HokejLive.netČesko1. liga › Výsledky

1. liga - Česko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
09.04.2024 18:00 Vsetín - Zlín 2:0 1:0,0:0,1:0
07.04.2024 17:30 Zlín - Vsetín 3:4 1:1,1:1,1:2
06.04.2024 17:30 Zlín - Vsetín 3:5 2:3,0:1,1:1
03.04.2024 17:30 Vsetín - Zlín 2:3 0:2,1:0,1:0
02.04.2024 17:30 Vsetín - Zlín 8:1 1:1,3:0,4:0
30.03.2024 17:00 Litoměřice - Zlín 0:4 0:2,0:2,0:0
28.03.2024 17:30 Zlín - Litoměřice 2:0 0:0,2:0,0:0
26.03.2024 17:30 Litoměřice - Zlín 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Vsetín - Jihlava 4:1 2:1,1:0,1:0
24.03.2024 17:30 Zlín - Litoměřice 3:2 2:0,0:0,0:2
16:30 Jihlava - Vsetín 1:3 1:1,0:0,0:2
23.03.2024 17:30 Zlín - Litoměřice 1:5 0:0,0:2,1:3
16:30 Jihlava - Vsetín 3:4 2:2,0:1,1:1
20.03.2024 17:30 Litoměřice - Zlín 1:8 0:3,0:3,1:2
17:30 Vsetín - Jihlava 2:3 1:1,0:1,1:0
19.03.2024 17:30 Vsetín - Jihlava 5:3 2:0,1:2,2:1
17:30 Litoměřice - Zlín 2:0 0:0,0:0,2:0
16.03.2024 17:00 Litoměřice - Třebíč 4:1 0:0,2:0,2:1
14.03.2024 17:30 Třebíč - Litoměřice 3:2 1:0,1:1,0:1
17:30 Přerov - Vsetín 2:6 0:1,1:2,1:3
17:30 Jihlava - Poruba 5:3 2:2,1:0,2:1
13.03.2024 17:30 Přerov - Vsetín 2:1 1:0,0:1,1:0
17:30 Třebíč - Litoměřice 1:3 0:1,0:0,1:2
17:30 Jihlava - Poruba 5:1 2:1,2:0,1:0
17:30 Zlín - Prostějov 6:2 3:0,1:0,2:2
10.03.2024 17:00 Prostějov - Zlín 2:3 1:1,1:1,0:0
17:00 Vsetín - Přerov 2:1 1:0,0:1,0:0
17:00 Litoměřice - Třebíč 1:4 0:2,0:0,1:2
16:00 Poruba - Jihlava 6:3 2:1,0:0,4:2
09.03.2024 17:00 Prostějov - Zlín 3:5 1:1,2:0,0:4
17:00 Vsetín - Přerov 8:0 2:0,4:0,2:0
17:00 Litoměřice - Třebíč 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Poruba - Jihlava 2:3 0:0,1:2,1:1
07.03.2024 17:30 Jihlava - Slavia Praha 3:0 1:0,0:0,2:0
17:30 Přerov - Pardubice B 3:2 2:0,1:0,0:2
06.03.2024 17:30 Jihlava - Slavia Praha 7:2 1:0,5:1,1:1
17:30 Přerov - Pardubice B 3:2 1:0,1:2,1:0
04.03.2024 18:00 Pardubice B - Přerov 4:0 2:0,1:0,1:0
18:00 Slavia Praha - Jihlava 3:2 0:0,2:1,0:1
01.03.2024 18:00 Kolín - Slavia Praha 2:5 1:1,0:3,1:1
18:00 Prostějov - Vsetín 4:1 2:1,1:0,1:0
17:59 Sokolov - Pardubice B 1:3 0:1,0:0,1:2
17:59 Znojmo - Litoměřice 1:3 0:0,0:2,1:1
17:30 Zlín - Jihlava 4:3 1:2,1:0,1:1
17:30 Třebíč - Přerov 1:2 1:1,0:0,0:0
17:00 Frýdek - Místek - Poruba 1:5 0:1,1:3,0:1
28.02.2024 18:00 Pardubice B - Znojmo 4:2 1:0,1:1,2:1
18:00 Poruba - Prostějov 1:3 1:0,0:2,0:1
