Spartak Moskva VS Barys Astana


Spartak Moskva

Barys Astana

Spartak Moskva (T1) VS Barys Astana (T2)

Spartak Moskva

Barys Astana

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Počet remíz tímu Spartak Moskva je až 12 z celkového počtu 47 zápasov, čo je až 26%.
  • Spartak Moskva už 8 zápasov v rade neremízovali.

Barys Astana

  • 32% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 44 zápasov.
  • 32 z celkového počtu 44 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Barys Astana už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (4 z 14) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 14 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
29.11.2020 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.10.2020 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
22.12.2019 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.09.2019 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
15.01.2019 14:30 Barys Astana Spartak Moskva over 4:5 3:2,1:3,0:0
03.01.2019 15:00 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3 1:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
23.10.2017 18:30 Spartak Moskva Barys Astana over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
24.08.2017 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
04.01.2017 14:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 1:0,1:0,1:0
25.09.2016 16:00 Spartak Moskva Barys Astana over 5:4 1:3,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
17.11.2015 17:30 Spartak Moskva Barys Astana over 2:5 0:2,1:1,1:2
26.10.2015 14:30 Barys Astana Spartak Moskva over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 14:00 Barys Astana Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.11.2011 14:00 Spartak Moskva Barys Astana over 2:4 0:2,0:1,2:1

Spartak Moskva

3 - 4 - 7

Barys Astana

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
11.01.21 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3 0:2,1:1,3:0
08.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
30.12.20 12:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 2:5 1:1,1:2,0:2
28.12.20 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 0:6 0:4,0:2,0:0
26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.12.20 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:3 3:1,2:1,0:1
22.12.20 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.12.20 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
11.12.20 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:3 1:1,1:1,2:1
09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
07.12.20 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
03.12.20 10:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva over 6:2 1:1,2:0,3:1
01.12.20 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.11.20 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
20.11.20 15:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
16.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.11.20 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 3:7 1:4,2:1,0:2
10.11.20 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
29.10.20 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.20 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
20.10.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
12.10.20 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
08.10.20 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,2:1,1:1
14.01.21 14:30 Barys Astana Ufa over 3:6 0:1,3:2,0:3
12.01.21 14:30 Barys Astana Kazaň over 2:4 1:1,1:2,0:1
08.01.21 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3 0:2,1:1,1:0
06.01.21 08:00 Chabarovsk Amur Barys Astana over 5:1 2:0,2:0,1:1
04.01.21 08:00 Chabarovsk Amur Barys Astana over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,2:3
30.12.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
28.12.20 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 1:3 1:0,0:1,0:2
26.12.20 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur over 5:2 1:0,1:1,3:1
23.12.20 15:00 Omsk Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
21.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
19.12.20 15:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
13.12.20 13:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:4 0:1,0:1,2:2
11.12.20 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:3 0:1,2:2,0:0
06.12.20 12:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
04.12.20 14:30 Barys Astana Jaroslavl under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.12.20 12:00 Barys Astana Sochi under 2:0 2:0,0:0,0:0
29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.11.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 4:3 2:2,1:0,1:1
22.11.20 12:30 Ufa Barys Astana under 4:1 1:1,2:0,1:0
19.11.20 14:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
15.11.20 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.11.20 17:00 Jaroslavl Barys Astana over 7:2 3:1,3:0,1:1
08.11.20 15:00 Čerepovec Barys Astana under 1:3 0:2,1:0,0:1
03.11.20 14:30 Barys Astana Dinamo Riga under 3:0 1:0,2:0,0:0
30.10.20 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:0,0:1,0:0
28.10.20 17:30 Sochi Barys Astana under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.10.20 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
23.10.20 15:30 Barys Astana Kazaň under 1:3 0:0,1:1,0:2
21.10.20 15:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 4:5pp 0:0,2:0,2:4,0:1
16.10.20 18:30 Kazaň Barys Astana under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
12.10.20 13:30 Ufa Barys Astana under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
10.10.20 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
04.10.20 13:00 Barys Astana Petrohrad under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,3:2
14.09.20 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
12.09.20 13:00 Barys Astana Dynamo Moskva over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
10.09.20 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:2 1:0,1:1,1:1
07.09.20 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 3:1 2:1,1:0,0:0
05.09.20 16:10 Dynamo Minsk Barys Astana over 5:4pp 0:0,4:1,0:3,1:0
03.09.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 2:3 0:3,1:0,1:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2021 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva H2H
25.01.2021 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod H2H
28.01.2021 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk H2H
30.01.2021 15:00 Spartak Moskva Petrohrad H2H
03.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva H2H
05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
07.02.2021 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva H2H
16.02.2021 18:00 Petrohrad Spartak Moskva H2H
18.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
20.02.2021 18:00 Kazaň Spartak Moskva H2H
23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi H2H
25.02.2021 18:00 Spartak Moskva Novosibirsk H2H
27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov H2H

