Dynamo Minsk VS Dynamo Moskva


Dynamo Minsk

Dynamo Moskva

not draw --0--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Dynamo Minsk (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Dynamo Minsk

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • Počet remíz tímu Dynamo Minsk je až 12 z celkového počtu 34 zápasov, čo je až 35%.
  • Až 20 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 59%.
  • Dynamo Minsk ťahá aktuálne sériu 3 remíz v rade.
  • Dynamo Minsk už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo Moskva

  • 24 z celkového počtu 33 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 65% vzájomných zápasov, čo je 15 výhier z 23 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 23 vzájomných zápasov, čo je 65%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
24.10.2022 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2021/2022
02.11.2021 17:10 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 3:7 1:4,0:3,2:0
03.09.2021 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 4:1 3:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2020/2021
16.02.2021 17:10 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 4:6 1:2,1:3,2:1
09.01.2021 15:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
09.12.2020 17:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 2:3 2:2,0:1,0:0
21.10.2020 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:2,2:0,2:0
Rusko / KHL / 2019/2020
27.02.2020 17:10 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 4:3 1:3,3:0,0:0
04.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2018/2019
16.10.2018 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
22.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
Rusko / KHL / 2017/2018
06.10.2017 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
02.10.2017 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 5:1 2:1,1:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
08.10.2016 16:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 2:0 2:0,0:0,0:0
24.09.2016 16:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2015/2016
20.11.2015 17:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 4:0 1:0,3:0,0:0
14.11.2015 15:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2011/2012
04.03.2012 15:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 1:3 1:1,0:2,0:0
03.03.2012 15:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 2:4 0:3,1:1,1:0
01.03.2012 16:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
29.02.2012 16:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
24.02.2012 16:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 3:4ppsn 2:3,0:0,1:0,0:0,-:-
02.12.2011 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0

Dynamo Minsk

6 - 2 - 15

Dynamo Moskva

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.22 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.11.22 15:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
17.11.22 17:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.11.22 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk over 7:2 0:0,1:1,6:1
13.11.22 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 8:5 0:1,6:1,2:3
11.11.22 17:30 Dynamo Minsk Jaroslavl under 2:1 0:1,0:0,2:0
09.11.22 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 3:2 0:0,1:2,2:0
06.11.22 15:10 Dynamo Minsk Sochi over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
02.11.22 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk under 2:3 2:2,0:0,0:1
31.10.22 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.10.22 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
27.10.22 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
24.10.22 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
22.10.22 16:10 Dynamo Minsk Jaroslavl over 5:2 1:2,3:0,1:0
18.10.22 18:10 Dynamo Minsk Sochi over 5:3 2:1,2:2,1:0
15.10.22 16:00 Jaroslavl Dynamo Minsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
13.10.22 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
11.10.22 18:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.10.22 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 5:2 1:1,1:1,3:0
05.10.22 18:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 3:5 0:0,1:2,2:3
03.10.22 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
01.10.22 16:10 Dynamo Minsk Petrohrad over 1:5 1:1,0:3,0:1
28.09.22 18:30 Sochi Dynamo Minsk under 3:1 2:1,0:0,1:0
26.09.22 16:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
24.09.22 13:30 Ufa Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
22.09.22 18:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.09.22 18:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 3:2 1:0,2:2,0:0
16.09.22 18:00 Dynamo Minsk Kazaň under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
14.09.22 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
12.09.22 18:00 Kazaň Dynamo Minsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
10.09.22 16:30 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 1:5 1:1,0:2,0:2
07.09.22 18:10 Dynamo Minsk Ufa over 2:4 1:1,1:0,0:3
05.09.22 18:10 Dynamo Minsk Omsk over 6:3 2:1,1:2,3:0
03.09.22 15:30 Dynamo Minsk Barys Astana over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.22 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 2:3 1:2,0:0,1:1
19.11.22 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun over 5:3 2:0,2:2,1:1
17.11.22 17:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,0:2,1:0
14.11.22 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
10.11.22 13:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 5:3 2:1,1:1,2:1
08.11.22 10:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
06.11.22 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 2:1 2:0,0:0,0:1
01.11.22 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
30.10.22 11:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:2 1:0,2:2,1:0
28.10.22 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,-:-
26.10.22 18:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.10.22 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.10.22 18:30 Dynamo Moskva Jaroslavl over 2:4 1:0,0:3,1:1
17.10.22 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
15.10.22 12:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
12.10.22 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
10.10.22 16:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:1,1:2
08.10.22 13:30 Ufa Dynamo Moskva under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,-:-
06.10.22 18:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
03.10.22 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
02.10.22 16:00 Dynamo Moskva Čerepovec over 4:3 1:0,2:2,1:1
29.09.22 18:30 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur under 5:0 1:0,1:0,3:0
27.09.22 18:30 Dynamo Moskva Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
24.09.22 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
22.09.22 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
19.09.22 18:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 1:3 1:1,0:2,0:0
16.09.22 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3 1:0,0:2,1:1
14.09.22 18:30 Dynamo Moskva Sochi under 2:0 0:0,1:0,1:0
12.09.22 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
09.09.22 18:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:0,1:1
07.09.22 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.09.22 18:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,2:0,3:1
03.09.22 12:00 Dynamo Moskva Kazaň under 2:0 0:0,1:0,1:0

