KeuPa HT VS Zemgale/LLU


KeuPa HT

Zemgale/LLU

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

KeuPa HT (T1) VS Zemgale/LLU (T2)

KeuPa HT

Zemgale/LLU

Zaujímavé

KeuPa HT

  • Až 23 zápasov tímu KeuPa HT skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 74%.
  • KeuPa HT už 4 zápasov v rade neremízovali.

Zemgale/LLU

  • Mužsvo Zemgale/LLU prehralo až 68% svojích zápasov (21 prehier z 31).
  • 19 z celkového počtu 31 zápasov tímu Zemgale/LLU skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Zemgale/LLU už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Zemgale/LLU ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Zemgale/LLU už 7 zápasov v rade nevyhrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Fínsko / Mestis / 2022/2023
24.01.2023 17:30 KeuPa HT Zemgale/LLU under 3:2 1:1,0:0,2:1

KeuPa HT

1 - 0 - 0

Zemgale/LLU

KeuPa HT


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.01.23 17:30 KeuPa HT Zemgale/LLU under 3:2 1:1,0:0,2:1
21.01.23 16:00 KeuPa HT Iisalmen Peli-Karhut under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.01.23 17:30 Hokki Kajaani KeuPa HT over 3:8 2:4,0:3,1:1
17.01.23 17:30 Hermes Kokkola KeuPa HT over 5:2 2:1,1:0,2:1
12.01.23 17:30 KeuPa HT RoKi Rovaniemi over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
10.01.23 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT over 5:2 0:1,0:1,5:0
04.01.23 17:40 Kiekko Espoo KeuPa HT under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
30.12.22 17:30 KeuPa HT KOO-VEE Tampere over 3:4 0:1,1:2,2:1
29.12.22 17:30 KOO-VEE Tampere KeuPa HT over 6:5pp 1:3,3:1,1:1,1:0
16.12.22 17:30 Hokki Kajaani KeuPa HT over 5:4 1:2,4:1,0:1
10.12.22 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo under 2:3 0:1,1:0,1:2
09.12.22 17:30 KeuPa HT Hermes Kokkola over 5:3 0:2,3:0,2:1
07.12.22 17:30 KeuPa HT Kiekko-Vantaa over 6:3 1:0,5:2,0:1
03.12.22 16:00 Tuto Turku KeuPa HT under 1:4 0:2,0:1,1:1
30.11.22 17:30 RoKi Rovaniemi KeuPa HT over 2:5 0:0,1:3,1:2
25.11.22 17:30 Kettera Imarta KeuPa HT over 5:6sn 2:1,2:1,1:3,0:0,-:-
19.11.22 16:00 KeuPa HT Iisalmen Peli-Karhut over 3:7 1:1,1:3,1:3
18.11.22 17:30 KeuPa HT Tuto Turku over 8:5 3:1,0:4,5:0
16.11.22 17:30 KeuPa HT FPS Forssa over 4:2 1:2,1:0,2:0
05.11.22 16:00 Kiekko-Vantaa KeuPa HT over 6:4 3:0,3:2,0:2
04.11.22 17:30 KeuPa HT Heinolan Peliitat over 5:2 2:0,2:0,1:2
29.10.22 16:00 Jokipojat Joensuu KeuPa HT under 1:4 0:2,0:1,1:1
28.10.22 17:30 Iisalmen Peli-Karhut KeuPa HT under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.10.22 16:00 KeuPa HT Kettera Imarta under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
15.10.22 19:00 FPS Forssa KeuPa HT over 8:4 1:2,5:2,2:0
14.10.22 17:30 KeuPa HT Jokipojat Joensuu over 7:4 3:1,2:1,2:2
07.10.22 17:30 KeuPa HT Hokki Kajaani over 12:1 1:0,5:0,6:1
06.10.22 17:30 Tuto Turku KeuPa HT over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
30.09.22 17:30 KeuPa HT KOO-VEE Tampere over 3:4 1:3,1:1,1:0
24.09.22 16:00 KeuPa HT Hermes Kokkola over 0:6 0:1,0:1,0:4
23.09.22 17:30 Kiekko-Vantaa KeuPa HT over 6:5 2:1,3:2,1:2

