Kiekko Espoo VS KeuPa HT


Kiekko Espoo

KeuPa HT

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Kiekko Espoo (T1) VS KeuPa HT (T2)

Kiekko Espoo

KeuPa HT

Zaujímavé

Kiekko Espoo

  • 68% (13 z 19) výhier mužstva Kiekko Espoo.
  • Až 11 zápasov tímu Kiekko Espoo skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 19 zápasov, to je až 58%.

KeuPa HT

  • Tím KeuPa HT odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 81% z celkového počtu 16 zápasov.
  • KeuPa HT ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Fínsko / Mestis / 2021/2022
06.03.2022 16:00 Kiekko Espoo KeuPa HT over 6:3 1:2,3:1,2:0
28.01.2022 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.12.2021 17:30 KeuPa HT Kiekko Espoo over 5:1 3:1,1:0,1:0
05.10.2021 17:30 KeuPa HT Kiekko Espoo over 6:4 1:1,2:2,3:1

Kiekko Espoo

2 - 0 - 2

KeuPa HT

Kiekko Espoo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.11.22 16:00 FPS Forssa Kiekko Espoo under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
22.11.22 17:30 Hermes Kokkola Kiekko Espoo over 4:2 1:1,1:1,2:0
19.11.22 16:00 Kiekko-Vantaa Kiekko Espoo under 1:4 0:1,1:2,0:1
15.11.22 17:30 Heinolan Peliitat Kiekko Espoo over 2:6 1:3,0:3,1:0
05.11.22 19:00 Tuto Turku Kiekko Espoo over 2:5 1:1,0:1,1:3
04.11.22 17:30 FPS Forssa Kiekko Espoo under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.10.22 16:00 RoKi Rovaniemi Kiekko Espoo over 5:3 1:0,2:2,2:1
28.10.22 17:30 RoKi Rovaniemi Kiekko Espoo under 1:3 1:1,0:2,0:0
26.10.22 17:30 Kiekko Espoo Hermes Kokkola under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
22.10.22 16:00 Iisalmen Peli-Karhut Kiekko Espoo over 2:7 1:2,1:2,0:3
21.10.22 17:30 Hokki Kajaani Kiekko Espoo over 3:7 1:1,0:3,2:3
14.10.22 17:30 Kiekko Espoo Iisalmen Peli-Karhut under 4:1 1:0,2:0,1:1
11.10.22 17:30 KOO-VEE Tampere Kiekko Espoo under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
08.10.22 16:00 Tuto Turku Kiekko Espoo over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
04.10.22 17:30 Jokipojat Joensuu Kiekko Espoo over 3:6 1:3,1:1,1:2
01.10.22 16:00 Kiekko Espoo RoKi Rovaniemi under 3:2 1:0,0:1,2:1
30.09.22 17:30 Kiekko Espoo FPS Forssa under 5:0 2:0,2:0,1:0
24.09.22 16:00 Kiekko Espoo Heinolan Peliitat under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.09.22 17:30 Kettera Imarta Kiekko Espoo under 2:3 0:2,0:1,2:0

KeuPa HT


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.11.22 17:30 Kettera Imarta KeuPa HT over 5:6sn 2:1,2:1,1:3,0:0,-:-
19.11.22 16:00 KeuPa HT Iisalmen Peli-Karhut over 3:7 1:1,1:3,1:3
18.11.22 17:30 KeuPa HT Tuto Turku over 8:5 3:1,0:4,5:0
16.11.22 17:30 KeuPa HT FPS Forssa over 4:2 1:2,1:0,2:0
05.11.22 16:00 Kiekko-Vantaa KeuPa HT over 6:4 3:0,3:2,0:2
04.11.22 17:30 KeuPa HT Heinolan Peliitat over 5:2 2:0,2:0,1:2
29.10.22 16:00 Jokipojat Joensuu KeuPa HT under 1:4 0:2,0:1,1:1
28.10.22 17:30 Iisalmen Peli-Karhut KeuPa HT under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.10.22 16:00 KeuPa HT Kettera Imarta under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
15.10.22 19:00 FPS Forssa KeuPa HT over 8:4 1:2,5:2,2:0
14.10.22 17:30 KeuPa HT Jokipojat Joensuu over 7:4 3:1,2:1,2:2
07.10.22 17:30 KeuPa HT Hokki Kajaani over 12:1 1:0,5:0,6:1
06.10.22 17:30 Tuto Turku KeuPa HT over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
30.09.22 17:30 KeuPa HT KOO-VEE Tampere over 3:4 1:3,1:1,1:0
24.09.22 16:00 KeuPa HT Hermes Kokkola over 0:6 0:1,0:1,0:4
23.09.22 17:30 Kiekko-Vantaa KeuPa HT over 6:5 2:1,3:2,1:2

