:1,1:0
27.10.23 15:30 Barys Astana Dynamo Minsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
24.10.23 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 5:2 2:0,1:1,2:1
22.10.23 16:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
20.10.23 18:30 Sochi Barys Astana over 3:5 0:2,2:1,1:2
18.10.23 17:00 Togliatti Barys Astana under 2:1 1:0,1:1,0:0
15.10.23 11:00 Barys Astana Magnitogorsk over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
13.10.23 15:30 Barys Astana Jaroslavl over 0:6 0:1,0:1,0:4
11.10.23 15:30 Barys Astana Dynamo Moskva under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
09.10.23 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
06.10.23 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
04.10.23 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 4:0 1:0,1:0,2:0
02.10.23 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.09.23 13:00 Barys Astana Novosibirsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.09.23 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
25.09.23 18:00 Nižněkamsk Barys Astana over 5:6pp 2:1,0:2,3:2,0:1
23.09.23 12:30 Novosibirsk Barys Astana over 4:2 1:1,1:0,2:1
21.09.23 18:30 Spartak Moskva Barys Astana over 6:3 2:1,2:1,2:1
18.09.23 15:30 Barys Astana Nižněkamsk over 8:0 2:0,1:0,5:0
16.09.23 12:30 Barys Astana Admiral Vladivostok over 4:3 1:1,1:1,2:1
11.09.23 18:30 Dynamo Moskva Barys Astana over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
09.09.23 13:00 Omsk Barys Astana under 4:1 0:0,1:1,3:0
07.09.23 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
04.09.23 15:30 Barys Astana Novosibirsk over 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
02.09.23 13:00 Barys Astana Ufa under 2:3 0:1,0:1,2:1

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.24 14:30 Omsk Jekatěrinburg over 4:2 1:0,3:0,0:2
18.02.24 12:30 Jekatěrinburg Sochi under 2:1 0:0,1:1,1:0
15.02.24 15:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:2 1:0,0:2,3:0
13.02.24 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
06.02.24 17:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 5:3 2:0,1:2,2:1
04.02.24 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg over 4:5sn 2:2,0:2,2:0,0:0,-:-
02.02.24 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 3:0 0:0,3:0,0:0
31.01.24 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
26.01.24 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
24.01.24 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 1:4 1:1,0:1,0:2
22.01.24 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 0:1,0:0,2:2
19.01.24 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 0:3 0:0,0:2,0:1
17.01.24 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,2:0,2:1
15.01.24 15:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 3:2 1:2,0:0,2:0
13.01.24 12:30 Jekatěrinburg Togliatti over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
09.01.24 16:00 Togliatti Jekatěrinburg under 1:4 0:2,0:1,1:1
07.01.24 15:00 Kazaň Jekatěrinburg under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.01.24 15:00 Sochi Jekatěrinburg under 1:4 0:0,0:3,1:1
03.01.24 12:30 Jekatěrinburg Čeljabinsk over 4:3 1:3,3:0,0:0
30.12.23 15:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 4:0 4:0,0:0,0:0
28.12.23 17:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
26.12.23 17:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:4 0:0,1:2,0:2
24.12.23 14:30 Togliatti Jekatěrinburg over 1:5 0:1,1:1,0:3
21.12.23 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:1 0:0,1:1,1:0
19.12.23 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
07.12.23 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
05.12.23 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
02.12.23 15:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 5:2 2:0,1:1,2:1
30.11.23 17:30 Kazaň Jekatěrinburg under 3:2 2:0,0:1,1:1
27.11.23 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:4 0:0,0:2,1:2
25.11.23 13:00 Jekatěrinburg Togliatti under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
22.11.23 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
18.11.23 12:30 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:2 1:1,1:0,2:1
14.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 0:3 0:0,0:1,0:2
12.11.23 08:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,-:-
10.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg under 2:3 0:1,2:1,0:1
09.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg over 5:1 1:0,1:1,3:0
06.11.23 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
04.11.23 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
02.11.23 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
31.10.23 15:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun under 3:0 0:0,2:0,1:0
29.10.23 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg over 4:2 3:1,0:1,1:0
27.10.23 18:30 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 4:2 2:1,0:1,2:0
24.10.23 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 5:2 2:0,1:1,2:1
22.10.23 13:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
19.10.23 16:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 1:3 1:1,0:2,0:0
17.10.23 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.10.23 14:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
13.10.23 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:1 2:1,0:0,0:0
10.10.23 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 4:1 2:0,2:1,0:0
08.10.23 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
06.10.23 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.23 16:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
30.09.23 13:30 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 3:1 0:0,0:1,3:0
27.09.23 18:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
25.09.23 16:00 Jekatěrinburg Omsk over 5:1 0:1,3:0,2:0
22.09.23 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:1 0:0,0:1,0:0
20.09.23 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
18.09.23 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 4:2 1:0,2:2,1:0
16.09.23 13:30 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.23 16:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
11.09.23 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.09.23 12:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 1:6 0:1,1:2,0:3
07.09.23 15:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
04.09.23 16:00 Jekatěrinburg Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
02.09.23 14:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0

Barys Astana


nenájdený žiadny zápas

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.04.2024 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
3. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
4. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
5. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
6. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
7. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
8. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
9. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
10. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
11. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
12. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
4. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
5. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
6. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
7. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
8. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
9. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
10. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
11. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
2. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
3. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
4. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
5. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
6. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
2. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
3. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
4. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
5. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
3. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
4. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
5. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
6. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
3. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
4. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
5. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
6. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
4. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
5. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
6. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
7. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
8. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
9. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
10. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
11. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
12. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
13. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
14. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
15. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
16. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
17. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
18. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
19. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
20. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
21. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
22. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48
23. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
3. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
4. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
5. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
6. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
7. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
8. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
9. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
12. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
3. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
4. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
5. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
6. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
7. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
8. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
9. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
10. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
11. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
2. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
3. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
4. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
5. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
6. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
3. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
4. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
5. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
3. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
4. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
5. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
6. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
4. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
5. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
6. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
4. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
5. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
6. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
7. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
8. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
9. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
12. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
13. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
14. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
15. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
16. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
17. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
18. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
19. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
20. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30
21. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
22. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
23. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
3. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
4. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
5. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
6. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
7. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
8. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
9. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
10. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
11. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
12. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
3. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
6. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
7. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
8. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
9. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
10. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
11. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
2. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
3. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
4. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
5. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
6. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
2. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
3. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
4. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
5. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
3. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
4. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
5. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
6. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
3. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
4. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
5. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
6. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
2. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
3. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
6. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
7. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
8. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
9. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
10. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
11. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
12. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
13. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
14. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
15. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
16. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
17. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
18. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26
19. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
20. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
21. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
22. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
23. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18