17:30 Jihlava - Sokolov 4:1 0:0,1:1,3:0
17:30 Přerov - Zlín 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 Vsetín - Kolín 4:2 2:1,0:0,2:1
17:30 Litoměřice - Frýdek - Místek 3:5 1:2,1:3,1:0
16:00 Slavia Praha - Třebíč 3:2 1:0,0:1,1:1
24.02.2024 18:00 Zlín - Pardubice B 2:1 1:0,1:1,0:0
17:30 Znojmo - Vsetín 6:3 1:2,2:1,3:0
17:00 Frýdek - Místek - Slavia Praha 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Sokolov - Poruba 5:6 2:2,2:1,1:2
17:00 Prostějov - Třebíč 4:2 1:0,0:0,3:2
16:30 Jihlava - Přerov 2:6 0:4,0:1,2:1
16:00 Kolín - Litoměřice 5:4 0:0,2:4,2:0
22.02.2024 17:30 Třebíč - Kolín 1:2 0:0,0:0,1:1
21.02.2024 18:00 Slavia Praha - Prostějov 4:2 1:2,1:0,2:0
18:00 Poruba - Znojmo 4:1 0:0,1:0,3:1
17:59 Pardubice B - Jihlava 3:2 2:1,0:0,1:1
17:30 Litoměřice - Zlín 2:1 0:1,0:0,2:0
17:30 Přerov - Sokolov 3:0 0:0,1:0,2:0
17:30 Vsetín - Frýdek - Místek 3:1 1:0,0:0,2:1
19.02.2024 18:00 Sokolov - Litoměřice 3:5 1:2,1:1,1:2
17:30 Přerov - Frýdek - Místek 2:3 1:0,0:3,1:0
17.02.2024 17:59 Pardubice B - Přerov 3:4 2:2,0:0,1:2
17:30 Znojmo - Slavia Praha 2:3 0:0,0:1,2:2
17:00 Frýdek - Místek - Třebíč 1:5 0:3,0:2,1:0
17:00 Prostějov - Kolín 3:2 2:1,1:0,0:1
16:30 Jihlava - Poruba 2:6 0:0,1:4,1:2
16.02.2024 17:30 Zlín - Vsetín 4:3 1:1,1:0,2:2
14.02.2024 18:00 Poruba - Pardubice B 4:3 2:1,2:1,0:1
18:00 Slavia Praha - Jihlava 1:0 0:0,1:0,0:0
18:00 Kolín - Frýdek - Místek 7:0 2:0,4:0,1:0
18:00 Prostějov - Znojmo 6:4 2:1,0:1,4:2
17:45 Litoměřice - Přerov 3:1 0:0,1:1,2:0
17:30 Vsetín - Sokolov 6:2 2:1,3:1,1:0
17:30 Třebíč - Zlín 2:1 0:0,0:1,1:0
12.02.2024 18:00 Pardubice B - Vsetín 3:2 0:2,0:0,2:0
18:00 Znojmo - Třebíč 5:0 2:0,0:0,3:0
17:59 Sokolov - Kolín 3:5 1:0,1:2,1:3
17:30 Zlín - Slavia Praha 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Přerov - Poruba 3:0 2:0,0:0,1:0
16:59 Frýdek - Místek - Prostějov 5:1 1:0,3:1,1:0
11.02.2024 16:30 Jihlava - Litoměřice 4:3 2:2,1:1,1:0
09.02.2024 17:30 Jihlava - Znojmo 4:2 3:1,1:1,0:0
08.02.2024 18:00 Kolín - Litoměřice 3:2 1:0,1:0,0:2
03.02.2024 17:30 Třebíč - Sokolov 2:3 0:0,1:2,1:0
17:00 Litoměřice - Poruba 5:6 2:0,3:2,0:3
17:00 Vsetín - Přerov 5:1 0:0,3:0,2:1
17:00 Frýdek - Místek - Znojmo 4:3 2:0,2:2,0:1
17:00 Prostějov - Jihlava 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Slavia Praha - Pardubice B 1:4 0:2,1:1,0:1
15:00 Kolín - Zlín 8:4 4:0,3:2,1:2
31.01.2024 19:00 Poruba - Vsetín 4:3 2:0,0:2,2:1
