Barys Astana VS Čerepovec


Barys Astana

Čerepovec

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Barys Astana (T1) VS Čerepovec (T2)

Barys Astana

Čerepovec

Zaujímavé

Barys Astana

  • Z celkového počtu 56 prehralo mužstvo Barys Astana až 48% svojích zápasov. 27 prehraných zápasov.
  • Až 37 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 56 zápasov, to je až 66%.

Čerepovec

  • 37% zápasov tímu Čerepovec skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 20 z celkového počtu 54 zápasov.

H2H

  • 41% vzájomných zápasov (7 z 17) skončilo remízou.
  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 17 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
24.09.2022 16:30 Čerepovec Barys Astana over 5:2 1:1,3:1,1:0
Rusko / KHL / 2021/2022
20.11.2021 15:00 Čerepovec Barys Astana over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
24.10.2021 13:00 Barys Astana Čerepovec over 1:5 0:1,0:1,1:3
Rusko / KHL / 2020/2021
08.11.2020 15:00 Čerepovec Barys Astana under 1:3 0:2,1:0,0:1
10.10.2020 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2019/2020
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
06.10.2019 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2018/2019
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
Rusko / KHL / 2017/2018
27.10.2017 18:00 Čerepovec Barys Astana over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
28.08.2017 15:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3 1:0,2:2,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
17.11.2016 17:00 Čerepovec Barys Astana over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
18.09.2016 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
29.09.2015 18:30 Čerepovec Barys Astana over 5:4pp 0:2,3:1,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
24.02.2012 14:00 Barys Astana Čerepovec over 3:4ppsn 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
28.11.2011 16:00 Čerepovec Barys Astana over 7:1 3:1,1:0,3:0

Barys Astana

6 - 7 - 4

Čerepovec

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
21.01.23 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana over 3:5 1:2,1:3,1:0
19.01.23 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
16.01.23 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
14.01.23 12:00 Barys Astana Nižněkamsk over 3:5 1:0,2:2,0:3
12.01.23 14:30 Barys Astana CSKA Moskva over 2:5 0:1,2:2,0:2
09.01.23 10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.01.23 08:00 Admiral Vladivostok Barys Astana over 1:5 1:1,0:3,0:1
06.01.23 08:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.01.23 08:00 Chabarovsk Amur Barys Astana over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,-:-
03.01.23 12:00 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2 0:2,2:0,1:0
28.12.22 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 1:2 0:0,1:1,0:1
26.12.22 14:30 Omsk Barys Astana over 5:2 2:1,1:1,2:0
24.12.22 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 5:4sn 1:1,2:2,1:1,0:0,-:-
21.12.22 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.12.22 17:30 Nižněkamsk Barys Astana under 1:3 0:0,1:0,0:3
06.12.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
04.12.22 12:00 Barys Astana Ufa under 2:1 0:1,0:0,2:0
02.12.22 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.11.22 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:4 0:1,1:2,0:1
28.11.22 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
25.11.22 14:30 Barys Astana Spartak Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
23.11.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.11.22 14:30 Barys Astana Ufa under 4:1 1:0,0:0,3:1
19.11.22 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 1:3 1:1,0:1,0:1
15.11.22 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:0 1:0,1:0,0:0
13.11.22 12:00 Ufa Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.11.22 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-
08.11.22 14:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.22 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:4 0:0,1:2,0:2
01.11.22 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
29.10.22 13:30 Ufa Barys Astana over 5:1 2:0,2:1,1:0
27.10.22 14:30 Novosibirsk Barys Astana over 4:3 1:2,1:0,2:1
25.10.22 15:30 Omsk Barys Astana over 6:0 1:0,3:0,2:0
23.10.22 16:00 Nižněkamsk Barys Astana over 4:2 1:0,2:1,1:1
21.10.22 15:30 Barys Astana Magnitogorsk under 0:5 0:4,0:1,0:0
17.10.22 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 1:1,0:0,3:0
15.10.22 13:00 Barys Astana Chabarovsk Amur over 5:1 1:1,3:0,1:0
13.10.22 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.10.22 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 0:5 0:3,0:2,0:0
08.10.22 16:00 Kazaň Barys Astana under 2:3 0:1,2:2,0:0
06.10.22 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:1 1:0,0:0,2:1
04.10.22 15:30 Barys Astana Nižněkamsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.10.22 13:00 Barys Astana Sochi over 5:4pp 0:2,3:2,1:0,1:0
28.09.22 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 1:3 1:0,0:0,0:3
26.09.22 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
24.09.22 16:30 Čerepovec Barys Astana over 5:2 1:1,3:1,1:0
20.09.22 15:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:0 2:0,0:0,0:0
18.09.22 13:00 Barys Astana Novosibirsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
16.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:2,0:3,1:0
15.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 5:3 1:0,1:1,3:2
13.09.22 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 2:1,0:0,1:0
09.09.22 18:30 Sochi Barys Astana over 6:3 3:1,0:2,3:0
07.09.22 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana under 5:0 1:0,0:0,4:0
05.09.22 18:30 Petrohrad Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
03.09.22 15:30 Dynamo Minsk Barys Astana over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.23 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
19.01.23 17:30 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
17.01.23 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.01.23 15:00 CSKA Moskva Čerepovec over 4:2 1:1,1:0,2:1
13.01.23 17:00 Jaroslavl Čerepovec over 6:2 2:0,2:2,2:0
10.01.23 17:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,-:-
08.01.23 15:00 Čerepovec Red Star Kunlun over 6:5 3:1,0:3,3:1
06.01.23 15:00 Nižněkamsk Čerepovec over 4:3 1:1,2:1,1:1
04.01.23 15:00 Kazaň Čerepovec under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.12.22 17:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,2:1,0:1
28.12.22 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:3pp 0:1,1:0,2:2,1:0
26.12.22 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 1:4 1:1,0:1,0:2
24.12.22 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 4:0 2:0,1:0,1:0
21.12.22 17:00 Čerepovec Sochi under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
19.12.22 17:30 Nižnyj Novgorod Čerepovec under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
05.12.22 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4 1:1,2:2,0:1
03.12.22 12:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 3:2 2:0,0:2,1:0
01.12.22 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
28.11.22 17:00 Čerepovec Novosibirsk under 2:3 0:0,2:1,0:2
26.11.22 15:00 Čerepovec Omsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.11.22 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:1,1:1
22.11.22 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 2:3 1:2,0:0,1:1
18.11.22 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
16.11.22 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.11.22 17:00 Jaroslavl Čerepovec under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
10.11.22 17:00 Čerepovec Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
08.11.22 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
06.11.22 15:00 Čerepovec Kazaň under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
04.11.22 15:00 Čerepovec Sochi over 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,-:-
29.10.22 12:30 Novosibirsk Čerepovec over 5:1 1:0,3:0,1:1
27.10.22 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec over 5:2 1:1,2:1,2:0
25.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Čerepovec under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
23.10.22 13:00 Omsk Čerepovec over 4:3 2:0,0:2,2:1
20.10.22 18:00 Čerepovec Ufa over 4:5 1:4,1:1,2:0
18.10.22 18:00 Čerepovec Jaroslavl over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
16.10.22 16:00 Sochi Čerepovec under 1:2 0:1,0:0,1:1
14.10.22 18:30 Red Star Kunlun Čerepovec over 3:5 1:2,1:2,1:1
12.10.22 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
09.10.22 16:00 Čerepovec Čeljabinsk over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,-:-
07.10.22 18:00 Čerepovec Spartak Moskva over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.10.22 18:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
02.10.22 16:00 Dynamo Moskva Čerepovec over 4:3 1:0,2:2,1:1
30.09.22 18:00 Jaroslavl Čerepovec over 5:3 1:3,1:0,3:0
26.09.22 18:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
24.09.22 16:30 Čerepovec Barys Astana over 5:2 1:1,3:1,1:0
22.09.22 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
20.09.22 18:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 3:2 1:0,2:2,0:0
18.09.22 16:30 Petrohrad Čerepovec under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14.09.22 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
12.09.22 18:30 Čerepovec Petrohrad under 1:4 1:2,0:1,0:1
09.09.22 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
06.09.22 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 3:4pp 0:0,3:0,0:3,0:1
04.09.22 13:30 Jekatěrinburg Čerepovec over 4:3 2:1,1:1,1:1
02.09.22 16:00 Čeljabinsk Čerepovec over 2:4 1:1,1:2,0:1

