Blainville-Boisbriand Armada VS Victoriaville Tigres


Blainville-Boisbriand Armada

Victoriaville Tigres

Blainville-Boisbriand Armada (T1) VS Victoriaville Tigres (T2)

Blainville-Boisbriand Armada

Victoriaville Tigres

Zaujímavé

Blainville-Boisbriand Armada

  • Blainville-Boisbriand Armada už 4 zápasov v rade neremízovali.

Victoriaville Tigres

  • 57% prehier (4 zápasov) z celkového počtu 7 tímu Victoriaville Tigres.
  • 43% zápasov tímu Victoriaville Tigres skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 7 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 7 zápasov tímu Victoriaville Tigres skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Victoriaville Tigres už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (5 z 19) skončilo remízou.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2021/2022
14.10.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2020/2021
15.05.2021 22:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 9:3 4:0,2:1,3:2
14.05.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 3:2 0:0,2:2,1:0
12.05.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 4:6 3:1,0:2,1:3
10.05.2021 19:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
08.05.2021 19:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
17.11.2020 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:1 -:-,-:-,-:-
Kanada / QMJHL / 2019/2020
22.02.2020 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.01.2020 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:2 0:1,3:1,2:0
14.12.2019 22:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:2,1:0,3:0
29.09.2019 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:4 0:1,4:1,1:2
Kanada / QMJHL / 2018/2019
09.03.2019 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 4:1 1:0,2:0,1:1
07.03.2019 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada under 4:1 2:0,1:0,1:1
14.10.2018 22:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 1:0,2:1,3:1
11.10.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
Kanada / QMJHL / 2017/2018
11.03.2018 20:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 7:1 2:0,1:1,4:0
17.02.2018 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,2:3,0:1
04.02.2018 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
03.12.2017 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:4pp 0:0,0:1,4:3,1:0

Blainville-Boisbriand Armada

7 - 5 - 7

Victoriaville Tigres

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:10 0:2,1:7,1:1
16.10.21 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 1:2,1:0,1:0
14.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
10.10.21 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:2,2:2,1:2
09.10.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
08.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 6:2 0:2,4:0,2:0
03.10.21 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
02.10.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 2:1 0:0,2:1,0:0

Victoriaville Tigres


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 22:00 Victoriaville Tigres Rimouski Océanic over 1:5 1:2,0:0,0:3
01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs over 0:6 0:1,0:4,0:1
14.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
10.10.21 21:00 Rimouski Océanic Victoriaville Tigres under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.10.21 01:30 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 5:1 2:1,1:0,2:0
02.10.21 01:30 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.21 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2021 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada H2H
23.10.2021 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
24.10.2021 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada H2H
30.10.2021 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
06.11.2021 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders H2H
13.11.2021 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada H2H
14.11.2021 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada H2H
20.11.2021 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix H2H
21.11.2021 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
27.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
28.11.2021 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada H2H
03.12.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens H2H
04.12.2021 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs H2H
05.12.2021 21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
09.12.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
11.12.2021 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
12.12.2021 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix H2H
18.12.2021 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
29.12.2021 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
31.12.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
20:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
02.01.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
08.01.2022 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
09.01.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
13.01.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
15.01.2022 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats H2H
16.01.2022 21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
21.01.2022 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
22.01.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
27.01.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic H2H
29.01.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
05.02.2022 00:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada H2H
06.02.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada H2H
12.02.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan H2H
18.02.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada H2H
19.02.2022 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts H2H
24.02.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
26.02.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies H2H
27.02.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens H2H
05.03.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
06.03.2022 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada H2H
10.03.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts H2H
12.03.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
17.03.2022 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
19.03.2022 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads H2H
20.03.2022 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
24.03.2022 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
25.03.2022 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies H2H
26.03.2022 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada H2H
02.04.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H

Victoriaville Tigres


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
23.10.2021 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres H2H
24.10.2021 22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar H2H
29.10.2021 01:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres H2H
30.10.2021 01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres H2H
31.10.2021 21:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies H2H
06.11.2021 00:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles H2H
21:00 Victoriaville Tigres Moncton Wildcats H2H
12.11.2021 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres H2H
13.11.2021 22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H
14.11.2021 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres H2H
20.11.2021 01:00 Victoriaville Tigres Quebec Remparts H2H
21.11.2021 22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
25.11.2021 00:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
27.11.2021 01:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
28.11.2021 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
04.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads H2H
05.12.2021 22:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs H2H
10.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Victoriaville Tigres H2H
12.12.2021 00:00 Halifax Mooseheads Victoriaville Tigres H2H
21:00 Moncton Wildcats Victoriaville Tigres H2H
18.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Quebec Remparts H2H
22:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens H2H
29.12.2021 01:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens H2H
31.12.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
20:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
02.01.2022 21:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
05.01.2022 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
08.01.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres H2H
09.01.2022 22:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies H2H
13.01.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
15.01.2022 01:00 Quebec Remparts Victoriaville Tigres H2H
16.01.2022 21:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
21.01.2022 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
22.01.2022 01:30 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
23.01.2022 00:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
29.01.2022 01:00 Quebec Remparts Victoriaville Tigres H2H
30.01.2022 00:00 Victoriaville Tigres Rimouski Océanic H2H
04.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
05.02.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres H2H
06.02.2022 22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
12.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Acadie–Bathurst Titan H2H
22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar H2H
18.02.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Victoriaville Tigres H2H
19.02.2022 00:30 Charlottetown Islanders Victoriaville Tigres H2H
20.02.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Victoriaville Tigres H2H
26.02.2022 01:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
27.02.2022 22:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
04.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Charlottetown Islanders H2H
05.03.2022 22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H
06.03.2022 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres H2H
12.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies H2H
17.03.2022 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
19.03.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
20.03.2022 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
26.03.2022 00:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
27.03.2022 21:00 Rimouski Océanic Victoriaville Tigres H2H
31.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
02.04.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
3. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
4. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
5. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
6. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
7. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
8. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
9. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
10. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
2. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
3. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
4. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
5. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
6. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
7. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5
8. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
2. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
3. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
4. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
2. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
3. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
4. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
2. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
3. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
4. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
3. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
4. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
5. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
6. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
3. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
4. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
5. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
6. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
7. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
8. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
9. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
10. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
11. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
12. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
13. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
14. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
15. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
16. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5
17. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5
18. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
2. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
3. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
5. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
6. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
7. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
8. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
9. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2
10. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
3. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
4. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
5. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
6. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
7. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4
8. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
2. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
3. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
4. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
2. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
3. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
4. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
3. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
4. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
2. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
3. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
4. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
5. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
6. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
3. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
5. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
6. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
7. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
8. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
9. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
10. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
11. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
12. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4
13. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
14. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
15. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
16. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
17. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2
18. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
2. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
3. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
5. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
6. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
7. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
8. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
9. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
10. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
2. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
3. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
4. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
5. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
6. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0
7. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
8. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
2. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
3. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
4. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
2. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
3. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
4. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
2. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
3. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0
4. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
2. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
3. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
4. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
5. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
6. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
2. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
3. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
5. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
6. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
7. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
8. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
9. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
10. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
11. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
12. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
13. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3
14. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
15. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
16. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
17. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
18. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0