18:00 Sokolov - Slavia Praha 3:4 2:0,0:1,1:3
18:00 Pardubice B - Litoměřice 1:5 0:1,0:1,1:3
18:00 Znojmo - Kolín 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Jihlava - Třebíč 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 Zlín - Prostějov 1:2 1:0,0:1,0:0
27.01.2024 17:30 Třebíč - Litoměřice 3:2 0:1,0:1,2:0
17:30 Znojmo - Sokolov 6:3 3:1,2:2,1:0
17:00 Prostějov - Přerov 0:2 0:0,0:0,0:2
17:00 Frýdek - Místek - Zlín 5:2 1:0,2:1,2:1
17:00 Vsetín - Jihlava 8:5 3:1,3:1,2:3
15:00 Kolín - Pardubice B 1:4 0:0,1:1,0:3
15:00 Slavia Praha - Poruba 1:0 1:0,0:0,0:0
24.01.2024 18:00 Pardubice B - Frýdek - Místek 2:3 2:1,0:0,0:1
18:00 Poruba - Třebíč 0:1 0:1,0:0,0:0
18:00 Sokolov - Prostějov 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 Jihlava - Kolín 2:4 1:1,1:1,0:2
17:30 Přerov - Slavia Praha 4:1 1:0,1:0,2:1
17:30 Zlín - Znojmo 5:4 1:2,3:1,0:1
17:30 Litoměřice - Vsetín 2:5 0:2,2:0,0:3
22.01.2024 18:00 Prostějov - Litoměřice 1:4 1:2,0:2,0:0
18:00 Znojmo - Přerov 0:2 0:1,0:1,0:0
18:00 Frýdek - Místek - Jihlava 2:5 0:2,1:2,1:1
18:00 Slavia Praha - Vsetín 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Kolín - Poruba 2:4 0:1,2:1,0:2
17:30 Třebíč - Pardubice B 1:2 0:0,1:1,0:0
17:30 Zlín - Sokolov 2:3 0:0,1:2,1:1
20.01.2024 18:00 Pardubice B - Prostějov 1:2 0:1,1:0,0:0
17:00 Sokolov - Frýdek - Místek 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Litoměřice - Slavia Praha 1:5 0:3,0:1,1:1
17:00 Vsetín - Třebíč 6:2 1:0,3:1,2:1
17:00 Přerov - Kolín 2:0 2:0,0:0,0:0
16:30 Jihlava - Znojmo 6:3 1:0,1:1,4:2
16:00 Poruba - Zlín 2:1 0:1,0:0,1:0
17.01.2024 18:00 Slavia Praha - Kolín 4:1 0:0,2:0,2:1
18:00 Pardubice B - Sokolov 4:1 1:0,2:0,1:1
18:00 Poruba - Frýdek - Místek 3:4 0:0,2:2,1:1
17:30 Litoměřice - Znojmo 5:4 2:0,0:3,2:1
17:30 Jihlava - Zlín 3:5 1:0,2:5,0:0
17:30 Přerov - Třebíč 4:2 0:0,0:1,4:1
17:30 Vsetín - Prostějov 3:1 2:1,0:0,1:0
13.01.2024 17:30 Znojmo - Pardubice B 3:2 2:0,1:1,0:1
17:30 Třebíč - Slavia Praha 2:4 0:1,0:2,2:1
17:30 Zlín - Přerov 1:2 0:0,0:2,1:0
17:00 Sokolov - Jihlava 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Prostějov - Poruba 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Frýdek - Místek - Litoměřice 3:2 0:0,3:2,0:0
16:00 Kolín - Vsetín 1:5 0:0,0:3,1:2
10.01.2024 18:00 Poruba - Sokolov 4:1 1:1,1:0,2:0
18:00 Slavia Praha - Frýdek - Místek 2:3 1:0,1:2,0:1