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.12.2022 17:30 Sochi Dynamo Minsk H2H
05.12.2022 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
08.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Petrohrad H2H
19.12.2022 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva H2H
22.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk H2H
24.12.2022 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
26.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk H2H
28.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
30.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva H2H
03.01.2023 15:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk H2H
05.01.2023 15:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk H2H
07.01.2023 15:00 Novosibirsk Dynamo Minsk H2H
11.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun H2H
13.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur H2H
15.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg H2H
17.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
22.01.2023 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
24.01.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
26.01.2023 15:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk H2H
28.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
30.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun H2H
02.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk H2H
04.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk H2H
07.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva H2H
09.02.2023 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk H2H
11.02.2023 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk H2H
13.02.2023 15:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
15.02.2023 15:00 Barys Astana Dynamo Minsk H2H
18.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
21.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
25.02.2023 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk H2H

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.12.2022 17:30 Red Star Kunlun Dynamo Moskva H2H
04.12.2022 15:00 Kazaň Dynamo Moskva H2H
06.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Petrohrad H2H
08.12.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
20.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H
22.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk H2H
24.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk H2H
26.12.2022 15:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva H2H
30.12.2022 15:00 Sochi Dynamo Moskva H2H
03.01.2023 15:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva H2H
06.01.2023 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun H2H
08.01.2023 15:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod H2H
10.01.2023 15:00 Dynamo Moskva Ufa H2H
13.01.2023 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva H2H
15.01.2023 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva H2H
17.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva H2H
19.01.2023 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg H2H
21.01.2023 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva H2H
25.01.2023 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva H2H
27.01.2023 15:00 Omsk Dynamo Moskva H2H
29.01.2023 15:00 Barys Astana Dynamo Moskva H2H
31.01.2023 15:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva H2H
03.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Barys Astana H2H
07.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Sochi H2H
10.02.2023 15:00 Jaroslavl Dynamo Moskva H2H
12.02.2023 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva H2H
14.02.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
16.02.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
18.02.2023 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva H2H
22.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov H2H
24.02.2023 15:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva H2H
26.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 35 10 7 3 5 31 115 84 51
2. Magnitogorsk 35 17 3 4 4 27 109 82 50
3. Novosibirsk 39 7 8 3 10 12 100 88 49
4. Admiral Vladivostok 37 5 8 4 8 3 72 69 46
5. Omsk 36 12 4 3 10 4 100 96 43
6. Ufa 35 10 4 7 3 16 87 71 43
7. Kazaň 35 3 6 6 8 -5 88 93 36
8. Barys Astana 37 11 2 3 16 -25 79 104 33
9. Čeljabinsk 37 6 4 5 13 -22 76 98 33
10. Chabarovsk Amur 34 5 4 6 9 -22 69 91 32
11. Nižněkamsk 36 3 6 1 19 -29 89 118 31