Kiekko Espoo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.11.2022 17:30 Kiekko Espoo Heinolan Peliitat H2H
01.12.2022 17:30 Kiekko Espoo FPS Forssa H2H
02.12.2022 17:30 Kiekko Espoo Kettera Imarta H2H
09.12.2022 17:30 Kiekko Espoo Hokki Kajaani H2H
10.12.2022 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo H2H
16.12.2022 17:30 Kiekko Espoo KOO-VEE Tampere H2H
17.12.2022 16:00 Kiekko Espoo Jokipojat Joensuu H2H
28.12.2022 17:30 Kiekko-Vantaa Kiekko Espoo H2H
29.12.2022 17:30 Kiekko Espoo Kiekko-Vantaa H2H
04.01.2023 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT H2H
06.01.2023 16:00 Kiekko Espoo Zemgale/LLU H2H
07.01.2023 16:00 Kiekko Espoo Zemgale/LLU H2H
10.01.2023 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT H2H
13.01.2023 17:30 Kiekko Espoo KOO-VEE Tampere H2H
14.01.2023 16:00 Kiekko Espoo Tuto Turku H2H
17.01.2023 17:30 Zemgale/LLU Kiekko Espoo H2H
18.01.2023 17:30 Zemgale/LLU Kiekko Espoo H2H
21.01.2023 16:00 Kettera Imarta Kiekko Espoo H2H
28.01.2023 16:00 Heinolan Peliitat Kiekko Espoo H2H
03.02.2023 17:30 Kiekko Espoo Tuto Turku H2H
04.02.2023 16:00 Kiekko Espoo Jokipojat Joensuu H2H
10.02.2023 17:30 KOO-VEE Tampere Kiekko Espoo H2H
11.02.2023 16:00 Jokipojat Joensuu Kiekko Espoo H2H
16.02.2023 17:30 Kiekko Espoo Hermes Kokkola H2H
17.02.2023 17:30 Kiekko Espoo Hokki Kajaani H2H
22.02.2023 17:30 Hokki Kajaani Kiekko Espoo H2H
23.02.2023 17:30 Iisalmen Peli-Karhut Kiekko Espoo H2H
28.02.2023 17:30 Kiekko Espoo Kiekko-Vantaa H2H
02.03.2023 17:30 Kiekko Espoo Kettera Imarta H2H
08.03.2023 17:30 Kiekko Espoo Iisalmen Peli-Karhut H2H
09.03.2023 17:30 Kiekko Espoo RoKi Rovaniemi H2H
17.03.2023 17:30 Hermes Kokkola Kiekko Espoo H2H
18.03.2023 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo H2H

