Čeljabinsk VS Sochi


Čeljabinsk

Sochi

Čeljabinsk (T1) VS Sochi (T2)

Čeljabinsk

Sochi

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Až 30 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 64%.
  • Čeljabinsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Sochi

  • 58% prehier (28 zápasov) z celkového počtu 48 tímu Sochi.
  • 27 z celkového počtu 48 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Sochi už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 42% vzájomných zápasov (5 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.

Pravdepodobnosť výsledku

39.20%
36.60%
24.20%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
29.09.2020 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
08.09.2020 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
12.01.2020 13:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
07.01.2020 15:00 Sochi Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
24.10.2017 18:30 Sochi Čeljabinsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
20.09.2017 16:00 Čeljabinsk Sochi over 3:5 0:2,1:0,2:3
Rusko / KHL / 2016/2017
13.01.2017 15:00 Čeljabinsk Sochi under 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
17.11.2016 17:30 Sochi Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
29.10.2015 15:00 Čeljabinsk Sochi over 5:3 3:0,2:3,0:0
16.10.2015 18:30 Sochi Čeljabinsk under 2:3ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-

Čeljabinsk

4 - 5 - 3

Sochi

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.01.21 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:0,1:1
10.01.21 15:30 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
08.01.21 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:30 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 4:3 2:0,0:2,2:1
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:4 0:1,0:1,2:2
11.12.20 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.12.20 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.12.20 13:00 Čeljabinsk Petrohrad over 1:5 1:2,0:2,0:1
03.12.20 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk over 3:4 0:3,1:1,2:0
01.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
14.11.20 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16.01.21 15:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
12.01.21 17:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
10.01.21 15:00 Čerepovec Sochi over 4:2 2:0,1:1,1:1
08.01.21 15:00 Vitiaz Chekhov Sochi over 4:2 2:0,2:2,0:0
05.01.21 15:00 Sochi Jokerit Helsinki under 0:5 0:0,0:3,0:2
03.01.21 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod over 2:5 1:2,0:1,1:2
30.12.20 17:30 Sochi Čerepovec over 6:2 3:0,2:2,1:0
28.12.20 17:30 Sochi Petrohrad under 1:4 0:0,0:1,1:3
25.12.20 17:00 Jaroslavl Sochi over 6:3 0:1,3:2,3:0
23.12.20 17:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 3:1,1:0,0:0
21.12.20 18:30 Dinamo Riga Sochi over 5:6pp 3:1,1:1,1:3,0:1
13.12.20 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
11.12.20 17:30 Sochi Nižněkamsk over 4:2 0:0,4:2,0:0
09.12.20 17:30 Sochi Red Star Kunlun over 3:4 2:0,1:3,0:1
05.12.20 08:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3 2:1,0:1,0:1
03.12.20 13:30 Novosibirsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
01.12.20 12:00 Barys Astana Sochi under 2:0 2:0,0:0,0:0
28.11.20 15:00 Sochi Dinamo Riga under 3:2 1:0,2:2,0:0
26.11.20 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:4 1:2,0:1,0:1
24.11.20 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
21.11.20 15:00 Jokerit Helsinki Sochi under 3:0 0:0,0:0,3:0
19.11.20 17:10 Dynamo Minsk Sochi under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
14.11.20 15:00 CSKA Moskva Sochi over 7:0 2:0,1:0,4:0
12.11.20 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:3 0:0,0:0,1:3
10.11.20 17:30 Omsk Sochi under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.11.20 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 4:5pp 0:0,2:0,2:4,0:1
01.11.20 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
28.10.20 17:30 Sochi Barys Astana under 3:0 0:0,2:0,1:0
25.10.20 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
23.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi over 2:5 0:0,2:2,0:3
21.10.20 18:00 Čerepovec Sochi under 2:0 0:0,2:0,0:0
19.10.20 18:30 Sochi Ufa under 0:2 0:0,0:0,0:2
16.10.20 18:30 Sochi Chabarovsk Amur over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:3
14.10.20 18:30 Sochi Petrohrad under 1:4 1:0,0:2,0:2
12.10.20 18:30 Sochi Omsk over 2:7 1:3,1:1,0:3
09.10.20 18:30 Petrohrad Sochi over 4:3 1:0,1:0,2:3
07.10.20 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:2 0:2,1:0,0:0
05.10.20 18:30 Sochi Dinamo Riga over 4:2 1:0,1:0,2:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
24.09.20 18:30 Sochi Dynamo Moskva under 2:3 0:0,0:1,2:2
22.09.20 16:30 Ufa Sochi under 2:3 0:1,1:2,1:0
20.09.20 16:00 Kazaň Sochi over 5:3 1:0,2:3,2:0
15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
13.09.20 16:00 Sochi Kazaň under 0:4 0:0,0:2,0:2
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
04.09.20 18:30 CSKA Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.01.2021 15:00 Čeljabinsk Ufa H2H
26.01.2021 14:30 Barys Astana Čeljabinsk H2H
28.01.2021 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
01.02.2021 15:00 Čeljabinsk Kazaň H2H
03.02.2021 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk H2H
05.02.2021 13:30 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
07.02.2021 12:30 Čeljabinsk CSKA Moskva H2H
16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk H2H
18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk H2H
20.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
23.02.2021 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
25.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod H2H
27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.01.2021 17:30 Sochi Novosibirsk H2H
23.01.2021 15:00 Sochi Jaroslavl H2H
27.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Sochi H2H
29.01.2021 17:30 Dynamo Moskva Sochi H2H
31.01.2021 15:00 Nižněkamsk Sochi H2H
05.02.2021 17:30 Sochi CSKA Moskva H2H
07.02.2021 15:00 Sochi Dynamo Minsk H2H
16.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Sochi H2H
21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi H2H
23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi H2H
25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg H2H
27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 48 21 7 5 3 54 156 102 75
2. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
3. Ufa 49 13 8 4 12 21 149 128 62
4. Magnitogorsk 46 19 4 5 9 15 126 111 59
5. Jekatěrinburg 48 16 5 7 8 12 127 115 59
6. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
7. Čeljabinsk 47 20 3 3 15 11 122 111 55
8. Barys Astana 45 6 9 5 11 -8 110 118 53
9. Novosibirsk 48 12 4 4 20 -13 115 128 44
10. Chabarovsk Amur 47 8 5 4 21 -25 115 140 40
11. Nižněkamsk 47 7 4 0 32 -67 104 171 30
12. Red Star Kunlun 44 8 1 8 18 -52 105 157 28