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 19 5 3 2 59 132 73 61
2. CSKA Moskva 35 15 4 5 2 32 115 83 51
3. Jaroslavl 36 14 4 6 2 22 92 70 50
4. Nižnyj Novgorod 36 14 4 2 10 17 99 82 46
5. Dynamo Moskva 36 11 4 5 7 11 92 81 43
6. Spartak Moskva 38 9 5 5 9 -12 81 93 43
7. Dynamo Minsk 37 6 5 8 5 -11 97 108 40
8. Vitiaz Chekhov 36 3 6 8 5 -5 89 94 38
9. Čerepovec 36 3 5 8 7 -11 94 105 34
10. Red Star Kunlun 37 5 4 3 18 -33 84 117 29
11. Sochi 34 1 2 6 17 -59 75 134 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 39 7 8 3 10 12 100 88 49
2. Admiral Vladivostok 37 5 8 4 8 3 72 69 46
3. Omsk 36 12 4 3 10 4 100 96 43
4. Ufa 35 10 4 7 3 16 87 71 43
5. Barys Astana 37 11 2 3 16 -25 79 104 33
6. Chabarovsk Amur 34 5 4 6 9 -22 69 91 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 19 5 3 2 59 132 73 61
2. Nižnyj Novgorod 36 14 4 2 10 17 99 82 46
3. Spartak Moskva 38 9 5 5 9 -12 81 93 43
4. Vitiaz Chekhov 36 3 6 8 5 -5 89 94 38
5. Sochi 34 1 2 6 17 -59 75 134 16

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 35 15 4 5 2 32 115 83 51
2. Jaroslavl 36 14 4 6 2 22 92 70 50
3. Dynamo Moskva 36 11 4 5 7 11 92 81 43
4. Dynamo Minsk 37 6 5 8 5 -11 97 108 40
5. Čerepovec 36 3 5 8 7 -11 94 105 34
6. Red Star Kunlun 37 5 4 3 18 -33 84 117 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 35 10 7 3 5 31 115 84 51
2. Magnitogorsk 35 17 3 4 4 27 109 82 50
3. Kazaň 35 3 6 6 8 -5 88 93 36
4. Čeljabinsk 37 6 4 5 13 -22 76 98 33
5. Nižněkamsk 36 3 6 1 19 -29 89 118 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 19 5 3 2 59 132 73 61
2. CSKA Moskva 35 15 4 5 2 32 115 83 51
3. Jekatěrinburg 35 10 7 3 5 31 115 84 51
4. Magnitogorsk 35 17 3 4 4 27 109 82 50
5. Jaroslavl 36 14 4 6 2 22 92 70 50
6. Novosibirsk 39 7 8 3 10 12 100 88 49
7. Nižnyj Novgorod 36 14 4 2 10 17 99 82 46
8. Admiral Vladivostok 37 5 8 4 8 3 72 69 46
9. Omsk 36 12 4 3 10 4 100 96 43
10. Dynamo Moskva 36 11 4 5 7 11 92 81 43
11. Spartak Moskva 38 9 5 5 9 -12 81 93 43
12. Ufa 35 10 4 7 3 16 87 71 43
13. Dynamo Minsk 37 6 5 8 5 -11 97 108 40
14. Vitiaz Chekhov 36 3 6 8 5 -5 89 94 38
15. Kazaň 35 3 6 6 8 -5 88 93 36
16. Čerepovec 36 3 5 8 7 -11 94 105 34
17. Barys Astana 37 11 2 3 16 -25 79 104 33
18. Čeljabinsk 37 6 4 5 13 -22 76 98 33
19. Chabarovsk Amur 34 5 4 6 9 -22 69 91 32
20. Nižněkamsk 36 3 6 1 19 -29 89 118 31
21. Red Star Kunlun 37 5 4 3 18 -33 84 117 29
22. Sochi 34 1 2 6 17 -59 75 134 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 10 3 1 1 32 70 38 33
2. Magnitogorsk 17 8 2 2 1 18 56 38 26
3. Novosibirsk 17 8 2 1 3 15 54 39 25
4. Admiral Vladivostok 18 4 4 1 4 6 36 30 25
5. Omsk 13 3 3 2 0 12 38 26 20
6. Ufa 18 2 3 4 2 5 43 38 20
7. Kazaň 18 1 4 3 3 4 50 46 21
8. Barys Astana 19 8 1 0 9 -1 45 46 20
9. Čeljabinsk 21 5 2 3 6 -11 42 53 21
10. Chabarovsk Amur 17 6 1 5 -1 1 40 39 21
11. Nižněkamsk 15 1 4 0 6 0 37 37 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 3 2 -2 40 74 34 38
2. CSKA Moskva 18 8 2 2 2 19 64 45 26
3. Jaroslavl 17 9 1 3 0 11 40 29 25
4. Nižnyj Novgorod 19 10 2 1 3 19 64 45 29
5. Dynamo Moskva 20 7 2 3 3 12 58 46 25
6. Spartak Moskva 19 4 2 2 7 -17 37 54 18
7. Dynamo Minsk 18 6 2 4 0 3 52 49 24
8. Vitiaz Chekhov 19 1 4 3 4 -3 46 49 21
9. Čerepovec 18 3 2 4 3 0 50 50 18
10. Red Star Kunlun 21 3 3 3 6 -14 53 67 21
11. Sochi 16 1 1 2 9 -23 32 55 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 17 8 2 1 3 15 54 39 25
2. Admiral Vladivostok 18 4 4 1 4 6 36 30 25
3. Omsk 13 3 3 2 0 12 38 26 20
4. Ufa 18 2 3 4 2 5 43 38 20
5. Barys Astana 19 8 1 0 9 -1 45 46 20
6. Chabarovsk Amur 17 6 1 5 -1 1 40 39 21