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana H2H
21.01.2021 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana H2H
23.01.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana H2H
26.01.2021 13:30 Barys Astana Čeljabinsk H2H
28.01.2021 13:30 Barys Astana Nižněkamsk H2H
30.01.2021 12:00 Barys Astana Ufa H2H
01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana H2H
07.02.2021 12:30 Magnitogorsk Barys Astana H2H
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk H2H
18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk H2H
23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana H2H
25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana H2H
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 21 7 4 4 55 152 97 74
2. Omsk 47 22 2 10 1 27 138 111 62
3. Ufa 48 12 8 4 12 19 145 126 60
4. Jekatěrinburg 47 16 5 7 7 14 126 112 59
5. Magnitogorsk 45 18 4 5 9 12 122 110 57
6. Čeljabinsk 46 20 3 3 14 12 120 108 55
7. Nižnyj Novgorod 48 12 6 6 12 -2 136 138 54
8. Barys Astana 44 5 9 5 11 -11 106 117 51
9. Novosibirsk 47 12 4 4 19 -11 114 125 44
10. Chabarovsk Amur 46 9 4 4 21 -26 112 138 38
11. Nižněkamsk 46 7 4 0 31 -61 103 164 30
12. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 45 20 6 5 3 55 150 95 69
2. Jaroslavl 45 17 6 5 6 45 139 94 63
3. Petrohrad 47 21 3 8 4 34 140 106 62
4. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
5. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
6. Dynamo Minsk 46 1 12 3 15 4 134 130 53
7. Čerepovec 46 10 7 4 14 -12 111 123 52
8. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
9. Vitiaz Chekhov 45 9 6 3 18 -11 119 130 45
10. Sochi 47 8 2 7 21 -61 98 159 31
11. Dinamo Riga 41 1 3 7 20 -66 92 158 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 47 22 2 10 1 27 138 111 62
2. Ufa 48 12 8 4 12 19 145 126 60
3. Barys Astana 44 5 9 5 11 -11 106 117 51
4. Novosibirsk 47 12 4 4 19 -11 114 125 44
5. Chabarovsk Amur 46 9 4 4 21 -26 112 138 38
6. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 47 21 3 8 4 34 140 106 62
2. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
3. Čerepovec 46 10 7 4 14 -12 111 123 52
4. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
5. Vitiaz Chekhov 45 9 6 3 18 -11 119 130 45
6. Sochi 47 8 2 7 21 -61 98 159 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 21 7 4 4 55 152 97 74
2. Jekatěrinburg 47 16 5 7 7 14 126 112 59
3. Magnitogorsk 45 18 4 5 9 12 122 110 57
4. Čeljabinsk 46 20 3 3 14 12 120 108 55
5. Nižnyj Novgorod 48 12 6 6 12 -2 136 138 54
6. Nižněkamsk 46 7 4 0 31 -61 103 164 30

