Petrohrad VS CSKA Moskva


Petrohrad

CSKA Moskva

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Petrohrad (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Petrohrad

CSKA Moskva

Zaujímavé

Petrohrad

  • 33 víťazstiev z celkového počtu 55 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Petrohrad. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 30 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 55 zápasov, to je až 55%.

CSKA Moskva

  • 31 z celkového počtu 53 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 55 z 71 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
17.01.2023 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 4:2 1:0,2:0,1:2
28.12.2022 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:0,0:1,3:0
21.12.2022 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2 0:0,0:1,1:1
22.11.2022 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 6:2 4:0,1:2,1:0
03.10.2022 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2021/2022
14.04.2022 18:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
12.04.2022 18:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.04.2022 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.04.2022 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3 0:0,1:3,1:0
06.04.2022 18:00 CSKA Moskva Petrohrad over 6:2 0:1,0:1,6:0
04.04.2022 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
02.04.2022 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.12.2021 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
21.11.2021 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 3:0,0:0,0:1
07.11.2021 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 4:0 2:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2020/2021
12.04.2021 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.04.2021 16:00 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
08.04.2021 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
06.04.2021 18:30 Petrohrad CSKA Moskva over 2:5 1:0,0:3,1:2
04.04.2021 16:00 CSKA Moskva Petrohrad under 2:0 0:0,1:0,1:0
02.04.2021 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:0 2:0,0:0,1:0
17.01.2021 16:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.01.2021 16:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.12.2020 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 4:3ppsn 1:1,0:0,2:2,0:0,3:1
16.10.2020 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2019/2020
25.02.2020 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 1:4 0:0,1:3,0:1
21.01.2020 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:0,1:2,2:0
19.12.2019 18:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:4 1:1,1:0,0:3
23.09.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
13.09.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
09.04.2019 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:0,2:1,1:0
07.04.2019 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 3:2 1:0,1:2,1:0
05.04.2019 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:0 1:0,1:0,1:0
03.04.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 3:1 0:1,1:0,2:0
01.04.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
30.03.2019 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:0,1:1,1:0
28.03.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.12.2018 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
24.11.2018 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:1,1:0,2:0
05.11.2018 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,2:0,0:0
21.10.2018 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4
Rusko / KHL / 2017/2018
08.04.2018 16:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:2,1:0,1:0
06.04.2018 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
04.04.2018 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:1 0:0,0:1,2:0
02.04.2018 18:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:5 1:2,1:2,0:1
31.03.2018 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 2:0 0:0,2:0,0:0
29.03.2018 18:30 Petrohrad CSKA Moskva over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
23.10.2017 18:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:5 0:0,0:1,2:4
21.08.2017 18:30 Petrohrad CSKA Moskva over 4:2 2:0,1:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
09.01.2017 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
21.11.2016 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 6:3 2:3,2:0,2:0
06.10.2016 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
09.09.2016 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:1 1:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
28.03.2016 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.03.2016 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.03.2016 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:0,0:1,3:1
22.03.2016 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:0 1:0,1:0,1:0
25.01.2016 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3 0:0,1:2,1:1
08.01.2016 15:00 CSKA Moskva Petrohrad over 4:2 0:2,2:0,2:0
23.09.2015 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0
24.08.2015 18:30 Petrohrad CSKA Moskva over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
06.03.2012 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 5:0 3:0,1:0,1:0
04.03.2012 12:00 CSKA Moskva Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.03.2012 10:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
01.03.2012 16:00 Petrohrad CSKA Moskva over 7:1 2:1,3:0,2:0
29.02.2012 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 4:1 2:1,1:0,1:0
20.12.2011 16:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:5 1:1,1:3,0:1
12.10.2011 17:00 Petrohrad CSKA Moskva over 4:2 1:1,2:1,1:0
09.10.2011 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
17.09.2011 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 4:1 3:1,1:0,0:0