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 3 2 -2 40 74 34 38
2. Nižnyj Novgorod 19 10 2 1 3 19 64 45 29
3. Spartak Moskva 19 4 2 2 7 -17 37 54 18
4. Vitiaz Chekhov 19 1 4 3 4 -3 46 49 21
5. Sochi 16 1 1 2 9 -23 32 55 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 8 2 2 2 19 64 45 26
2. Jaroslavl 17 9 1 3 0 11 40 29 25
3. Dynamo Moskva 20 7 2 3 3 12 58 46 25
4. Dynamo Minsk 18 6 2 4 0 3 52 49 24
5. Čerepovec 18 3 2 4 3 0 50 50 18
6. Red Star Kunlun 21 3 3 3 6 -14 53 67 21

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 10 3 1 1 32 70 38 33
2. Magnitogorsk 17 8 2 2 1 18 56 38 26
3. Kazaň 18 1 4 3 3 4 50 46 21
4. Čeljabinsk 21 5 2 3 6 -11 42 53 21
5. Nižněkamsk 15 1 4 0 6 0 37 37 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 3 2 -2 40 74 34 38
2. Jekatěrinburg 19 10 3 1 1 32 70 38 33
3. Nižnyj Novgorod 19 10 2 1 3 19 64 45 29
4. Magnitogorsk 17 8 2 2 1 18 56 38 26
5. CSKA Moskva 18 8 2 2 2 19 64 45 26
6. Jaroslavl 17 9 1 3 0 11 40 29 25
7. Admiral Vladivostok 18 4 4 1 4 6 36 30 25
8. Novosibirsk 17 8 2 1 3 15 54 39 25
9. Dynamo Moskva 20 7 2 3 3 12 58 46 25
10. Dynamo Minsk 18 6 2 4 0 3 52 49 24
11. Chabarovsk Amur 17 6 1 5 -1 1 40 39 21
12. Kazaň 18 1 4 3 3 4 50 46 21
13. Vitiaz Chekhov 19 1 4 3 4 -3 46 49 21
14. Čeljabinsk 21 5 2 3 6 -11 42 53 21
15. Red Star Kunlun 21 3 3 3 6 -14 53 67 21
16. Omsk 13 3 3 2 0 12 38 26 20
17. Ufa 18 2 3 4 2 5 43 38 20
18. Barys Astana 19 8 1 0 9 -1 45 46 20
19. Nižněkamsk 15 1 4 0 6 0 37 37 18
20. Čerepovec 18 3 2 4 3 0 50 50 18
21. Spartak Moskva 19 4 2 2 7 -17 37 54 18
22. Sochi 16 1 1 2 9 -23 32 55 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 16 0 4 2 4 -1 45 46 18
2. Magnitogorsk 18 9 1 2 3 9 53 44 24
3. Novosibirsk 22 -1 6 2 7 -3 46 49 24
4. Admiral Vladivostok 19 1 4 3 4 -3 36 39 21
5. Omsk 23 9 1 1 10 -8 62 70 23
6. Ufa 17 8 1 3 1 11 44 33 23
7. Kazaň 17 2 2 3 5 -9 38 47 15
8. Barys Astana 18 3 1 3 7 -24 34 58 13
9. Čeljabinsk 16 1 2 2 7 -11 34 45 12
10. Chabarovsk Amur 17 -1 3 1 10 -23 29 52 11
11. Nižněkamsk 21 2 2 1 13 -29 52 81 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 7 2 1 4 19 58 39 23
2. CSKA Moskva 17 7 2 3 0 13 51 38 25
3. Jaroslavl 19 5 3 3 2 11 52 41 25
4. Nižnyj Novgorod 17 4 2 1 7 -2 35 37 17
5. Dynamo Moskva 16 4 2 2 4 -1 34 35 18
6. Spartak Moskva 19 5 3 3 2 5 44 39 25
7. Dynamo Minsk 19 0 3 4 5 -14 45 59 16
8. Vitiaz Chekhov 17 2 2 5 1 -2 43 45 17
9. Čerepovec 18 0 3 4 4 -11 44 55 16
10. Red Star Kunlun 16 2 1 0 12 -19 31 50 8
11. Sochi 18 0 1 4 8 -36 43 79 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 22 -1 6 2 7 -3 46 49 24
2. Admiral Vladivostok 19 1 4 3 4 -3 36 39 21
3. Omsk 23 9 1 1 10 -8 62 70 23
4. Ufa 17 8 1 3 1 11 44 33 23
5. Barys Astana 18 3 1 3 7 -24 34 58 13
6. Chabarovsk Amur 17 -1 3 1 10 -23 29 52 11

