Linz II VS Gherdeina Selva


Linz II

Gherdeina Selva

not draw --4--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Linz II (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

Linz II

Gherdeina Selva

Zaujímavé

Linz II

  • Z celkového počtu 26 prehralo mužstvo Linz II až 50% svojích zápasov. 13 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Linz II je až 7 z celkového počtu 26 zápasov, čo je až 27%.
  • Linz II už 4 zápasov v rade neremízovali.

Gherdeina Selva

  • Tím Gherdeina Selva odohral až 19 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 73% z celkového počtu 26 zápasov.
  • Gherdeina Selva už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 12 zápasov.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2023/2024
25.11.2023 19:30 Gherdeina Selva Linz II over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2022/2023
18.02.2023 19:15 Linz II Gherdeina Selva over 6:2 3:0,0:1,3:1
26.01.2023 20:30 Gherdeina Selva Linz II under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.12.2022 19:15 Linz II Gherdeina Selva over 4:6 0:0,1:3,3:3
10.09.2022 19:30 Gherdeina Selva Linz II under 3:1 1:1,1:0,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
29.01.2022 13:40 Linz II Gherdeina Selva under 0:5 0:2,0:1,0:2
13.11.2021 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.11.2021 18:30 Gherdeina Selva Linz II over 9:1 3:0,2:1,4:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
06.03.2021 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:3 0:1,0:0,1:2
21.01.2021 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
28.12.2019 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 5:1 2:0,2:0,1:1
24.10.2019 19:00 Linz II Gherdeina Selva over 2:4 2:0,0:2,0:2

Linz II

1 - 1 - 10

Gherdeina Selva

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.12.23 18:00 Jesenice Linz II under 4:0 0:0,1:0,3:0
21.12.23 19:00 Kitzbühel Linz II under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.12.23 19:15 Linz II Klagenfurt II under 4:0 2:0,0:0,2:0
09.12.23 19:30 Zell Am See Linz II over 4:2 1:0,2:0,1:2
07.12.23 19:15 Linz II Unterland Cavaliers under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
02.12.23 16:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:2,1:1
30.11.23 19:15 Linz II Ritten Collalbo over 1:8 1:2,0:2,0:4
25.11.23 19:30 Gherdeina Selva Linz II over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
23.11.23 19:15 Linz II Salzburg II under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.11.23 19:15 Linz II Vipiteno under 3:2 2:1,0:0,1:1
15.11.23 19:30 Bregenzerwald Linz II over 4:5pp 1:1,2:3,1:0,0:1
04.11.23 19:15 Linz II Cortina over 6:1 1:0,2:0,3:1
01.11.23 18:00 Ritten Collalbo Linz II under 3:2 0:0,3:1,0:1
28.10.23 19:15 Linz II Merano Junior over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
26.10.23 19:00 Celje Linz II under 4:1 0:0,2:1,2:0
21.10.23 19:00 Klagenfurt II Linz II under 0:2 0:0,0:0,0:2
19.10.23 19:15 Linz II Kitzbühel over 5:4 2:2,2:1,1:1
14.10.23 19:15 Linz II Jesenice over 3:5 1:1,1:2,1:2
12.10.23 20:30 Fassa Linz II over 5:1 1:0,2:0,2:1
07.10.23 19:15 Linz II Celje under 2:1 1:0,1:1,0:0
05.10.23 19:30 Lustenau Linz II under 3:2 0:0,1:2,2:0
30.09.23 19:15 Salzburg II Linz II under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
28.09.23 20:00 Unterland Cavaliers Linz II over 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
23.09.23 19:15 Linz II Bregenzerwald over 3:5 1:1,0:2,2:2
21.09.23 19:15 Linz II Zell Am See under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16.09.23 18:00 Vipiteno Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.12.23 19:30 Lustenau Gherdeina Selva over 6:2 2:1,1:0,3:1
21.12.23 20:30 Gherdeina Selva Celje under 3:1 0:0,1:0,2:1
19.12.23 19:00 Jesenice Gherdeina Selva over 1:6 0:4,1:1,0:1
09.12.23 20:30 Gherdeina Selva Kitzbühel over 7:3 2:2,3:0,2:1
05.12.23 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 6:4 0:1,3:1,3:2
03.12.23 18:00 Vipiteno Gherdeina Selva over 6:5 2:0,4:3,0:2
30.11.23 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 6:3 0:1,4:1,2:1
25.11.23 19:30 Gherdeina Selva Linz II over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
23.11.23 20:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.11.23 19:00 Kitzbühel Gherdeina Selva under 1:3 0:0,0:1,1:2
16.11.23 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 2:5 0:0,1:3,1:2
04.11.23 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
01.11.23 19:30 Gherdeina Selva Fassa over 4:3sn 1:2,0:0,2:1,0:0,-:-
28.10.23 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.10.23 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 3:5 0:0,2:3,1:2
21.10.23 19:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 2:8 0:4,1:2,1:2
19.10.23 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva over 1:6 1:2,0:3,0:1
15.10.23 15:00 Fassa Gherdeina Selva over 3:4 2:2,0:0,1:2
12.10.23 20:30 Gherdeina Selva Cortina under 0:2 0:0,0:0,0:2
07.10.23 19:30 Gherdeina Selva Salzburg II over 3:5 1:0,1:3,1:2
05.10.23 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 6:1 2:0,3:1,1:0
30.09.23 19:30 Gherdeina Selva Vipiteno over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
27.09.23 19:30 Bregenzerwald Gherdeina Selva under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
23.09.23 19:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 1:9 1:2,0:4,0:3
21.09.23 20:30 Gherdeina Selva Unterland Cavaliers over 4:8 1:0,0:4,3:4
16.09.23 18:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva under 3:1 2:0,1:0,0:1