Zemgale/LLU


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.01.23 17:30 KeuPa HT Zemgale/LLU under 3:2 1:1,0:0,2:1
18.01.23 17:30 Zemgale/LLU Kiekko Espoo over 3:5 0:2,2:2,1:1
17.01.23 17:30 Zemgale/LLU Kiekko Espoo under 2:3 0:0,0:2,2:1
11.01.23 17:30 Kettera Imarta Zemgale/LLU under 3:2 2:0,0:1,1:1
10.01.23 17:30 Kettera Imarta Zemgale/LLU over 4:3 2:1,1:0,1:2
07.01.23 16:00 Kiekko Espoo Zemgale/LLU under 3:2 0:1,3:1,0:0
06.01.23 16:00 Kiekko Espoo Zemgale/LLU under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
04.01.23 17:30 Kiekko-Vantaa Zemgale/LLU under 0:1 0:1,0:0,0:0
03.01.23 17:30 Kiekko-Vantaa Zemgale/LLU under 4:1 0:0,2:1,2:0
29.12.22 17:30 Zemgale/LLU Jokipojat Joensuu under 0:4 0:1,0:2,0:1
28.12.22 17:30 Zemgale/LLU Jokipojat Joensuu over 5:1 2:0,2:1,1:0
10.12.22 16:00 Zemgale/LLU RoKi Rovaniemi under 1:3 0:2,1:1,0:0
09.12.22 17:30 Zemgale/LLU RoKi Rovaniemi over 1:7 0:2,0:1,1:4
03.12.22 16:00 Zemgale/LLU Iisalmen Peli-Karhut over 2:4 0:1,0:1,2:2
02.12.22 17:30 Zemgale/LLU Iisalmen Peli-Karhut over 2:4 1:1,0:3,1:0
26.11.22 15:00 Zemgale/LLU Kiekko-Vantaa over 4:6 1:3,1:3,2:0
25.11.22 17:30 Zemgale/LLU Kiekko-Vantaa under 3:1 1:0,0:0,2:1
16.11.22 17:30 Tuto Turku Zemgale/LLU under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
15.11.22 17:30 Tuto Turku Zemgale/LLU under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
29.10.22 16:00 Zemgale/LLU Kettera Imarta under 0:3 0:2,0:1,0:0
28.10.22 17:30 Zemgale/LLU Kettera Imarta over 2:6 1:2,1:2,0:2
22.10.22 16:00 Zemgale/LLU Hermes Kokkola under 1:2 0:1,0:0,1:1
21.10.22 17:30 Zemgale/LLU Hermes Kokkola under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.10.22 17:30 FPS Forssa Zemgale/LLU over 2:4 0:0,2:2,0:2
11.10.22 17:30 FPS Forssa Zemgale/LLU under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
08.10.22 16:00 Heinolan Peliitat Zemgale/LLU over 4:2 0:0,2:1,2:1
07.10.22 17:30 Heinolan Peliitat Zemgale/LLU under 3:1 2:0,0:1,1:0
05.10.22 17:30 KOO-VEE Tampere Zemgale/LLU under 3:0 0:0,2:0,1:0
04.10.22 17:30 KOO-VEE Tampere Zemgale/LLU under 3:0 3:0,0:0,0:0
01.10.22 16:00 Zemgale/LLU Heinolan Peliitat over 4:2 1:1,1:0,2:1
30.09.22 17:30 Zemgale/LLU Heinolan Peliitat over 4:3 0:2,4:0,0:1

KeuPa HT


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:30 KeuPa HT Jokipojat Joensuu H2H
03.02.2023 17:30 RoKi Rovaniemi KeuPa HT H2H
07.02.2023 17:30 FPS Forssa KeuPa HT H2H
10.02.2023 17:30 Jokipojat Joensuu KeuPa HT H2H
11.02.2023 16:00 KeuPa HT Heinolan Peliitat H2H
15.02.2023 17:30 Iisalmen Peli-Karhut KeuPa HT H2H
17.02.2023 17:30 KeuPa HT FPS Forssa H2H
18.02.2023 16:00 Kettera Imarta KeuPa HT H2H
22.02.2023 17:30 Heinolan Peliitat KeuPa HT H2H
24.02.2023 17:30 KeuPa HT Tuto Turku H2H
25.02.2023 16:00 KOO-VEE Tampere KeuPa HT H2H
01.03.2023 17:30 KeuPa HT Hokki Kajaani H2H
03.03.2023 17:30 Heinolan Peliitat KeuPa HT H2H
04.03.2023 16:00 Hermes Kokkola KeuPa HT H2H
07.03.2023 17:30 KeuPa HT RoKi Rovaniemi H2H
10.03.2023 17:30 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
11.03.2023 16:00 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
15.03.2023 17:30 KeuPa HT Kiekko-Vantaa H2H
18.03.2023 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo H2H