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 7 2 1 4 19 58 39 23
2. Nižnyj Novgorod 17 4 2 1 7 -2 35 37 17
3. Spartak Moskva 19 5 3 3 2 5 44 39 25
4. Vitiaz Chekhov 17 2 2 5 1 -2 43 45 17
5. Sochi 18 0 1 4 8 -36 43 79 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 7 2 3 0 13 51 38 25
2. Jaroslavl 19 5 3 3 2 11 52 41 25
3. Dynamo Moskva 16 4 2 2 4 -1 34 35 18
4. Dynamo Minsk 19 0 3 4 5 -14 45 59 16
5. Čerepovec 18 0 3 4 4 -11 44 55 16
6. Red Star Kunlun 16 2 1 0 12 -19 31 50 8

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 16 0 4 2 4 -1 45 46 18
2. Magnitogorsk 18 9 1 2 3 9 53 44 24
3. Kazaň 17 2 2 3 5 -9 38 47 15
4. Čeljabinsk 16 1 2 2 7 -11 34 45 12
5. Nižněkamsk 21 2 2 1 13 -29 52 81 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 7 2 3 0 13 51 38 25
2. Spartak Moskva 19 5 3 3 2 5 44 39 25
3. Jaroslavl 19 5 3 3 2 11 52 41 25
4. Magnitogorsk 18 9 1 2 3 9 53 44 24
5. Novosibirsk 22 -1 6 2 7 -3 46 49 24
6. Ufa 17 8 1 3 1 11 44 33 23
7. Petrohrad 17 7 2 1 4 19 58 39 23
8. Omsk 23 9 1 1 10 -8 62 70 23
9. Admiral Vladivostok 19 1 4 3 4 -3 36 39 21
10. Dynamo Moskva 16 4 2 2 4 -1 34 35 18
11. Jekatěrinburg 16 0 4 2 4 -1 45 46 18
12. Nižnyj Novgorod 17 4 2 1 7 -2 35 37 17
13. Vitiaz Chekhov 17 2 2 5 1 -2 43 45 17
14. Čerepovec 18 0 3 4 4 -11 44 55 16
15. Dynamo Minsk 19 0 3 4 5 -14 45 59 16
16. Kazaň 17 2 2 3 5 -9 38 47 15
17. Barys Astana 18 3 1 3 7 -24 34 58 13
18. Nižněkamsk 21 2 2 1 13 -29 52 81 13
19. Čeljabinsk 16 1 2 2 7 -11 34 45 12
20. Chabarovsk Amur 17 -1 3 1 10 -23 29 52 11
21. Red Star Kunlun 16 2 1 0 12 -19 31 50 8
22. Sochi 18 0 1 4 8 -36 43 79 8