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.02.2024 20:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 40 24 4 2 4 70 165 95 94
2. Cortina 40 16 4 7 2 33 138 105 75
3. Salzburg II 40 18 3 2 12 39 144 105 71
4. Zell Am See 40 12 6 4 8 12 132 120 70
5. Vipiteno 40 19 1 6 7 22 143 121 68
6. Bregenzerwald 40 14 3 6 8 9 139 130 63
7. Kitzbühel 38 13 4 4 9 9 134 125 63
8. Jesenice 38 14 3 5 8 22 134 112 62
9. Gherdeina Selva 38 12 4 2 14 -6 135 141 58
10. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Unterland Cavaliers 38 12 3 6 8 2 132 130 57
12. Merano Junior 38 15 2 1 17 -18 137 155 56
13. Lustenau 38 12 3 2 16 -3 147 150 53
14. Fassa 38 2 7 2 18 -24 127 151 43
15. Linz II 38 1 6 5 15 -36 97 133 38
16. Celje 38 6 3 1 24 -46 104 150 34
17. Klagenfurt II 38 6 1 2 26 -85 84 169 25

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 20 15 2 0 1 40 81 41 55
2. Vipiteno 20 13 1 1 3 34 89 55 45
3. Bregenzerwald 20 8 3 3 0 25 75 50 42
4. Cortina 20 12 1 1 4 28 81 53 42
5. Kitzbühel 19 8 3 2 1 32 78 46 41
6. Jesenice 19 9 2 2 2 32 81 49 39
7. Salzburg II 20 9 2 1 5 25 69 44 38
8. Unterland Cavaliers 19 7 2 2 4 21 80 59 33
9. Zell Am See 20 5 3 3 3 0 63 63 33
10. Lustenau 19 7 2 1 6 14 81 67 32
11. Merano Junior 19 7 2 0 8 3 72 69 31
12. Fassa 19 3 4 0 8 4 71 67 29
13. Gherdeina Selva 19 5 2 1 8 -10 68 78 26
14. Klagenfurt II 19 6 1 1 9 -17 55 72 24
15. Linz II 19 2 3 2 7 -11 53 64 23
16. Celje 19 1 3 1 10 -14 52 66 19
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 20 9 2 2 3 30 84 54 39
2. Zell Am See 20 7 3 1 5 12 69 57 37
3. Cortina 20 4 3 6 -2 5 57 52 33
4. Salzburg II 20 9 1 1 7 14 75 61 33
5. Gherdeina Selva 19 7 2 1 6 4 67 63 32
6. Merano Junior 19 8 0 1 9 -21 65 86 25
7. Unterland Cavaliers 19 5 1 4 4 -19 52 71 24
8. Jesenice 19 5 1 3 6 -10 53 63 23
9. Vipiteno 20 6 0 5 4 -12 54 66 23
10. Kitzbühel 19 5 1 2 8 -23 56 79 22
11. Bregenzerwald 20 6 0 3 8 -16 64 80 21
12. Lustenau 19 5 1 1 10 -17 66 83 21
13. Linz II 19 -1 3 3 8 -25 44 69 15
14. Celje 19 5 0 0 14 -32 52 84 15
15. Fassa 19 -1 3 2 10 -28 56 84 14
16. Klagenfurt II 19 0 0 1 17 -68 29 97 1
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0