Kazaň VS Novosibirsk


Kazaň

Novosibirsk

Kazaň (T1) VS Novosibirsk (T2)

Kazaň

Novosibirsk

Zaujímavé

Kazaň

    Novosibirsk

      H2H

      • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 63%.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 16 vzájomných zápasov, čo je 75%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2020/2021
      30.10.2020 17:00 Kazaň Novosibirsk over 5:3 0:3,3:0,2:0
      19.10.2020 14:30 Novosibirsk Kazaň under 1:3 0:3,1:0,0:0
      Rusko / KHL / 2019/2020
      21.12.2019 15:30 Kazaň Novosibirsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
      27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
      20.11.2019 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
      23.09.2019 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      22.10.2018 14:30 Novosibirsk Kazaň under 0:1 0:0,0:0,0:1
      24.09.2018 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
      Rusko / KHL / 2017/2018
      29.12.2017 13:30 Novosibirsk Kazaň under 4:1 2:0,0:1,2:0
      02.10.2017 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      25.01.2017 17:00 Kazaň Novosibirsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
      22.11.2016 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:2 0:0,0:2,1:0
      Rusko / KHL / 2015/2016
      03.02.2016 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
      25.09.2015 15:30 Novosibirsk Kazaň over 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      25.12.2011 14:00 Kazaň Novosibirsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
      26.09.2011 14:00 Novosibirsk Kazaň over 3:4 2:1,1:1,0:2

      Kazaň

      10 - 3 - 3

      Novosibirsk

      Kazaň


      nenájdený žiadny zápas

      Novosibirsk


      nenájdený žiadny zápas

      Kazaň


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.09.2021 15:00 Kazaň Jokerit Helsinki H2H
      04.09.2021 15:00 Kazaň Red Star Kunlun H2H
      05.09.2021 15:00 Kazaň Nižnyj Novgorod H2H
      08.09.2021 15:00 Kazaň CSKA Moskva H2H
      10.09.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Kazaň H2H
      12.09.2021 15:00 Dynamo Minsk Kazaň H2H
      14.09.2021 15:00 Sochi Kazaň H2H
      18.09.2021 15:00 Kazaň Sochi H2H
      20.09.2021 15:00 Kazaň Vitiaz Chekhov H2H
      24.09.2021 15:00 Kazaň Admiral Vladivostok H2H
      26.09.2021 15:00 Kazaň Spartak Moskva H2H
      29.09.2021 15:00 Jokerit Helsinki Kazaň H2H
      01.10.2021 15:00 CSKA Moskva Kazaň H2H
      03.10.2021 15:00 Kazaň Ufa H2H
      05.10.2021 15:00 Kazaň Dynamo Minsk H2H
      07.10.2021 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
      10.10.2021 15:00 Barys Astana Kazaň H2H
      12.10.2021 15:00 Ufa Kazaň H2H
      14.10.2021 15:00 Magnitogorsk Kazaň H2H
      17.10.2021 15:00 Kazaň Chabarovsk Amur H2H
      19.10.2021 15:00 Kazaň Dynamo Moskva H2H
      22.10.2021 15:00 Kazaň Omsk H2H
      26.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
      28.10.2021 15:00 Magnitogorsk Kazaň H2H
      30.10.2021 15:00 Čeljabinsk Kazaň H2H
      01.11.2021 15:00 Kazaň Omsk H2H
      03.11.2021 15:00 Kazaň Novosibirsk H2H
      06.11.2021 15:00 Kazaň Jekatěrinburg H2H
      16.11.2021 15:00 Spartak Moskva Kazaň H2H
      18.11.2021 15:00 Dinamo Riga Kazaň H2H
      20.11.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň H2H
      23.11.2021 15:00 Kazaň Dinamo Riga H2H
      25.11.2021 15:00 Kazaň Petrohrad H2H
      28.11.2021 15:00 Nižněkamsk Kazaň H2H
      30.11.2021 15:00 Dynamo Moskva Kazaň H2H
      03.12.2021 15:00 Omsk Kazaň H2H
      06.12.2021 15:00 Kazaň Barys Astana H2H
      10.12.2021 15:00 Kazaň Nižněkamsk H2H
      12.12.2021 15:00 Kazaň Ufa H2H
      21.12.2021 15:00 Kazaň Čeljabinsk H2H
      23.12.2021 15:00 Kazaň Barys Astana H2H
      25.12.2021 15:00 Kazaň Čerepovec H2H
      27.12.2021 15:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
      29.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
      03.01.2022 15:00 Novosibirsk Kazaň H2H
      05.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Kazaň H2H
      07.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Kazaň H2H
      11.01.2022 15:00 Petrohrad Kazaň H2H
      13.01.2022 15:00 Jaroslavl Kazaň H2H
      17.01.2022 15:00 Barys Astana Kazaň H2H
      19.01.2022 15:00 Ufa Kazaň H2H
      21.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Kazaň H2H
      22.02.2022 15:00 Kazaň Jaroslavl H2H
      24.02.2022 15:00 Kazaň Jekatěrinburg H2H
      26.02.2022 15:00 Omsk Kazaň H2H
      28.02.2022 15:00 Čerepovec Kazaň H2H

      Novosibirsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2021 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
      05.09.2021 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk H2H
      07.09.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk H2H
      09.09.2021 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk H2H
      13.09.2021 15:00 Novosibirsk Čerepovec H2H
      16.09.2021 15:00 Novosibirsk Dynamo Moskva H2H
      20.09.2021 15:00 Novosibirsk Red Star Kunlun H2H
      22.09.2021 15:00 Novosibirsk Magnitogorsk H2H
      25.09.2021 15:00 Barys Astana Novosibirsk H2H
      27.09.2021 15:00 Čerepovec Novosibirsk H2H
      29.09.2021 15:00 CSKA Moskva Novosibirsk H2H
      01.10.2021 15:00 Ufa Novosibirsk H2H
      04.10.2021 15:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod H2H
      06.10.2021 15:00 Novosibirsk Dinamo Riga H2H
      08.10.2021 15:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov H2H
      12.10.2021 15:00 Dinamo Riga Novosibirsk H2H
      14.10.2021 15:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk H2H
      16.10.2021 15:00 Omsk Novosibirsk H2H
      18.10.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk H2H
      22.10.2021 15:00 Novosibirsk Dynamo Minsk H2H
      24.10.2021 15:00 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
      26.10.2021 15:00 Novosibirsk Barys Astana H2H
      28.10.2021 15:00 Novosibirsk CSKA Moskva H2H
      01.11.2021 15:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki H2H
      03.11.2021 15:00 Kazaň Novosibirsk H2H
      05.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Novosibirsk H2H
      07.11.2021 15:00 Spartak Moskva Novosibirsk H2H
      15.11.2021 15:00 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
      17.11.2021 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
      19.11.2021 15:00 Petrohrad Novosibirsk H2H
      21.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Novosibirsk H2H
      24.11.2021 15:00 Novosibirsk Sochi H2H
      26.11.2021 15:00 Novosibirsk Omsk H2H
      28.11.2021 15:00 Novosibirsk Jekatěrinburg H2H
      02.12.2021 15:00 Sochi Novosibirsk H2H
      04.12.2021 15:00 Red Star Kunlun Novosibirsk H2H
      06.12.2021 15:00 Jaroslavl Novosibirsk H2H
      08.12.2021 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk H2H
      11.12.2021 15:00 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
      12.12.2021 15:00 Novosibirsk Red Star Kunlun H2H
      21.12.2021 15:00 Novosibirsk Jaroslavl H2H
      25.12.2021 15:00 Novosibirsk Petrohrad H2H
      27.12.2021 15:00 Novosibirsk Ufa H2H
      29.12.2021 15:00 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
      03.01.2022 15:00 Novosibirsk Kazaň H2H
      05.01.2022 15:00 Novosibirsk Spartak Moskva H2H
      09.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
      10.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
      12.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk H2H
      14.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk H2H
      19.01.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H
      21.01.2022 15:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok H2H
      22.02.2022 15:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok H2H
      24.02.2022 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk H2H
      26.02.2022 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk H2H
      01.03.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0