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 46 21 6 5 3 56 152 96 71
2. Petrohrad 48 22 3 8 4 36 143 107 64
3. Jaroslavl 46 17 6 5 7 42 140 98 63
4. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
5. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
6. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
7. Čerepovec 47 10 7 4 15 -14 113 127 52
8. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
9. Vitiaz Chekhov 46 10 6 3 18 -9 122 131 47
10. Sochi 48 8 2 8 20 -62 100 162 32
11. Dinamo Riga 42 0 4 7 20 -65 97 162 23

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
2. Ufa 49 13 8 4 12 21 149 128 62
3. Barys Astana 45 6 9 5 11 -8 110 118 53
4. Novosibirsk 48 12 4 4 20 -13 115 128 44
5. Chabarovsk Amur 47 8 5 4 21 -25 115 140 40
6. Red Star Kunlun 44 8 1 8 18 -52 105 157 28

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 48 22 3 8 4 36 143 107 64
2. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
3. Čerepovec 47 10 7 4 15 -14 113 127 52
4. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
5. Vitiaz Chekhov 46 10 6 3 18 -9 122 131 47
6. Sochi 48 8 2 8 20 -62 100 162 32

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 48 21 7 5 3 54 156 102 75
2. Magnitogorsk 46 19 4 5 9 15 126 111 59
3. Jekatěrinburg 48 16 5 7 8 12 127 115 59
4. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
5. Čeljabinsk 47 20 3 3 15 11 122 111 55
6. Nižněkamsk 47 7 4 0 32 -67 104 171 30

