Victoriaville Tigres VS Gatineau Olympiques


Victoriaville Tigres

Gatineau Olympiques

Victoriaville Tigres (T1) VS Gatineau Olympiques (T2)

Victoriaville Tigres

Gatineau Olympiques

Zaujímavé

Victoriaville Tigres

  • Počet remíz tímu Victoriaville Tigres je až 8 z celkového počtu 20 zápasov, čo je až 40%.

Gatineau Olympiques

  • 26% zápasov tímu Gatineau Olympiques skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 5 z celkového počtu 19 zápasov.
  • Gatineau Olympiques už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 20 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 65%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2021/2022
12.11.2021 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 3:6 2:0,1:3,0:3
23.10.2021 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:1 0:0,1:1,1:0
Kanada / QMJHL / 2020/2021
04.03.2021 19:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 5:2 1:1,2:1,2:0
28.11.2020 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques under 4:1 1:0,0:0,3:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
12.01.2020 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 4:0 0:0,4:0,0:0
17.10.2019 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 6:1 2:0,3:1,1:0
05.10.2019 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques under 2:1 1:0,1:1,0:0
Kanada / QMJHL / 2018/2019
27.01.2019 01:30 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques under 5:0 0:0,4:0,1:0
06.12.2018 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 4:2 1:1,2:0,1:1
25.11.2018 22:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:3 2:0,0:3,0:0
25.10.2018 01:30 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 4:1 1:1,1:0,2:0
Kanada / QMJHL / 2017/2018
31.03.2018 00:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 4:2 1:2,1:0,2:0
29.03.2018 00:30 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:1 0:1,0:0,2:0
28.03.2018 00:30 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 2:4 1:1,1:2,0:1
25.03.2018 00:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques under 3:2 2:0,0:1,1:1
24.03.2018 00:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 7:2 2:0,2:1,3:1
15.03.2018 00:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 5:2 2:0,1:1,2:1
14.01.2018 22:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:3 1:2,0:0,1:1
12.11.2017 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 6:3 3:0,0:1,3:2
23.09.2017 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0

Victoriaville Tigres

13 - 1 - 6

Gatineau Olympiques

Victoriaville Tigres


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.21 22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
20.11.21 22:00 Victoriaville Tigres Quebec Remparts over 5:6 1:3,1:2,3:1
14.11.21 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
13.11.21 22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres under 0:4 0:1,0:0,0:3
12.11.21 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 3:6 2:0,1:3,0:3
06.11.21 21:00 Victoriaville Tigres Moncton Wildcats under 0:2 0:0,0:1,0:1
00:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
31.10.21 21:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 1:5 0:1,1:2,0:2
30.10.21 01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
29.10.21 01:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres over 2:5 0:1,1:2,1:2
24.10.21 22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar over 5:4sn 1:1,2:3,1:0,0:0,1:0
23.10.21 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:1 0:0,1:1,1:0
21.10.21 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.21 22:00 Victoriaville Tigres Rimouski Océanic over 1:5 1:2,0:0,0:3
01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs over 0:6 0:1,0:4,0:1
14.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
10.10.21 21:00 Rimouski Océanic Victoriaville Tigres under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.10.21 01:30 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 5:1 2:1,1:0,2:0
02.10.21 01:30 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.21 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.21 21:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads under 4:1 1:1,2:0,1:0
20.11.21 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 3:2 1:0,2:2,0:0
18.11.21 01:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs over 5:3 2:2,1:0,2:1
14.11.21 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 7:3 2:0,4:2,1:1
13.11.21 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
12.11.21 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 3:6 2:0,1:3,0:3
06.11.21 21:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar over 7:6 2:2,3:2,2:2
00:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar over 5:4sn 2:1,1:3,1:0,0:0,1:0
31.10.21 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques over 2:5 0:2,1:1,1:2
30.10.21 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques under 2:3 1:0,0:2,1:1
29.10.21 00:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques under 2:0 1:0,1:0,0:0
24.10.21 21:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:1,0:1
23.10.21 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:1 0:0,1:1,1:0
17.10.21 21:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
16.10.21 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques under 3:0 1:0,1:0,1:0
09.10.21 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1
10.10.21 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 6:4 1:2,2:0,3:2
03.10.21 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
02.10.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 2:1 0:0,2:1,0:0