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:00 Kazaň Barys Astana H2H
03.02.2023 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana H2H
05.02.2023 15:00 CSKA Moskva Barys Astana H2H
15.02.2023 15:00 Barys Astana Dynamo Minsk H2H
18.02.2023 15:00 Red Star Kunlun Barys Astana H2H
20.02.2023 15:00 Omsk Barys Astana H2H
22.02.2023 15:00 Novosibirsk Barys Astana H2H
24.02.2023 15:00 Barys Astana Jaroslavl H2H
25.02.2023 15:00 Barys Astana Petrohrad H2H

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:30 Čerepovec Magnitogorsk H2H
03.02.2023 17:00 Čerepovec Jaroslavl H2H
07.02.2023 15:00 Čerepovec Red Star Kunlun H2H
09.02.2023 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
11.02.2023 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur H2H
13.02.2023 17:00 Čerepovec Jaroslavl H2H
18.02.2023 15:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
20.02.2023 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec H2H
22.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
24.02.2023 15:00 Sochi Čerepovec H2H
26.02.2023 15:00 Čerepovec CSKA Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
3. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
4. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
5. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
6. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
7. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
8. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
9. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
10. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
11. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
6. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
7. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
8. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
9. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
10. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
11. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
3. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
4. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
5. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
6. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
4. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
5. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
2. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
3. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
4. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
5. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
6. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
2. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
3. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
4. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
5. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
6. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
7. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
8. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
9. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
10. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
11. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
12. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
13. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
14. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
15. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
16. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
17. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
18. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
19. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
20. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54
21. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
22. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
3. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
4. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
5. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
6. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
7. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
8. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
9. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
10. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
11. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
4. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
5. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
6. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
7. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
8. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
9. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
10. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
11. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
3. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
5. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
6. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
4. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
5. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
2. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
3. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
4. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
5. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
6. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
2. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
3. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
4. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
5. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
4. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
5. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
6. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
7. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
8. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
9. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
10. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
11. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
12. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
13. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
14. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
15. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
16. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
17. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
18. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
19. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30
20. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
21. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
22. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
3. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
4. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
5. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
6. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
7. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
8. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
9. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
10. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
11. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
4. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
5. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
6. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
7. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
8. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
9. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
10. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
11. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
3. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
4. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
5. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
6. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
4. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
5. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
2. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
3. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
4. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
5. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
6. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
2. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
3. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
4. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
5. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
3. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
4. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
5. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
6. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
7. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
8. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
9. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
10. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
11. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
12. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
13. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
14. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
15. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
16. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
17. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
18. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
19. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
20. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
21. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
22. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9