18:00 Pardubice B - Zlín 1:2 0:1,1:0,0:1
17:30 Vsetín - Znojmo 1:2 0:0,1:1,0:0
17:30 Třebíč - Prostějov 4:1 1:1,1:0,2:0
17:30 Litoměřice - Kolín 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 Přerov - Jihlava 2:1 0:0,0:1,1:0
08.01.2024 18:00 Kolín - Třebíč 2:1 0:1,1:0,1:0
18:00 Znojmo - Poruba 2:0 0:0,0:0,2:0
18:00 Prostějov - Slavia Praha 4:0 2:0,1:0,1:0
18:00 Frýdek - Místek - Vsetín 5:1 3:0,1:0,1:1
17:30 Jihlava - Pardubice B 3:2 2:1,0:1,0:0
17:30 Sokolov - Přerov 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Zlín - Litoměřice 3:4 2:1,1:0,0:2
06.01.2024 17:30 Třebíč - Frýdek - Místek 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Kolín - Prostějov 4:3 2:1,1:1,0:1
17:00 Vsetín - Zlín 1:2 0:1,1:0,0:0
17:00 Litoměřice - Sokolov 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Přerov - Pardubice B 5:2 2:1,0:1,3:0
16:00 Poruba - Jihlava 3:1 1:0,0:0,2:1
15:00 Slavia Praha - Znojmo 3:5 2:2,1:1,0:2
03.01.2024 18:00 Sokolov - Vsetín 4:1 0:0,2:0,2:1
18:00 Pardubice B - Poruba 2:5 0:2,1:1,1:2
18:00 Znojmo - Prostějov 2:4 2:1,0:1,0:2
17:30 Zlín - Třebíč 5:2 0:1,2:1,3:0
17:30 Přerov - Litoměřice 2:1 0:1,1:0,0:0
17:30 Jihlava - Slavia Praha 5:3 0:2,1:0,4:1
17:00 Frýdek - Místek - Kolín 6:1 1:0,2:1,3:0
29.12.2023 18:00 Prostějov - Frýdek - Místek 3:1 1:1,2:0,0:0
18:00 Poruba - Přerov 6:2 1:1,2:1,3:0
18:00 Slavia Praha - Zlín 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Třebíč - Znojmo 4:1 2:1,0:0,2:0
17:30 Litoměřice - Jihlava 4:2 2:1,1:1,1:0
17:30 Vsetín - Pardubice B 5:4 2:2,0:1,3:1
17:00 Kolín - Sokolov 0:4 0:2,0:0,0:2
27.12.2023 18:00 Sokolov - Třebíč 2:3 0:1,2:1,0:0
18:00 Pardubice B - Slavia Praha 4:6 1:1,1:2,2:3
18:00 Znojmo - Frýdek - Místek 5:2 2:0,2:1,1:1
17:30 Přerov - Vsetín 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Jihlava - Prostějov 3:2 0:2,2:0,0:0
15:00 Zlín - Kolín 4:3 1:0,1:1,1:2
20.12.2023 18:00 Slavia Praha - Sokolov 2:6 0:2,2:0,0:4
18:00 Kolín - Znojmo 1:0 0:0,1:0,0:0
18:00 Prostějov - Zlín 2:1 0:1,1:0,0:0
17:30 Litoměřice - Pardubice B 1:2 1:0,0:1,0:1
17:30 Třebíč - Jihlava 2:3 1:0,0:1,1:1
17:30 Vsetín - Poruba 2:3 0:1,1:1,1:1
17:00 Frýdek - Místek - Přerov 3:1 0:0,1:0,2:1
18.12.2023 18:00 Pardubice B - Kolín 3:4 1:1,0:1,2:1
18:00 Sokolov - Znojmo 4:1 0:1,2:0,2:0
18:00 Poruba - Slavia Praha 5:4 4:1,0:1,1:2
17:30 Litoměřice - Třebíč 5:3 1:1,2:1,2:1
