Linz II VS Gherdeina Selva


Linz II

Gherdeina Selva

not draw --0--0---0
not win --31--0---0
not lost --31--0---0

Linz II (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

Linz II

Gherdeina Selva

Zaujímavé

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 90% svojích zápasov. 28 prehier z 31 odohraných zápasov.
  • Až 19 zápasov tímu Linz II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 61%.
  • Linz II už 31 zápasov v rade nevyhrali.

Gherdeina Selva

  • Tím Gherdeina Selva odohral až 21 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 66% z celkového počtu 32 zápasov.
  • Gherdeina Selva už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 3 zápasov.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
21.01.2021 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
28.12.2019 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 5:1 2:0,2:0,1:1
24.10.2019 19:00 Linz II Gherdeina Selva over 2:4 2:0,0:2,0:2

Linz II

0 - 0 - 3

Gherdeina Selva

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.03.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
27.02.21 19:00 Linz II Cortina over 1:6 0:0,0:1,1:5
25.02.21 20:00 Val Pusteria Linz II under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.02.21 17:30 Olimpia Ljublana Linz II under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.02.21 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 2:7 1:1,0:1,1:5
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 19:30 Cortina Linz II under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.02.21 19:30 Fassa Linz II over 5:2 0:2,3:0,2:0
28.01.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 3:5 0:3,1:1,2:1
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.01.21 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
16.01.21 19:00 Linz II Ritten Collalbo under 1:3 1:0,0:2,0:1
14.01.21 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
09.01.21 19:00 Linz II Val Pusteria over 3:7 1:4,1:1,1:2
28.12.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 10:1 3:1,3:0,4:0
15.12.20 19:00 Linz II Bregenzerwald over 2:7 0:0,0:4,2:3
05.12.20 17:30 Linz II Feldkirch over 2:6 1:3,0:1,1:2
03.12.20 19:00 Linz II Kitzbühel over 2:4 1:2,0:1,1:1
28.11.20 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:0 3:0,2:0,2:0
26.11.20 19:00 Linz II Salzburg II over 0:6 0:2,0:1,0:3
24.11.20 19:15 Salzburg II Linz II over 6:0 3:0,1:0,2:0
22.11.20 17:30 Linz II Lustenau under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.20 18:00 Kitzbühel Linz II under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
15.11.20 18:00 Feldkirch Linz II under 5:0 2:0,0:0,3:0
14.11.20 17:00 Lustenau Linz II over 6:0 1:0,4:0,1:0
22.10.20 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 3:8 0:2,1:5,2:1
17.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Linz II over 9:0 3:0,3:0,3:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 5:1 0:0,1:0,4:1
03.10.20 19:00 Linz II Klagenfurt II under 1:2 0:1,0:1,1:0

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.03.21 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 5:0 2:0,2:0,1:0
27.02.21 18:30 Gherdeina Selva Kitzbühel under 4:0 2:0,2:0,0:0
25.02.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva over 5:6pp 1:2,3:0,1:3,0:1
20.02.21 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
18.02.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 3:5 0:1,1:3,2:1
13.02.21 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva over 5:2 0:0,2:2,3:0
11.02.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 11:4 3:1,3:2,5:1
04.02.21 20:30 Gherdeina Selva Bregenzerwald under 2:1 0:0,0:1,2:0
21.01.21 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
16.01.21 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 1:6 0:1,1:2,0:3
14.01.21 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva over 5:2 2:2,2:0,1:0
09.01.21 19:00 Gherdeina Selva Lustenau over 3:4 2:1,1:3,0:0
06.01.21 20:30 Gherdeina Selva Olimpia Ljublana under 0:5 0:2,0:2,0:1
02.01.21 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno over 6:3 2:0,2:1,2:2
30.12.20 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva under 4:1 3:0,0:1,1:0
28.12.20 20:30 Gherdeina Selva Val Pusteria over 4:5 1:1,3:1,0:3
26.12.20 18:00 Vipiteno Gherdeina Selva over 3:6 1:0,1:4,1:2
12.12.20 20:00 Val Pusteria Gherdeina Selva over 6:0 3:0,2:0,1:0
08.12.20 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 1:4 1:4,0:0,0:0
05.12.20 19:00 Asiago Gherdeina Selva under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
28.11.20 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
21.11.20 18:30 Gherdeina Selva Fassa over 2:5 1:1,0:2,1:2
17.11.20 20:30 Gherdeina Selva Cortina over 5:10 0:1,2:4,3:5
14.11.20 19:30 Fassa Gherdeina Selva under 1:4 0:1,1:2,0:1
12.11.20 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 5:1 1:0,1:1,3:0
05.11.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 2:3 1:2,1:0,0:1
29.10.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago over 2:6 0:1,0:2,2:3
24.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Gherdeina Selva over 6:3 1:0,1:2,4:1
17.10.20 18:30 Gherdeina Selva Fassa under 3:1 1:1,0:0,2:0
15.10.20 20:30 Fassa Gherdeina Selva over 3:4 0:0,2:2,1:2
03.10.20 18:30 Gherdeina Selva Cortina over 6:2 1:0,4:1,1:1
07.11.20 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 1:5 0:1,0:2,1:2

