Ufa VS Kazaň


Ufa

Kazaň

not draw --9--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Ufa (T1) VS Kazaň (T2)

Ufa

Kazaň

Zaujímavé

Ufa

  • Počet remíz tímu Ufa je až 14 z celkového počtu 54 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 41 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 76%.
  • Ufa už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Ufa ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Ufa už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Kazaň

  • 37% zápasov tímu Kazaň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 20 z celkového počtu 54 zápasov.
  • 38 z celkového počtu 54 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.
  • Kazaň už 10 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 42 z 58 vzájomných zápasov, čo je 72%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
18.01.2023 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
03.11.2022 17:00 Kazaň Ufa under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
26.10.2022 16:00 Ufa Kazaň under 4:1 2:0,1:1,1:0
22.10.2022 16:00 Kazaň Ufa under 2:3 0:2,1:1,1:0
27.09.2022 16:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2021/2022
12.12.2021 15:30 Kazaň Ufa over 2:4 1:1,1:2,0:1
12.10.2021 16:00 Ufa Kazaň under 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:2
03.10.2021 16:00 Kazaň Ufa under 2:0 1:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2020/2021
23.03.2021 15:00 Ufa Kazaň under 2:3 0:0,0:2,2:1
21.03.2021 12:30 Ufa Kazaň under 1:2 0:1,1:1,0:0
19.03.2021 17:30 Kazaň Ufa under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
17.03.2021 17:30 Kazaň Ufa under 4:1 1:0,3:1,0:0
18.02.2021 15:00 Ufa Kazaň under 3:2 0:0,1:1,2:1
10.01.2021 12:30 Ufa Kazaň over 7:3 2:2,1:1,4:0
05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:0,0:1,3:0
17.09.2020 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:1,1:0,2:0
Rusko / KHL / 2019/2020
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa under 3:2 0:1,3:1,0:0
23.01.2020 17:30 Kazaň Ufa under 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:1
23.12.2019 19:30 Ufa Kazaň over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
19.12.2019 17:30 Kazaň Ufa under 2:1 0:0,2:1,0:0
24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň over 3:4ppsn 0:2,1:0,2:1,0:0,2:3
19.10.2019 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 15:00 Ufa Kazaň under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
04.01.2019 15:00 Kazaň Ufa under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.10.2018 18:30 Kazaň Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
14.09.2018 16:00 Ufa Kazaň over 4:5ppsn 2:0,2:1,0:3,0:0,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 15:00 Ufa Kazaň over 4:2 2:0,1:2,1:0
18.12.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:0,1:1,0:0
29.11.2017 17:00 Kazaň Ufa under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.11.2017 15:00 Ufa Kazaň under 0:5 0:1,0:2,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
02.03.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
28.02.2017 15:00 Ufa Kazaň under 1:2 0:1,0:0,1:1
26.02.2017 12:30 Ufa Kazaň over 4:3 2:0,1:3,1:0
24.02.2017 15:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:0,0:0,1:1
22.02.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.02.2017 15:00 Ufa Kazaň under 3:1 3:1,0:0,0:0
18.01.2017 17:30 Kazaň Ufa over 6:5pp 2:1,2:4,1:0,1:0
05.01.2017 15:00 Kazaň Ufa under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
12.11.2016 12:30 Ufa Kazaň over 4:2 1:0,1:2,2:0
Rusko / KHL / 2015/2016
05.03.2016 12:30 Ufa Kazaň under 3:2 2:1,1:0,0:1
03.03.2016 17:00 Kazaň Ufa over 8:0 1:0,4:0,3:0
01.03.2016 15:00 Ufa Kazaň over 3:4 1:2,1:1,1:1
28.02.2016 15:00 Kazaň Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
26.02.2016 17:00 Kazaň Ufa under 3:0 1:0,2:0,0:0
24.02.2016 15:30 Ufa Kazaň over 5:2 2:0,2:2,1:0
22.02.2016 13:00 Ufa Kazaň under 4:1 1:0,1:0,2:1
21.11.2015 12:30 Ufa Kazaň over 4:2 2:0,1:2,1:0
10.11.2015 17:00 Kazaň Ufa under 3:2 1:1,0:1,2:0
20.10.2015 16:00 Ufa Kazaň under 2:1 1:1,1:0,0:0
13.09.2015 16:00 Kazaň Ufa over 3:4ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
09.03.2012 12:00 Ufa Kazaň under 2:3 0:2,2:0,0:1
07.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.03.2012 14:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.03.2012 12:00 Ufa Kazaň over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
02.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
01.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.12.2011 14:00 Kazaň Ufa under 3:2 0:0,1:1,2:1
16.09.2011 15:00 Ufa Kazaň over 5:4 2:2,1:1,2:1