Victoriaville Tigres


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.11.2021 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
04.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads H2H
05.12.2021 22:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs H2H
10.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Victoriaville Tigres H2H
12.12.2021 00:00 Halifax Mooseheads Victoriaville Tigres H2H
21:00 Moncton Wildcats Victoriaville Tigres H2H
18.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Quebec Remparts H2H
22:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens H2H
29.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens H2H
31.12.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
20:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
02.01.2022 21:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
05.01.2022 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
08.01.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres H2H
09.01.2022 22:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies H2H
13.01.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
15.01.2022 01:00 Quebec Remparts Victoriaville Tigres H2H
16.01.2022 21:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
21.01.2022 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
22.01.2022 01:30 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
23.01.2022 00:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
29.01.2022 01:00 Quebec Remparts Victoriaville Tigres H2H
30.01.2022 00:00 Victoriaville Tigres Rimouski Océanic H2H
04.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
05.02.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres H2H
06.02.2022 22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
12.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Acadie–Bathurst Titan H2H
22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar H2H
18.02.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Victoriaville Tigres H2H
19.02.2022 00:30 Charlottetown Islanders Victoriaville Tigres H2H
20.02.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Victoriaville Tigres H2H
26.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
27.02.2022 22:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
04.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Charlottetown Islanders H2H
05.03.2022 22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H
06.03.2022 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres H2H
12.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies H2H
17.03.2022 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
19.03.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
20.03.2022 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
26.03.2022 00:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
27.03.2022 21:00 Rimouski Océanic Victoriaville Tigres H2H
31.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
02.04.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.11.2021 22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
02.12.2021 01:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders H2H
04.12.2021 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
05.12.2021 21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
11.12.2021 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
18.12.2021 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
19.12.2021 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
29.12.2021 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
31.12.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
20:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
02.01.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
05.01.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques H2H
08.01.2022 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
13.01.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
15.01.2022 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
16.01.2022 21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
22.01.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques H2H
23.01.2022 00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques H2H
20:00 Acadie–Bathurst Titan Gatineau Olympiques H2H
28.01.2022 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
05.02.2022 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
06.02.2022 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
10.02.2022 01:00 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats H2H
12.02.2022 01:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts H2H
22:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts H2H
17.02.2022 01:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.02.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques H2H
20.02.2022 22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques H2H
26.02.2022 22:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
27.02.2022 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
03.03.2022 01:00 Gatineau Olympiques Acadie–Bathurst Titan H2H
05.03.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
06.03.2022 21:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
10.03.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
11.03.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
12.03.2022 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
19.03.2022 00:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
21:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
24.03.2022 00:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
26.03.2022 00:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
27.03.2022 21:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
31.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
02.04.2022 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 21 14 0 1 5 27 82 55 29
2. Quebec Remparts 22 12 1 0 8 27 85 58 28
3. Rimouski Océanic 21 4 4 3 3 17 75 58 27
4. Moncton Wildcats 21 3 4 3 4 -4 69 73 25
5. Halifax Mooseheads 20 11 0 1 7 6 67 61 23
6. Chicoutimi Saguenéens 22 10 0 3 6 -10 69 79 23
7. Saint John Sea Dogs 21 6 2 3 5 5 81 76 23
8. Acadie–Bathurst Titan 20 3 3 2 7 -8 66 74 20
9. Baie-Comeau Drakkar 19 4 1 4 5 -11 58 69 16
10. Cape Breton Screaming Eagles 23 -2 4 4 9 -35 60 95 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 3 1 3 23 84 61 31
2. Shawinigan Cataractes 22 9 2 2 5 10 78 68 28
3. Gatineau Olympiques 21 10 1 4 1 9 70 61 28
4. Drummondville Voltigeurs 21 2 4 4 3 4 66 62 24
5. Blainville-Boisbriand Armada 20 5 3 1 7 -5 76 81 23
6. Rouyn-Noranda Huskies 21 0 5 3 5 -16 63 79 23
7. Victoriaville Tigres 22 -2 5 3 8 -16 57 73 19
8. Val-d'Or Foreurs 21 3 2 2 10 -23 62 85 16