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Gherdeina Selva


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 33 27 0 1 4 82 131 49 82
2. Salzburg II 33 11 5 3 6 20 113 93 61
3. Cortina 32 16 2 3 6 23 101 78 61
4. Unterland Cavaliers 33 15 3 0 12 16 116 100 60
5. Ritten Collalbo 33 15 2 4 6 16 104 88 59
6. Zell Am See 33 15 2 2 10 25 119 94 57
7. Kitzbühel 32 10 4 3 8 8 114 106 53
8. Lustenau 33 9 3 6 6 -4 102 106 48
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 33 10 3 2 13 9 111 102 47
11. Bregenzerwald 32 6 5 3 10 -24 97 121 46
12. Gherdeina Selva 33 14 0 2 15 -9 97 106 44
13. Merano Junior 32 11 1 1 17 -37 87 124 39
14. Fassa 32 0 6 4 12 -34 81 115 34
15. Linz II 33 3 2 4 18 -43 71 114 23
16. Klagenfurt II 33 1 3 3 20 -48 60 108 21

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 17 14 0 1 1 54 72 18 43
2. Ritten Collalbo 17 11 1 1 2 28 59 31 39
3. Cortina 16 12 0 2 0 24 61 37 38
4. Salzburg II 16 9 2 1 1 26 64 38 38
5. Kitzbühel 17 7 3 1 2 20 70 50 37
6. Zell Am See 17 10 1 1 3 24 73 49 36
7. Unterland Cavaliers 16 10 1 0 4 21 66 45 35
8. Bregenzerwald 16 5 3 1 3 2 52 50 31
9. Gherdeina Selva 16 8 0 1 6 8 56 48 25
10. Lustenau 16 3 2 5 -1 7 50 43 24
11. Merano Junior 16 8 0 0 8 -2 46 48 24
12. Vipiteno 16 4 2 1 6 6 53 47 23
13. Fassa 16 2 3 2 4 -6 44 50 23
14. Linz II 17 2 2 2 7 -10 47 57 18
15. Klagenfurt II 16 2 1 1 10 -16 32 48 12
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 13 0 0 3 28 59 31 39
2. Unterland Cavaliers 17 5 2 0 8 -5 50 55 25
3. Vipiteno 17 6 1 1 7 3 58 55 24
4. Lustenau 17 6 1 1 7 -11 52 63 24
5. Cortina 16 4 2 1 6 -1 40 41 23
6. Salzburg II 17 2 3 2 5 -6 49 55 23
7. Zell Am See 16 5 1 1 7 1 46 45 21
8. Ritten Collalbo 16 4 1 3 4 -12 45 57 20
9. Gherdeina Selva 17 6 0 1 9 -17 41 58 19
10. Kitzbühel 15 3 1 2 6 -12 44 56 16
11. Bregenzerwald 16 1 2 2 7 -26 45 71 15
12. Merano Junior 16 3 1 1 9 -35 41 76 15
13. Fassa 16 -2 3 2 8 -28 37 65 11
14. Klagenfurt II 17 -1 2 2 10 -32 28 60 9
15. Linz II 16 1 0 2 11 -33 24 57 5
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0