Ufa

20 - 14 - 24

Kazaň

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.23 15:00 Jaroslavl Ufa under 3:2 0:0,2:1,1:1
20.01.23 17:00 Nižněkamsk Ufa over 5:2 3:0,1:0,1:2
18.01.23 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
16.01.23 15:00 Ufa Magnitogorsk under 2:3 0:0,1:0,1:3
14.01.23 12:30 Ufa Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.01.23 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 3:2 1:0,1:0,1:2
08.01.23 12:30 Magnitogorsk Ufa under 0:2 0:0,0:1,0:1
06.01.23 12:30 Ufa Petrohrad over 5:1 1:0,2:0,2:1
04.01.23 12:30 Ufa Jaroslavl under 2:1 0:1,1:0,1:0
30.12.22 14:30 Omsk Ufa under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
28.12.22 15:00 Čeljabinsk Ufa over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.12.22 15:00 Ufa Jekatěrinburg under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
23.12.22 15:00 Ufa Admiral Vladivostok over 5:3 2:0,3:1,0:2
21.12.22 15:00 Ufa Chabarovsk Amur over 1:5 0:1,1:3,0:1
19.12.22 15:00 Ufa Omsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
08.12.22 13:30 Novosibirsk Ufa over 3:6 1:1,1:3,1:2
06.12.22 14:30 Omsk Ufa under 1:3 1:2,0:0,0:1
04.12.22 12:00 Barys Astana Ufa under 2:1 0:1,0:0,2:0
02.12.22 15:00 Ufa Čeljabinsk over 6:4 2:1,1:1,3:2
27.11.22 12:30 Ufa Magnitogorsk under 1:3 1:0,0:1,0:2
25.11.22 15:00 Ufa Jekatěrinburg under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
23.11.22 15:00 Magnitogorsk Ufa under 2:1 1:0,1:0,0:1
21.11.22 14:30 Barys Astana Ufa under 4:1 1:0,0:0,3:1
19.11.22 12:30 Ufa Novosibirsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.11.22 15:00 Ufa Sochi over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
13.11.22 12:00 Ufa Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.11.22 15:00 Ufa Omsk over 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
07.11.22 17:00 Red Star Kunlun Ufa under 1:4 1:1,0:0,0:3
05.11.22 15:00 Nižněkamsk Ufa under 2:3 1:1,1:2,0:0
03.11.22 17:00 Kazaň Ufa under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
01.11.22 15:00 Ufa Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
29.10.22 13:30 Ufa Barys Astana over 5:1 2:0,2:1,1:0
26.10.22 16:00 Ufa Kazaň under 4:1 2:0,1:1,1:0
22.10.22 16:00 Kazaň Ufa under 2:3 0:2,1:1,1:0
20.10.22 18:00 Čerepovec Ufa over 4:5 1:4,1:1,2:0
18.10.22 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:5 0:3,0:1,2:1
15.10.22 13:30 Ufa Nižněkamsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
13.10.22 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
08.10.22 13:30 Ufa Dynamo Moskva under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,-:-
06.10.22 16:00 Ufa Magnitogorsk under 2:3 2:2,0:0,0:1
04.10.22 16:00 Ufa Omsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
02.10.22 13:30 Jekatěrinburg Ufa under 0:4 0:0,0:1,0:3
30.09.22 16:00 Čeljabinsk Ufa under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.09.22 16:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
24.09.22 13:30 Ufa Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
21.09.22 11:00 Chabarovsk Amur Ufa under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
19.09.22 11:00 Chabarovsk Amur Ufa under 0:2 0:2,0:0,0:0
17.09.22 09:00 Admiral Vladivostok Ufa under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15.09.22 11:30 Admiral Vladivostok Ufa under 2:0 0:0,2:0,0:0
12.09.22 16:00 Ufa Spartak Moskva under 1:3 0:0,0:3,1:0
09.09.22 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
07.09.22 18:10 Dynamo Minsk Ufa over 2:4 1:1,1:0,0:3
05.09.22 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.09.22 16:00 Petrohrad Ufa under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.01.23 17:00 Kazaň Omsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
18.01.23 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
16.01.23 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.01.23 15:00 Kazaň Novosibirsk over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
11.01.23 14:30 Omsk Kazaň under 1:2 1:1,0:0,0:1
09.01.23 13:30 Novosibirsk Kazaň under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
06.01.23 15:00 Kazaň Vitiaz Chekhov under 2:0 0:0,2:0,0:0
04.01.23 15:00 Kazaň Čerepovec under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.12.22 17:30 Kazaň Nižněkamsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
28.12.22 17:30 Kazaň Magnitogorsk over 2:4 0:0,2:2,0:2
25.12.22 15:00 Sochi Kazaň over 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
23.12.22 17:30 Vitiaz Chekhov Kazaň over 3:4 2:1,1:1,0:2
21.12.22 17:30 Jaroslavl Kazaň under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.12.22 17:00 Kazaň Red Star Kunlun under 3:1 2:0,1:0,0:1
08.12.22 14:30 Omsk Kazaň under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
06.12.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
04.12.22 15:00 Kazaň Dynamo Moskva under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
02.12.22 17:30 Kazaň Jaroslavl under 3:2 1:0,1:1,1:1
30.11.22 17:00 Kazaň Novosibirsk over 3:6 1:1,0:2,2:3
27.11.22 15:00 Kazaň Sochi over 6:2 2:0,3:2,1:0
23.11.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.11.22 13:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 1:2,1:0,2:0
19.11.22 11:00 Omsk Kazaň under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17.11.22 17:30 Kazaň Petrohrad over 5:2 1:0,2:1,2:1
13.11.22 14:30 Kazaň Omsk over 3:4 1:2,2:0,0:2
10.11.22 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 6:4 4:1,2:2,0:1
08.11.22 17:00 Nižněkamsk Kazaň over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
06.11.22 15:00 Čerepovec Kazaň under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
03.11.22 17:00 Kazaň Ufa under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
01.11.22 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
30.10.22 15:00 Kazaň Nižněkamsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
26.10.22 16:00 Ufa Kazaň under 4:1 2:0,1:1,1:0
24.10.22 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:1 0:0,1:0,1:1
22.10.22 16:00 Kazaň Ufa under 2:3 0:2,1:1,1:0
19.10.22 18:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
16.10.22 13:30 Čeljabinsk Kazaň over 5:2 2:0,2:1,1:1
14.10.22 16:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
12.10.22 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 4:1 2:0,1:0,1:1
08.10.22 16:00 Kazaň Barys Astana under 2:3 0:1,2:2,0:0
06.10.22 18:30 Kazaň Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.10.22 18:30 Kazaň Jekatěrinburg over 4:5pp 1:1,1:0,2:3,0:1
01.10.22 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.09.22 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 5:2 2:0,1:2,2:0
27.09.22 16:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
25.09.22 16:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
21.09.22 18:30 Kazaň Spartak Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
18.09.22 16:00 Spartak Moskva Kazaň under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.22 18:00 Dynamo Minsk Kazaň under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
14.09.22 18:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:1 0:1,1:0,1:0
12.09.22 18:00 Kazaň Dynamo Minsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
08.09.22 18:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
05.09.22 18:00 CSKA Moskva Kazaň over 1:5 1:1,0:1,0:3
03.09.22 12:00 Dynamo Moskva Kazaň under 2:0 0:0,1:0,1:0