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 46 21 6 5 3 56 152 96 71
2. Jaroslavl 46 17 6 5 7 42 140 98 63
3. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
4. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
5. Dinamo Riga 42 0 4 7 20 -65 97 162 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 48 21 7 5 3 54 156 102 75
2. CSKA Moskva 46 21 6 5 3 56 152 96 71
3. Petrohrad 48 22 3 8 4 36 143 107 64
4. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
5. Jaroslavl 46 17 6 5 7 42 140 98 63
6. Ufa 49 13 8 4 12 21 149 128 62
7. Dynamo Moskva 46 19 4 5 9 27 143 116 59
8. Magnitogorsk 46 19 4 5 9 15 126 111 59
9. Jekatěrinburg 48 16 5 7 8 12 127 115 59
10. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
11. Čeljabinsk 47 20 3 3 15 11 122 111 55
12. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
13. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
14. Barys Astana 45 6 9 5 11 -8 110 118 53
15. Čerepovec 47 10 7 4 15 -14 113 127 52
16. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
17. Vitiaz Chekhov 46 10 6 3 18 -9 122 131 47
18. Novosibirsk 48 12 4 4 20 -13 115 128 44
19. Chabarovsk Amur 47 8 5 4 21 -25 115 140 40
20. Sochi 48 8 2 8 20 -62 100 162 32
21. Nižněkamsk 47 7 4 0 32 -67 104 171 30
22. Red Star Kunlun 44 8 1 8 18 -52 105 157 28
23. Dinamo Riga 42 0 4 7 20 -65 97 162 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 14 3 3 -2 38 80 42 43
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
4. Magnitogorsk 24 14 0 2 6 6 64 58 30
5. Jekatěrinburg 23 8 2 5 1 11 63 52 29
6. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
7. Čeljabinsk 22 8 2 2 6 7 59 52 26
8. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
12. Red Star Kunlun 21 5 0 6 4 -22 53 75 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 13 2 4 -1 30 77 47 38
2. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
3. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
4. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
5. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
6. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
7. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
8. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
9. Vitiaz Chekhov 25 9 2 1 10 -6 67 73 27
10. Sochi 24 5 0 6 7 -29 53 82 16
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
3. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 21 5 0 6 4 -22 53 75 16

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
3. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
4. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
5. Vitiaz Chekhov 25 9 2 1 10 -6 67 73 27
6. Sochi 24 5 0 6 7 -29 53 82 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 14 3 3 -2 38 80 42 43
2. Magnitogorsk 24 14 0 2 6 6 64 58 30
3. Jekatěrinburg 23 8 2 5 1 11 63 52 29
4. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
5. Čeljabinsk 22 8 2 2 6 7 59 52 26
6. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 13 2 4 -1 30 77 47 38
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
4. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 14 3 3 -2 38 80 42 43
2. CSKA Moskva 24 13 2 4 -1 30 77 47 38
3. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
4. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
5. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
6. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
7. Dynamo Moskva 23 8 3 3 3 12 72 60 31
8. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
9. Magnitogorsk 24 14 0 2 6 6 64 58 30
10. Jekatěrinburg 23 8 2 5 1 11 63 52 29
11. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
12. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
13. Vitiaz Chekhov 25 9 2 1 10 -6 67 73 27
14. Čeljabinsk 22 8 2 2 6 7 59 52 26
15. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
16. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
17. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
18. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
19. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
20. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
21. Red Star Kunlun 21 5 0 6 4 -22 53 75 16
22. Sochi 24 5 0 6 7 -29 53 82 16
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
3. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
4. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
5. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
6. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
7. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
8. Barys Astana 22 1 6 1 7 -4 54 58 27
9. Novosibirsk 23 6 1 1 13 -5 53 58 17
10. Chabarovsk Amur 24 -2 4 2 14 -36 50 86 14
11. Nižněkamsk 21 5 0 0 16 -47 43 90 10
12. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Petrohrad 25 13 1 4 2 24 75 51 34
3. Jaroslavl 23 5 3 4 4 5 62 57 26
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
6. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
7. Čerepovec 23 0 5 3 7 -17 52 69 23
8. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
9. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 23 -2 3 3 13 -39 48 87 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
2. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
3. Barys Astana 22 1 6 1 7 -4 54 58 27
4. Novosibirsk 23 6 1 1 13 -5 53 58 17
5. Chabarovsk Amur 24 -2 4 2 14 -36 50 86 14
6. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 13 1 4 2 24 75 51 34
2. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
3. Čerepovec 23 0 5 3 7 -17 52 69 23
4. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
5. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
3. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
4. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
5. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
6. Nižněkamsk 21 5 0 0 16 -47 43 90 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 23 5 3 4 4 5 62 57 26
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
5. Dinamo Riga 23 -2 3 3 13 -39 48 87 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 13 1 4 2 24 75 51 34
2. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
6. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
7. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
8. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
9. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
10. Barys Astana 22 1 6 1 7 -4 54 58 27
11. Ufa 23 5 4 1 8 6 66 60 27
12. Jaroslavl 23 5 3 4 4 5 62 57 26
13. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
14. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
15. Čerepovec 23 0 5 3 7 -17 52 69 23
16. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
17. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
18. Novosibirsk 23 6 1 1 13 -5 53 58 17
19. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
20. Chabarovsk Amur 24 -2 4 2 14 -36 50 86 14
21. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12
22. Dinamo Riga 23 -2 3 3 13 -39 48 87 11
23. Nižněkamsk 21 5 0 0 16 -47 43 90 10