HokejLive.netNórsko2nd League › Výsledky

2nd League - Nórsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
10.01.2021 17:00 Comet Halden - Furuset 12:1 4:1,4:0,4:0
14:00 Lorenskog - Nidaros 4:3 1:2,3:1,0:0
14:00 Haugesund - Hasle Loren 7:6 1:2,2:1,3:3
09.01.2021 17:00 Haugesund - Hasle Loren 6:5 2:1,2:1,1:3
17:00 Lorenskog - Nidaros 3:1 0:1,1:0,2:0
16:00 Ringerike IHK - Tonsberg og Omegn 8:1 2:1,4:0,2:0
06.01.2021 19:00 Tonsberg og Omegn - Ringerike IHK 2:9 1:1,0:4,1:4
19:00 Furuset - Comet Halden 3:5 2:0,1:2,0:3
03.01.2021 16:00 Nidaros - Hasle Loren 1:3 0:0,0:2,1:1
14:00 Haugesund - Ringerike IHK 2:3 1:1,1:0,0:2
02.01.2021 18:00 Nidaros - Hasle Loren 5:1 2:1,2:0,1:0
16:00 Haugesund - Ringerike IHK 0:4 0:1,0:2,0:1
20.12.2020 14:30 Comet Halden - Haugesund 3:9 2:2,1:4,0:3
13:00 Nidaros - Tonsberg og Omegn 4:2 1:0,1:1,2:1
19.12.2020 16:00 Furuset - Lorenskog 2:5 1:0,0:0,1:5
16:00 Gjovik - Hasle Loren 9:4 5:3,4:1,0:0
16:00 Comet Halden - Haugesund 5:3 1:1,2:2,2:0
15:00 Nidaros - Tonsberg og Omegn 4:2 2:0,1:2,1:0
18.12.2020 19:30 Nidaros - Tonsberg og Omegn 5:1 2:1,0:0,3:0
16.12.2020 19:00 Hasle Loren - Gjovik 5:4 0:1,3:1,1:2
19:00 Lorenskog - Furuset 7:1 3:1,3:0,1:0
15.12.2020 19:00 Tonsberg og Omegn - Ringerike IHK 1:9 0:4,0:2,1:3
13.12.2020 16:00 Ringerike IHK - Hasle Loren 7:0 2:0,3:0,2:0
14:00 Haugesund - Lorenskog 0:3 0:0,0:3,0:0
13:00 Comet Halden - Nidaros 5:3 0:3,3:0,2:0
12.12.2020 17:00 Haugesund - Lorenskog 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 Ringerike IHK - Gjovik 3:1 2:0,1:0,0:1
16:00 Furuset - Tonsberg og Omegn 4:2 0:0,1:1,3:1
16:00 Comet Halden - Nidaros 5:4 3:1,0:2,1:1
09.12.2020 19:00 Tonsberg og Omegn - Furuset 3:2 1:0,2:1,0:1
19:00 Hasle Loren - Comet Halden 3:5 0:2,2:2,1:1
19:00 Gjovik - Ringerike IHK 4:3 0:2,2:1,1:0
06.12.2020 17:00 Comet Halden - Gjovik 5:4 1:2,3:1,1:1
15:00 Tonsberg og Omegn - Haugesund 0:6 0:2,0:2,0:2
12:00 Furuset - Nidaros 5:4 1:1,2:2,2:1
05.12.2020 16:15 Hasle Loren - Ringerike IHK 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 Furuset - Nidaros 2:6 0:2,1:3,1:1
16:00 Tonsberg og Omegn - Haugesund 3:8 2:1,1:5,0:2
02.12.2020 19:00 Gjovik - Comet Halden 5:4 2:0,0:3,2:1
29.11.2020 14:00 Gjovik - Haugesund 3:6 0:2,2:3,1:1
28.11.2020 17:00 Lorenskog - Tonsberg og Omegn 7:1 3:0,3:1,1:0
16:00 Furuset - Ringerike IHK 0:8 0:2,0:3,0:3
14:00 Gjovik - Haugesund 4:3 1:1,1:0,2:2
25.11.2020 19:00 Ringerike IHK - Furuset 9:0 2:0,3:0,4:0
19:00 Tonsberg og Omegn - Lorenskog 3:12 2:5,1:3,0:4
22.11.2020 17:00 Comet Halden - Ringerike IHK 6:4 2:1,1:2,3:1
12:00 Furuset - Haugesund 2:7 0:1,1:4,1:2
21.11.2020 16:00 Hasle Loren - Lorenskog 2:5 0:4,2:0,0:1
16:00 Furuset - Haugesund 3:7 0:1,2:4,1:2
18.11.2020 19:00 Lorenskog - Hasle Loren 4:2 0:0,0:2,4:0
14.11.2020 16:00 Hasle Loren - Tonsberg og Omegn 5:1 1:0,1:0,3:1
15:00 Gjovik - Lorenskog 1:7 0:2,0:3,1:2
11.11.2020 19:00 Tonsberg og Omegn - Hasle Loren 4:7 0:3,1:4,3:0