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:00 Nižnyj Novgorod Ufa H2H
03.02.2023 17:30 CSKA Moskva Ufa H2H
07.02.2023 15:00 Ufa CSKA Moskva H2H
09.02.2023 15:00 Ufa Red Star Kunlun H2H
11.02.2023 12:30 Ufa Vitiaz Chekhov H2H
13.02.2023 15:00 Sochi Ufa H2H
15.02.2023 15:00 Omsk Ufa H2H
18.02.2023 15:00 Ufa Novosibirsk H2H
22.02.2023 15:00 Jekatěrinburg Ufa H2H
24.02.2023 15:00 Novosibirsk Ufa H2H
26.02.2023 15:00 Magnitogorsk Ufa H2H

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:00 Kazaň Barys Astana H2H
03.02.2023 17:30 Petrohrad Kazaň H2H
05.02.2023 15:00 Red Star Kunlun Kazaň H2H
07.02.2023 17:00 Nižněkamsk Kazaň H2H
09.02.2023 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur H2H
14.02.2023 15:00 Admiral Vladivostok Kazaň H2H
16.02.2023 15:00 Admiral Vladivostok Kazaň H2H
18.02.2023 15:00 Chabarovsk Amur Kazaň H2H
19.02.2023 15:00 Chabarovsk Amur Kazaň H2H
24.02.2023 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
26.02.2023 15:00 Kazaň Omsk H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
3. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
4. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
5. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
6. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
7. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
8. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
9. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
10. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
11. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
6. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
7. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
8. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
9. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
10. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
11. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
3. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
4. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
5. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
6. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
4. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
5. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
2. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
3. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
4. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
5. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
6. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
2. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
3. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
4. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
5. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
6. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
7. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
8. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
9. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
10. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
11. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
12. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
13. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
14. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
15. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
16. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
17. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
18. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
19. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
20. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56
21. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
22. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
3. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
4. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
5. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
6. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
7. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
8. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
9. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
10. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
11. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
4. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
5. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
6. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
7. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
8. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
9. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
10. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
11. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
3. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
5. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
6. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
4. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
5. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
2. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
3. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
4. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
5. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
6. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
2. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
3. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
4. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
5. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
4. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
5. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
6. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
7. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
8. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
9. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
10. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
11. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
12. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
13. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
14. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
15. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
16. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
17. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
18. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
19. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32
20. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
21. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
22. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
3. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
4. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
5. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
6. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
7. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
8. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
9. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
10. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
11. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
4. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
5. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
6. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
7. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
8. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
9. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
10. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
11. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
3. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
4. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
5. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
6. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
4. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
5. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
2. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
3. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
4. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
5. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
6. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
2. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
3. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
4. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
5. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
3. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
4. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
5. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
6. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
7. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
8. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
9. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
10. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
11. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
12. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
13. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
14. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
15. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
16. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
17. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
18. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
19. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
20. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
21. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
22. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9