Zemgale/LLU


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:30 Iisalmen Peli-Karhut Zemgale/LLU H2H
01.02.2023 17:30 Iisalmen Peli-Karhut Zemgale/LLU H2H
03.02.2023 17:30 Hermes Kokkola Zemgale/LLU H2H
04.02.2023 16:00 Hermes Kokkola Zemgale/LLU H2H
14.02.2023 17:30 Zemgale/LLU KOO-VEE Tampere H2H
15.02.2023 17:30 Zemgale/LLU KOO-VEE Tampere H2H
17.02.2023 17:30 Zemgale/LLU Tuto Turku H2H
18.02.2023 16:00 Zemgale/LLU Tuto Turku H2H
28.02.2023 17:30 RoKi Rovaniemi Zemgale/LLU H2H
01.03.2023 17:30 RoKi Rovaniemi Zemgale/LLU H2H
03.03.2023 17:30 Hokki Kajaani Zemgale/LLU H2H
04.03.2023 19:00 Hokki Kajaani Zemgale/LLU H2H
07.03.2023 17:30 Zemgale/LLU FPS Forssa H2H
08.03.2023 17:30 Zemgale/LLU FPS Forssa H2H
10.03.2023 17:30 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
11.03.2023 16:00 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
16.03.2023 17:30 Zemgale/LLU Hokki Kajaani H2H
17.03.2023 17:30 Zemgale/LLU Hokki Kajaani H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kiekko Espoo 38 24 4 2 2 72 153 81 94
2. Kettera Imarta 38 23 1 5 3 57 137 80 79
3. RoKi Rovaniemi 38 13 5 3 9 29 129 100 67
4. Iisalmen Peli-Karhut 34 13 4 3 7 21 114 93 62
5. Hermes Kokkola 34 11 5 1 11 10 107 97 59
6. Jokipojat Joensuu 36 12 4 3 10 6 125 119 59
7. KeuPa HT 33 12 2 5 7 12 136 124 51
8. Kiekko-Vantaa 38 13 2 2 17 -24 116 140 51
9. KOO-VEE Tampere 36 10 3 5 10 -29 97 126 50
10. Tuto Turku 35 5 6 4 10 -1 114 115 49
11. Hokki Kajaani 34 8 3 4 12 -22 117 139 43
12. Heinolan Peliitat 37 5 3 3 20 -46 88 134 33
13. FPS Forssa 37 2 4 3 21 -47 93 140 29
14. Zemgale/LLU 34 6 1 4 18 -38 68 106 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kiekko Espoo 18 12 2 1 0 43 74 31 47
2. Kettera Imarta 19 14 0 2 1 34 68 34 44
3. KeuPa HT 18 9 1 2 3 17 77 60 34
4. Hokki Kajaani 19 7 2 1 6 4 76 72 32
5. RoKi Rovaniemi 17 5 3 1 4 14 60 46 31
6. Hermes Kokkola 17 5 3 1 4 7 53 46 31
7. Jokipojat Joensuu 19 8 1 2 5 5 65 60 31
8. Tuto Turku 19 1 5 2 4 11 65 54 30
9. Kiekko-Vantaa 19 6 2 1 7 -2 62 64 29
10. Heinolan Peliitat 19 7 1 3 4 -7 58 65 29
11. KOO-VEE Tampere 17 5 2 3 2 -7 50 57 28
12. Iisalmen Peli-Karhut 14 6 1 0 6 8 44 36 23
13. FPS Forssa 20 2 2 3 8 -13 56 69 19
14. Zemgale/LLU 16 4 0 0 12 -22 35 57 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kiekko Espoo 20 12 2 1 2 29 79 50 47
2. Iisalmen Peli-Karhut 20 7 3 3 1 13 70 57 39
3. RoKi Rovaniemi 21 8 2 2 5 15 69 54 36
4. Kettera Imarta 19 9 1 3 2 23 69 46 35
5. Hermes Kokkola 17 6 2 0 7 3 54 51 28
6. Jokipojat Joensuu 17 4 3 1 5 1 60 59 28
7. KOO-VEE Tampere 19 5 1 2 8 -22 47 69 22
8. Kiekko-Vantaa 19 7 0 1 10 -22 54 76 22
9. Tuto Turku 16 4 1 2 6 -12 49 61 19
10. KeuPa HT 15 3 1 3 4 -5 59 64 17
11. Zemgale/LLU 18 2 1 4 6 -16 33 49 15
12. Hokki Kajaani 15 1 1 3 6 -26 41 67 11
13. FPS Forssa 17 0 2 0 13 -34 37 71 10
14. Heinolan Peliitat 18 -2 2 0 16 -39 30 69 4