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 45 20 6 5 3 55 150 95 69
2. Jaroslavl 45 17 6 5 6 45 139 94 63
3. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
4. Dynamo Minsk 46 1 12 3 15 4 134 130 53
5. Dinamo Riga 41 1 3 7 20 -66 92 158 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 21 7 4 4 55 152 97 74
2. CSKA Moskva 45 20 6 5 3 55 150 95 69
3. Jaroslavl 45 17 6 5 6 45 139 94 63
4. Petrohrad 47 21 3 8 4 34 140 106 62
5. Omsk 47 22 2 10 1 27 138 111 62
6. Ufa 48 12 8 4 12 19 145 126 60
7. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
8. Jekatěrinburg 47 16 5 7 7 14 126 112 59
9. Magnitogorsk 45 18 4 5 9 12 122 110 57
10. Čeljabinsk 46 20 3 3 14 12 120 108 55
11. Nižnyj Novgorod 48 12 6 6 12 -2 136 138 54
12. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
13. Dynamo Minsk 46 1 12 3 15 4 134 130 53
14. Čerepovec 46 10 7 4 14 -12 111 123 52
15. Barys Astana 44 5 9 5 11 -11 106 117 51
16. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
17. Vitiaz Chekhov 45 9 6 3 18 -11 119 130 45
18. Novosibirsk 47 12 4 4 19 -11 114 125 44
19. Chabarovsk Amur 46 9 4 4 21 -26 112 138 38
20. Sochi 47 8 2 7 21 -61 98 159 31
21. Nižněkamsk 46 7 4 0 31 -61 103 164 30
22. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27
23. Dinamo Riga 41 1 3 7 20 -66 92 158 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 14 3 2 -1 39 76 37 42
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
4. Jekatěrinburg 22 8 2 5 0 13 62 49 29
5. Magnitogorsk 23 13 0 2 6 3 60 57 28
6. Čeljabinsk 21 8 2 2 5 8 57 49 26
7. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
8. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
12. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 12 2 4 -1 29 75 46 36
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
4. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
5. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
6. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
7. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
8. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
9. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
10. Sochi 23 5 0 5 8 -28 51 79 15
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
3. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
3. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
4. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
5. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
6. Sochi 23 5 0 5 8 -28 51 79 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 14 3 2 -1 39 76 37 42
2. Jekatěrinburg 22 8 2 5 0 13 62 49 29
3. Magnitogorsk 23 13 0 2 6 3 60 57 28
4. Čeljabinsk 21 8 2 2 5 8 57 49 26
5. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
6. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 12 2 4 -1 29 75 46 36
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
4. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 14 3 2 -1 39 76 37 42
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
4. CSKA Moskva 23 12 2 4 -1 29 75 46 36
5. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
6. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
7. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
8. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
9. Jekatěrinburg 22 8 2 5 0 13 62 49 29
10. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
11. Magnitogorsk 23 13 0 2 6 3 60 57 28
12. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
13. Čeljabinsk 21 8 2 2 5 8 57 49 26
14. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
15. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
16. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
17. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
18. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
19. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
20. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
21. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15
22. Sochi 23 5 0 5 8 -28 51 79 15
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 23 7 1 6 2 1 62 61 24
3. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
8. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
9. Novosibirsk 22 6 1 1 12 -3 52 55 17
10. Chabarovsk Amur 23 -1 3 2 14 -37 47 84 12
11. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10
12. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 22 5 3 4 3 8 61 53 26
3. Petrohrad 24 12 1 4 2 22 72 50 32
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
6. Dynamo Minsk 23 5 4 2 6 2 70 68 28
7. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
8. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
9. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 22 -1 2 3 13 -40 43 83 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 23 7 1 6 2 1 62 61 24
2. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
3. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
4. Novosibirsk 22 6 1 1 12 -3 52 55 17
5. Chabarovsk Amur 23 -1 3 2 14 -37 47 84 12
6. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 12 1 4 2 22 72 50 32
2. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
3. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
4. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
5. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
3. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
4. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
5. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
6. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 22 5 3 4 3 8 61 53 26
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 23 5 4 2 6 2 70 68 28
5. Dinamo Riga 22 -1 2 3 13 -40 43 83 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Petrohrad 24 12 1 4 2 22 72 50 32
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
8. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
9. Dynamo Minsk 23 5 4 2 6 2 70 68 28
10. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
11. Jaroslavl 22 5 3 4 3 8 61 53 26
12. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
13. Omsk 23 7 1 6 2 1 62 61 24
14. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
15. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
16. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
17. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
18. Novosibirsk 22 6 1 1 12 -3 52 55 17
19. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
20. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12
21. Chabarovsk Amur 23 -1 3 2 14 -37 47 84 12
22. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10
23. Dinamo Riga 22 -1 2 3 13 -40 43 83 9