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 3 1 3 23 84 61 31
2. Shawinigan Cataractes 22 9 2 2 5 10 78 68 28
3. Drummondville Voltigeurs 21 2 4 4 3 4 66 62 24
4. Victoriaville Tigres 22 -2 5 3 8 -16 57 73 19

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 22 12 1 0 8 27 85 58 28
2. Rimouski Océanic 21 4 4 3 3 17 75 58 27
3. Chicoutimi Saguenéens 22 10 0 3 6 -10 69 79 23
4. Baie-Comeau Drakkar 19 4 1 4 5 -11 58 69 16

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 21 10 1 4 1 9 70 61 28
2. Blainville-Boisbriand Armada 20 5 3 1 7 -5 76 81 23
3. Rouyn-Noranda Huskies 21 0 5 3 5 -16 63 79 23
4. Val-d'Or Foreurs 21 3 2 2 10 -23 62 85 16

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 21 14 0 1 5 27 82 55 29
2. Moncton Wildcats 21 3 4 3 4 -4 69 73 25
3. Halifax Mooseheads 20 11 0 1 7 6 67 61 23
4. Saint John Sea Dogs 21 6 2 3 5 5 81 76 23
5. Acadie–Bathurst Titan 20 3 3 2 7 -8 66 74 20
6. Cape Breton Screaming Eagles 23 -2 4 4 9 -35 60 95 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 3 1 3 23 84 61 31
2. Charlottetown Islanders 21 14 0 1 5 27 82 55 29
3. Shawinigan Cataractes 22 9 2 2 5 10 78 68 28
4. Quebec Remparts 22 12 1 0 8 27 85 58 28
5. Gatineau Olympiques 21 10 1 4 1 9 70 61 28
6. Rimouski Océanic 21 4 4 3 3 17 75 58 27
7. Moncton Wildcats 21 3 4 3 4 -4 69 73 25
8. Drummondville Voltigeurs 21 2 4 4 3 4 66 62 24
9. Blainville-Boisbriand Armada 20 5 3 1 7 -5 76 81 23
10. Halifax Mooseheads 20 11 0 1 7 6 67 61 23
11. Chicoutimi Saguenéens 22 10 0 3 6 -10 69 79 23
12. Saint John Sea Dogs 21 6 2 3 5 5 81 76 23
13. Rouyn-Noranda Huskies 21 0 5 3 5 -16 63 79 23
14. Acadie–Bathurst Titan 20 3 3 2 7 -8 66 74 20
15. Victoriaville Tigres 22 -2 5 3 8 -16 57 73 19
16. Baie-Comeau Drakkar 19 4 1 4 5 -11 58 69 16
17. Val-d'Or Foreurs 21 3 2 2 10 -23 62 85 16
18. Cape Breton Screaming Eagles 23 -2 4 4 9 -35 60 95 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 11 7 0 1 2 14 43 29 15
2. Quebec Remparts 11 6 0 0 5 13 41 28 12
3. Rimouski Océanic 11 -2 4 1 3 -1 32 33 13
4. Moncton Wildcats 10 2 1 2 2 -6 31 37 10
5. Halifax Mooseheads 10 6 0 1 2 6 39 33 13
6. Chicoutimi Saguenéens 12 6 0 1 4 -3 42 45 13
7. Saint John Sea Dogs 11 3 1 2 2 5 45 40 12
8. Acadie–Bathurst Titan 10 5 0 2 1 -1 31 32 12
9. Baie-Comeau Drakkar 9 3 1 1 2 7 34 27 11
10. Cape Breton Screaming Eagles 11 0 1 2 5 -22 22 44 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 7 1 0 1 21 47 26 18
2. Shawinigan Cataractes 10 5 1 1 1 10 38 28 15
3. Gatineau Olympiques 10 5 1 2 -1 9 45 36 16
4. Drummondville Voltigeurs 11 0 4 1 1 10 35 25 17
5. Blainville-Boisbriand Armada 10 3 2 0 3 3 39 36 14
6. Rouyn-Noranda Huskies 10 -1 4 1 1 5 35 30 15
7. Victoriaville Tigres 11 -3 3 1 6 -18 24 42 7
8. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 0 6 -10 32 42 10