Petrohrad

22 - 16 - 33

CSKA Moskva

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.23 15:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 2:6 0:4,0:0,2:2
19.01.23 17:30 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
17.01.23 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 4:2 1:0,2:0,1:2
15.01.23 15:00 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:1 1:1,2:0,0:0
13.01.23 17:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.01.23 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:2 2:0,1:2,0:0
08.01.23 15:00 Sochi Petrohrad over 3:6 2:0,1:3,0:3
06.01.23 12:30 Ufa Petrohrad over 5:1 1:0,2:0,2:1
04.01.23 12:30 Čeljabinsk Petrohrad over 3:9 0:3,2:3,1:3
30.12.22 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad over 6:5pp 1:1,4:1,0:3,1:0
28.12.22 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:0,0:1,3:0
24.12.22 15:00 Petrohrad Spartak Moskva over 4:2 1:1,1:1,2:0
21.12.22 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2 0:0,0:1,1:1
19.12.22 17:30 Petrohrad Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,2:1,2:0
08.12.22 17:10 Dynamo Minsk Petrohrad over 3:5 1:0,0:3,2:2
06.12.22 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.12.22 15:00 Red Star Kunlun Petrohrad over 3:4sn 0:0,3:0,0:3,0:0,-:-
01.12.22 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
29.11.22 17:30 Petrohrad Sochi over 5:2 2:0,1:0,2:2
26.11.22 15:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 2:6 1:1,0:2,1:3
24.11.22 17:30 Petrohrad Jaroslavl under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
22.11.22 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 6:2 4:0,1:2,1:0
19.11.22 15:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.11.22 17:30 Kazaň Petrohrad over 5:2 1:0,2:1,2:1
15.11.22 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk over 7:2 0:0,1:1,6:1
12.11.22 11:30 Novosibirsk Petrohrad under 3:2 1:0,2:2,0:0
10.11.22 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.11.22 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 3:1 1:0,1:0,1:1
05.11.22 15:00 Petrohrad Magnitogorsk over 4:3 3:3,0:0,1:0
02.11.22 17:30 Petrohrad Sochi over 5:2 1:1,0:1,4:0
30.10.22 15:00 Spartak Moskva Petrohrad over 4:6 1:3,3:1,0:2
28.10.22 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,-:-
26.10.22 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
24.10.22 18:30 Petrohrad Jaroslavl over 4:3 1:1,2:0,1:2
21.10.22 18:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 3:2 1:0,1:2,1:0
19.10.22 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 3:1 1:1,1:0,1:0
15.10.22 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 0:5 0:1,0:1,0:3
13.10.22 18:30 Jaroslavl Petrohrad under 3:1 0:0,2:0,1:1
11.10.22 18:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
07.10.22 18:30 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 4:3 0:1,2:1,2:1
05.10.22 18:30 Spartak Moskva Petrohrad over 1:5 0:0,0:2,1:3
03.10.22 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
01.10.22 16:10 Dynamo Minsk Petrohrad over 1:5 1:1,0:3,0:1
28.09.22 18:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 6:1 2:0,2:0,2:1
26.09.22 18:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.09.22 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
22.09.22 18:00 Red Star Kunlun Petrohrad over 3:6 1:2,0:3,2:1
18.09.22 16:30 Petrohrad Čerepovec under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
16.09.22 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3 1:0,0:2,1:1
14.09.22 18:30 Jaroslavl Petrohrad under 2:3 0:1,2:0,0:2
12.09.22 18:30 Čerepovec Petrohrad under 1:4 1:2,0:1,0:1
09.09.22 18:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:0,1:1
07.09.22 18:30 Petrohrad Omsk under 4:1 0:0,3:0,1:1
05.09.22 18:30 Petrohrad Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
03.09.22 16:00 Petrohrad Ufa under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
21.01.23 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
17.01.23 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 4:2 1:0,2:0,1:2
15.01.23 15:00 CSKA Moskva Čerepovec over 4:2 1:1,1:0,2:1
12.01.23 14:30 Barys Astana CSKA Moskva over 2:5 0:1,2:2,0:2
10.01.23 15:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 4:2 1:1,1:0,2:1
08.01.23 12:30 Čeljabinsk CSKA Moskva under 1:2 0:0,1:1,0:1
05.01.23 15:00 CSKA Moskva Sochi under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.01.23 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
30.12.22 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
28.12.22 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:0,0:1,3:0
26.12.22 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.12.22 17:30 Jaroslavl CSKA Moskva under 3:1 2:0,1:1,0:0
21.12.22 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2 0:0,0:1,1:1
19.12.22 17:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva over 1:5 0:0,1:1,0:4
07.12.22 17:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 2:4 1:0,1:1,0:3
04.12.22 15:00 Sochi CSKA Moskva over 2:4 0:1,2:1,0:2
02.12.22 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:1,0:0
30.11.22 17:30 CSKA Moskva Omsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
28.11.22 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:4 0:3,2:0,4:1
24.11.22 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:4 0:2,0:1,0:1
22.11.22 17:30 Petrohrad CSKA Moskva over 6:2 4:0,1:2,1:0
20.11.22 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
18.11.22 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:3,0:1
15.11.22 17:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.11.22 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 8:5 0:1,6:1,2:3
11.11.22 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.11.22 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
03.11.22 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
01.11.22 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
30.10.22 15:00 Sochi CSKA Moskva over 0:6 0:2,0:1,0:3
27.10.22 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
24.10.22 18:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
21.10.22 18:30 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 4:1 2:0,0:1,2:0
19.10.22 18:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun over 5:1 1:0,1:0,3:1
17.10.22 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
13.10.22 18:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
10.10.22 11:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-
08.10.22 09:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva under 1:4 1:2,0:1,0:1
06.10.22 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.10.22 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
01.10.22 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva over 5:4sn 0:1,1:3,3:0,0:0,-:-
29.09.22 18:30 CSKA Moskva Novosibirsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
26.09.22 18:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
22.09.22 18:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.09.22 18:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
18.09.22 16:00 CSKA Moskva Sochi over 5:2 1:0,2:0,2:2
14.09.22 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,1:1,3:0
11.09.22 16:30 Jaroslavl CSKA Moskva under 2:3 0:2,1:1,1:0
09.09.22 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.09.22 18:00 CSKA Moskva Kazaň over 1:5 1:1,0:1,0:3
03.09.22 16:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 5:4pp 1:1,0:1,3:2,1:0
01.09.22 18:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 6:2 0:2,5:0,1:0