KeuPa HT


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2022 17:30 RoKi Rovaniemi KeuPa HT H2H
03.12.2022 15:00 Tuto Turku KeuPa HT H2H
09.12.2022 17:30 KeuPa HT Hermes Kokkola H2H
10.12.2022 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo H2H
16.12.2022 17:30 Hokki Kajaani KeuPa HT H2H
29.12.2022 17:30 KOO-VEE Tampere KeuPa HT H2H
30.12.2022 17:30 KeuPa HT KOO-VEE Tampere H2H
04.01.2023 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT H2H
10.01.2023 17:30 Kiekko Espoo KeuPa HT H2H
12.01.2023 17:30 KeuPa HT RoKi Rovaniemi H2H
17.01.2023 17:30 Hermes Kokkola KeuPa HT H2H
20.01.2023 17:30 Hokki Kajaani KeuPa HT H2H
21.01.2023 16:00 KeuPa HT Iisalmen Peli-Karhut H2H
24.01.2023 17:30 KeuPa HT Zemgale/LLU H2H
25.01.2023 17:30 KeuPa HT Zemgale/LLU H2H
27.01.2023 17:30 KeuPa HT Kettera Imarta H2H
31.01.2023 17:30 KeuPa HT Jokipojat Joensuu H2H
03.02.2023 17:30 RoKi Rovaniemi KeuPa HT H2H
04.02.2023 16:00 KeuPa HT Kiekko-Vantaa H2H
07.02.2023 17:30 FPS Forssa KeuPa HT H2H
10.02.2023 17:30 Jokipojat Joensuu KeuPa HT H2H
11.02.2023 16:00 KeuPa HT Heinolan Peliitat H2H
15.02.2023 17:30 Iisalmen Peli-Karhut KeuPa HT H2H
17.02.2023 17:30 KeuPa HT FPS Forssa H2H
18.02.2023 16:00 Kettera Imarta KeuPa HT H2H
22.02.2023 17:30 Heinolan Peliitat KeuPa HT H2H
24.02.2023 17:30 KeuPa HT Tuto Turku H2H
25.02.2023 16:00 KOO-VEE Tampere KeuPa HT H2H
01.03.2023 17:30 KeuPa HT Hokki Kajaani H2H
03.03.2023 17:30 Heinolan Peliitat KeuPa HT H2H
04.03.2023 16:00 Hermes Kokkola KeuPa HT H2H
07.03.2023 17:30 KeuPa HT RoKi Rovaniemi H2H
10.03.2023 17:30 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
11.03.2023 16:00 Zemgale/LLU KeuPa HT H2H
15.03.2023 17:30 KeuPa HT Kiekko-Vantaa H2H
18.03.2023 16:00 KeuPa HT Kiekko Espoo H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kiekko Espoo 19 11 2 2 0 35 76 41 45
2. Kettera Imarta 19 11 1 2 2 31 64 33 40
3. Kiekko-Vantaa 21 12 0 2 5 3 72 69 38
4. Iisalmen Peli-Karhut 18 7 3 1 3 15 65 50 37
5. RoKi Rovaniemi 20 6 3 0 8 9 59 50 33
6. Hermes Kokkola 17 7 2 0 6 8 50 42 31
7. KOO-VEE Tampere 20 4 2 3 6 -16 50 66 25
8. Jokipojat Joensuu 16 5 1 3 3 -3 60 63 23
9. KeuPa HT 16 5 1 2 5 3 71 68 22
10. Tuto Turku 17 0 4 1 7 -5 52 57 21
11. Heinolan Peliitat 21 4 1 2 11 -18 50 68 19
12. Zemgale/LLU 16 3 1 2 7 -16 33 49 16
13. FPS Forssa 18 3 1 1 11 -19 46 65 15
14. Hokki Kajaani 14 4 0 1 8 -27 40 67 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kettera Imarta 11 7 0 1 2 18 35 17 22
2. Kiekko-Vantaa 11 6 0 1 3 -3 36 39 19
3. Heinolan Peliitat 10 5 0 2 1 0 31 31 17
4. KOO-VEE Tampere 10 3 1 2 1 -2 27 29 16
5. KeuPa HT 9 5 0 1 2 10 44 34 16
6. Iisalmen Peli-Karhut 7 5 0 0 2 7 25 18 15
7. RoKi Rovaniemi 8 0 3 0 2 7 28 21 15
8. Hermes Kokkola 8 3 1 0 3 2 24 22 14
9. Jokipojat Joensuu 10 4 0 2 2 0 38 38 14
10. Kiekko Espoo 5 4 0 1 -1 11 18 7 13
11. Tuto Turku 10 -1 3 1 3 1 28 27 13
12. Hokki Kajaani 9 4 0 1 3 -2 30 32 13
13. FPS Forssa 10 2 1 1 4 -2 31 33 12
14. Zemgale/LLU 8 3 0 0 5 -7 19 26 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kiekko Espoo 14 7 2 1 1 24 58 34 32
2. Iisalmen Peli-Karhut 11 2 3 1 1 8 40 32 22
3. Kiekko-Vantaa 10 6 0 1 2 6 36 30 19
4. Kettera Imarta 8 4 1 1 0 13 29 16 18
5. RoKi Rovaniemi 12 6 0 0 6 2 31 29 18
6. Hermes Kokkola 9 4 1 0 3 6 26 20 17
7. Jokipojat Joensuu 6 1 1 1 1 -3 22 25 9
8. KOO-VEE Tampere 10 1 1 1 5 -14 23 37 9
9. Tuto Turku 7 1 1 0 4 -6 24 30 8
10. Zemgale/LLU 8 0 1 2 2 -9 14 23 7
11. KeuPa HT 7 0 1 1 3 -7 27 34 6
12. FPS Forssa 8 1 0 0 7 -17 15 32 3
13. Heinolan Peliitat 11 -1 1 0 10 -18 19 37 2
14. Hokki Kajaani 5 0 0 0 5 -25 10 35 0