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 7 1 0 1 21 47 26 18
2. Shawinigan Cataractes 10 5 1 1 1 10 38 28 15
3. Drummondville Voltigeurs 11 0 4 1 1 10 35 25 17
4. Victoriaville Tigres 11 -3 3 1 6 -18 24 42 7

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 6 0 0 5 13 41 28 12
2. Rimouski Océanic 11 -2 4 1 3 -1 32 33 13
3. Chicoutimi Saguenéens 12 6 0 1 4 -3 42 45 13
4. Baie-Comeau Drakkar 9 3 1 1 2 7 34 27 11

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 10 5 1 2 -1 9 45 36 16
2. Blainville-Boisbriand Armada 10 3 2 0 3 3 39 36 14
3. Rouyn-Noranda Huskies 10 -1 4 1 1 5 35 30 15
4. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 0 6 -10 32 42 10

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 11 7 0 1 2 14 43 29 15
2. Moncton Wildcats 10 2 1 2 2 -6 31 37 10
3. Halifax Mooseheads 10 6 0 1 2 6 39 33 13
4. Saint John Sea Dogs 11 3 1 2 2 5 45 40 12
5. Acadie–Bathurst Titan 10 5 0 2 1 -1 31 32 12
6. Cape Breton Screaming Eagles 11 0 1 2 5 -22 22 44 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 7 1 0 1 21 47 26 18
2. Drummondville Voltigeurs 11 0 4 1 1 10 35 25 17
3. Gatineau Olympiques 10 5 1 2 -1 9 45 36 16
4. Shawinigan Cataractes 10 5 1 1 1 10 38 28 15
5. Charlottetown Islanders 11 7 0 1 2 14 43 29 15
6. Rouyn-Noranda Huskies 10 -1 4 1 1 5 35 30 15
7. Blainville-Boisbriand Armada 10 3 2 0 3 3 39 36 14
8. Halifax Mooseheads 10 6 0 1 2 6 39 33 13
9. Rimouski Océanic 11 -2 4 1 3 -1 32 33 13
10. Chicoutimi Saguenéens 12 6 0 1 4 -3 42 45 13
11. Quebec Remparts 11 6 0 0 5 13 41 28 12
12. Acadie–Bathurst Titan 10 5 0 2 1 -1 31 32 12
13. Saint John Sea Dogs 11 3 1 2 2 5 45 40 12
14. Baie-Comeau Drakkar 9 3 1 1 2 7 34 27 11
15. Moncton Wildcats 10 2 1 2 2 -6 31 37 10
16. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 0 6 -10 32 42 10
17. Victoriaville Tigres 11 -3 3 1 6 -18 24 42 7
18. Cape Breton Screaming Eagles 11 0 1 2 5 -22 22 44 6