19:00 Lorenskog - Gjovik 6:5 1:0,2:2,3:3
08.11.2020 14:00 Ringerike IHK - Nidaros 3:1 1:0,2:1,0:0
07.11.2020 17:00 Lorenskog - Comet Halden 4:3 1:1,1:1,1:1
16:00 Tonsberg og Omegn - Gjovik 0:9 0:3,0:5,0:1
16:00 Ringerike IHK - Nidaros 4:1 2:0,1:0,1:1
16:00 Furuset - Hasle Loren 0:3 0:1,0:1,0:1
04.11.2020 19:00 Hasle Loren - Furuset 3:1 1:0,0:0,2:1
19:00 Gjovik - Tonsberg og Omegn 7:4 3:1,3:3,1:0
19:00 Comet Halden - Lorenskog 1:5 0:1,1:2,0:2
01.11.2020 17:00 Comet Halden - Tonsberg og Omegn 5:4 2:1,2:0,0:3
14:00 Haugesund - Nidaros 5:1 1:0,1:0,3:1
31.10.2020 17:00 Haugesund - Nidaros 4:0 1:0,3:0,0:0
16:00 Ringerike IHK - Lorenskog 1:4 0:1,0:2,1:1
16:00 Furuset - Gjovik 4:7 2:1,2:4,0:2
28.10.2020 19:00 Gjovik - Furuset 10:2 1:0,4:1,5:1
19:00 Tonsberg og Omegn - Comet Halden 0:4 0:0,0:2,0:2
19:00 Lorenskog - Ringerike IHK 2:3 1:0,1:2,0:0
25.10.2020 16:00 Nidaros - Lorenskog 3:6 1:1,2:4,0:1
14:30 Hasle Loren - Haugesund 6:5 1:2,2:2,3:1
24.10.2020 16:00 Hasle Loren - Haugesund 2:3 1:2,0:0,1:0
16:00 Furuset - Comet Halden 5:3 3:1,0:2,2:0
15:00 Nidaros - Lorenskog 2:5 1:2,1:2,0:1
21.10.2020 19:00 Comet Halden - Furuset 5:1 1:0,2:0,2:1
19:00 Ringerike IHK - Tonsberg og Omegn 7:1 1:0,3:1,3:0
17.10.2020 17:00 Haugesund - Comet Halden 6:3 2:2,2:0,2:1
16:00 Hasle Loren - Gjovik 0:4 0:1,0:1,0:2
16:00 Furuset - Lorenskog 2:7 1:2,1:3,0:2
14.10.2020 19:00 Comet Halden - Hasle Loren 4:6 2:2,1:2,1:2
19:00 Gjovik - Ringerike IHK 2:7 1:3,1:3,0:1
19:00 Tonsberg og Omegn - Furuset 4:3 2:1,1:0,0:2
11.10.2020 14:30 Hasle Loren - Nidaros 3:5 1:2,2:0,0:3
13:00 Lorenskog - Haugesund 8:1 2:1,3:0,3:0
10.10.2020 18:00 Tonsberg og Omegn - Haugesund 2:5 0:1,2:3,0:1
16:00 Comet Halden - Gjovik 4:3 2:1,2:1,0:1
16:00 Furuset - Nidaros 3:4 0:0,2:2,1:1
16:00 Hasle Loren - Ringerike IHK 0:7 0:2,0:1,0:4
07.10.2020 19:00 Furuset - Ringerike IHK 1:8 1:3,0:1,0:4
19:00 Lorenskog - Tonsberg og Omegn 7:1 3:0,3:0,1:1
04.10.2020 16:00 Ringerike IHK - Haugesund 7:2 2:1,3:0,2:1
03.10.2020 18:00 Furuset - Haugesund 5:7 2:1,1:4,2:2
17:00 Lorenskog - Hasle Loren 7:4 2:1,3:2,2:1
16:00 Comet Halden - Ringerike IHK 3:4 1:1,1:0,1:3
30.09.2020 19:00 Tonsberg og Omegn - Hasle Loren 4:3 0:0,2:3,1:0
19:00 Gjovik - Lorenskog 3:5 0:1,0:1,3:3
19:00 Nidaros - Comet Halden 3:1 2:0,1:1,0:0
27.09.2020 17:00 Gjovik - Nidaros 1:6 0:3,1:2,0:1
26.09.2020 17:00 Lorenskog - Comet Halden 0:3 0:0,0:2,0:1
16:00 Hasle Loren - Furuset 8:7 2:2,2:2,3:3
16:00 Tonsberg og Omegn - Gjovik 1:3 0:0,1:1,0:2
16:00 Ringerike IHK - Nidaros 8:3 0:2,4:1,4:0
23.09.2020 19:00 Gjovik - Furuset 7:1 1:0,5:1,1:0
19:00 Tonsberg og Omegn - Comet Halden 1:5 0:1,1:3,0:1
19:00 Ringerike IHK - Lorenskog 3:1 1:0,2:1,0:0
20.09.2020 17:00 Comet Halden - Furuset 6:1 3:0,3:0,0:1
14:00 Haugesund - Gjovik 5:4 1:2,1:1,2:1
19.09.2020 17:00 Haugesund - Hasle Loren 1:4 0:0,0:1,1:3
16:00 Tonsberg og Omegn - Ringerike IHK 1:9 1:4,0:0,0:5
14:00 Nidaros - Lorenskog 4:5 1:0,1:1,2:3