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:30 Petrohrad Jaroslavl H2H
03.02.2023 17:30 Petrohrad Kazaň H2H
07.02.2023 15:00 Magnitogorsk Petrohrad H2H
09.02.2023 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad H2H
11.02.2023 12:00 Omsk Petrohrad H2H
16.02.2023 15:00 Petrohrad Novosibirsk H2H
19.02.2023 15:00 Petrohrad Čeljabinsk H2H
21.02.2023 15:00 Petrohrad Red Star Kunlun H2H
23.02.2023 15:00 Sochi Petrohrad H2H
25.02.2023 15:00 Barys Astana Petrohrad H2H

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun H2H
03.02.2023 17:30 CSKA Moskva Ufa H2H
05.02.2023 15:00 CSKA Moskva Barys Astana H2H
07.02.2023 15:00 Ufa CSKA Moskva H2H
09.02.2023 15:00 Omsk CSKA Moskva H2H
12.02.2023 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva H2H
15.02.2023 15:00 CSKA Moskva Jaroslavl H2H
18.02.2023 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva H2H
20.02.2023 15:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod H2H
22.02.2023 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva H2H
24.02.2023 15:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva H2H
26.02.2023 15:00 Čerepovec CSKA Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
3. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
4. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
5. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
6. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
7. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
8. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
9. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
10. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
11. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
6. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
7. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
8. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
9. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
10. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
11. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
3. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
4. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
5. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
6. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
4. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
5. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
2. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
3. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
4. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
5. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
6. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
2. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
3. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
4. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
5. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 58 15 9 9 7 25 148 123 75
6. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
7. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
8. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
9. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
10. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
11. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
12. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
13. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
14. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
15. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
16. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
17. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
18. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
19. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
20. Čeljabinsk 58 12 6 8 18 -33 134 167 56
21. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
22. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
3. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
4. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
5. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
6. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
7. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
8. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
9. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
10. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
11. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
4. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
5. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
6. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
7. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
8. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
9. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
10. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
11. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
3. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
5. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
6. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
4. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
5. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
2. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
3. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
4. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
5. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
6. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
2. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
3. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
4. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
5. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
4. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
5. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
6. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
7. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
8. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
9. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
10. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
11. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
12. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
13. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
14. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
15. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
16. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
17. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
18. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
19. Čeljabinsk 30 8 3 4 8 -14 67 81 32
20. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
21. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
22. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
3. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
4. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
5. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
6. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
7. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
8. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
9. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
10. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
11. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
4. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
5. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
6. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
7. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
8. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
9. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
10. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
11. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
3. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
4. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
5. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
6. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
4. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
5. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
2. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
3. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
4. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
5. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
6. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
2. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
3. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
4. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
5. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
3. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
4. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
5. Dynamo Moskva 29 7 4 5 4 4 66 62 35
6. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
7. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
8. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
9. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
10. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
11. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
12. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
13. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
14. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
15. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
16. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
17. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
18. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
19. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
20. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
21. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
22. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9