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 10 7 0 0 3 13 39 26 14
2. Quebec Remparts 11 6 1 0 3 14 44 30 16
3. Rimouski Océanic 10 6 0 2 0 18 43 25 14
4. Moncton Wildcats 11 1 3 1 2 2 38 36 15
5. Halifax Mooseheads 10 5 0 0 5 0 28 28 10
6. Chicoutimi Saguenéens 10 4 0 2 2 -7 27 34 10
7. Saint John Sea Dogs 10 3 1 1 3 0 36 36 11
8. Acadie–Bathurst Titan 10 -2 3 0 6 -7 35 42 8
9. Baie-Comeau Drakkar 10 1 0 3 3 -18 24 42 5
10. Cape Breton Screaming Eagles 12 -2 3 2 4 -13 38 51 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 2 2 1 2 2 37 35 13
2. Shawinigan Cataractes 12 4 1 1 4 0 40 40 13
3. Gatineau Olympiques 11 5 0 2 2 0 25 25 12
4. Drummondville Voltigeurs 10 2 0 3 2 -6 31 37 7
5. Blainville-Boisbriand Armada 10 2 1 1 4 -8 37 45 9
6. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 1 2 4 -21 28 49 8
7. Victoriaville Tigres 11 1 2 2 2 2 33 31 12
8. Val-d'Or Foreurs 10 0 1 2 4 -13 30 43 6

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 2 2 1 2 2 37 35 13
2. Shawinigan Cataractes 12 4 1 1 4 0 40 40 13
3. Drummondville Voltigeurs 10 2 0 3 2 -6 31 37 7
4. Victoriaville Tigres 11 1 2 2 2 2 33 31 12

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 6 1 0 3 14 44 30 16
2. Rimouski Océanic 10 6 0 2 0 18 43 25 14
3. Chicoutimi Saguenéens 10 4 0 2 2 -7 27 34 10
4. Baie-Comeau Drakkar 10 1 0 3 3 -18 24 42 5

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 11 5 0 2 2 0 25 25 12
2. Blainville-Boisbriand Armada 10 2 1 1 4 -8 37 45 9
3. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 1 2 4 -21 28 49 8
4. Val-d'Or Foreurs 10 0 1 2 4 -13 30 43 6

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Charlottetown Islanders 10 7 0 0 3 13 39 26 14
2. Moncton Wildcats 11 1 3 1 2 2 38 36 15
3. Halifax Mooseheads 10 5 0 0 5 0 28 28 10
4. Saint John Sea Dogs 10 3 1 1 3 0 36 36 11
5. Acadie–Bathurst Titan 10 -2 3 0 6 -7 35 42 8
6. Cape Breton Screaming Eagles 12 -2 3 2 4 -13 38 51 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 6 1 0 3 14 44 30 16
2. Moncton Wildcats 11 1 3 1 2 2 38 36 15
3. Rimouski Océanic 10 6 0 2 0 18 43 25 14
4. Charlottetown Islanders 10 7 0 0 3 13 39 26 14
5. Sherbrooke Phoenix 10 2 2 1 2 2 37 35 13
6. Shawinigan Cataractes 12 4 1 1 4 0 40 40 13
7. Gatineau Olympiques 11 5 0 2 2 0 25 25 12
8. Victoriaville Tigres 11 1 2 2 2 2 33 31 12
9. Saint John Sea Dogs 10 3 1 1 3 0 36 36 11
10. Halifax Mooseheads 10 5 0 0 5 0 28 28 10
11. Chicoutimi Saguenéens 10 4 0 2 2 -7 27 34 10
12. Cape Breton Screaming Eagles 12 -2 3 2 4 -13 38 51 10
13. Blainville-Boisbriand Armada 10 2 1 1 4 -8 37 45 9
14. Acadie–Bathurst Titan 10 -2 3 0 6 -7 35 42 8
15. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 1 2 4 -21 28 49 8
16. Drummondville Voltigeurs 10 2 0 3 2 -6 31 37 7
17. Val-d'Or Foreurs 10 0 1 2 4 -13 30 43 6
18. Baie-Comeau Drakkar 10 1 0 3 3 -18 24 42 5