17:30 Jihlava - Vsetín 0:2 0:1,0:1,0:0
17:30 Zlín - Frýdek - Místek 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 Přerov - Prostějov 1:4 0:0,1:1,0:3
16.12.2023 16:00 Poruba - Litoměřice 4:3 3:1,0:1,1:1
09.12.2023 17:30 Třebíč - Poruba 2:3 1:1,1:0,0:1
17:29 Znojmo - Zlín 4:2 1:1,2:0,1:1
17:00 Frýdek - Místek - Pardubice B 2:1 0:1,0:0,2:0
17:00 Vsetín - Litoměřice 8:5 3:2,3:1,2:2
17:00 Kolín - Jihlava 4:5 2:3,2:1,0:0
16:59 Prostějov - Sokolov 2:5 1:3,1:0,0:2
15:00 Slavia Praha - Přerov 3:2 0:0,3:0,0:2
06.12.2023 18:00 Litoměřice - Prostějov 3:5 1:2,1:2,1:1
18:00 Sokolov - Zlín 2:4 0:1,0:1,2:2
18:00 Pardubice B - Třebíč 3:5 0:2,1:2,2:1
18:00 Poruba - Kolín 1:2 0:1,1:0,0:0
17:30 Přerov - Znojmo 3:5 1:0,2:1,0:4
17:30 Jihlava - Frýdek - Místek 4:1 1:0,1:1,2:0
17:00 Vsetín - Slavia Praha 3:2 1:1,1:1,1:0
03.12.2023 14:30 Zlín - Poruba 0:2 0:1,0:1,0:0
02.12.2023 18:29 Frýdek - Místek - Sokolov 5:2 1:0,1:1,3:1
17:30 Třebíč - Vsetín 5:4 2:0,1:2,2:2
17:00 Kolín - Přerov 2:3 1:0,0:2,1:0
16:59 Prostějov - Pardubice B 6:1 3:1,1:0,2:0
15:00 Slavia Praha - Litoměřice 4:3 3:2,1:0,0:1
29.11.2023 18:00 Sokolov - Pardubice B 3:4 2:1,1:2,0:0
18:00 Kolín - Slavia Praha 2:1 2:0,0:0,0:1
18:00 Znojmo - Litoměřice 2:3 0:0,1:1,1:2
18:00 Prostějov - Vsetín 1:6 0:4,1:1,0:1
17:30 Třebíč - Přerov 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Zlín - Jihlava 4:2 0:0,2:0,2:2
17:00 Frýdek - Místek - Poruba 4:3 2:1,0:0,1:2
27.11.2023 18:00 Poruba - Prostějov 4:5 1:0,0:3,3:2
18:00 Slavia Praha - Třebíč 1:5 0:0,0:3,1:2
18:00 Pardubice B - Znojmo 3:0 3:0,0:0,0:0
17:30 Litoměřice - Frýdek - Místek 0:4 0:1,0:1,0:2
17:30 Vsetín - Kolín 7:3 3:2,1:0,3:1
17:30 Přerov - Zlín 3:2 1:1,1:1,0:0
17:30 Jihlava - Sokolov 4:1 1:0,1:1,2:0
25.11.2023 17:30 Zlín - Pardubice B 0:3 0:0,0:0,0:3
17:30 Znojmo - Vsetín 3:4 1:0,2:1,0:2
17:00 Prostějov - Třebíč 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Frýdek - Místek - Slavia Praha 2:3 1:1,0:0,1:1
16:59 Sokolov - Poruba 1:3 0:2,1:0,0:1
16:30 Jihlava - Přerov 1:3 0:0,0:2,1:1
22.11.2023 18:00 Slavia Praha - Prostějov 3:1 1:0,2:0,0:1
18:00 Pardubice B - Jihlava 0:3 0:2,0:0,0:1
18:00 Poruba - Znojmo 2:1 0:0,2:1,0:0
17:30 Litoměřice - Zlín 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Třebíč - Kolín 1:6 0:1,1:1,0:4
17:30 Přerov - Sokolov 1:2 0:0,0:0,1:1
17:30 Vsetín - Frýdek - Místek 2:3 0:0,1:1,1:2
18.11.2023 18:00 Pardubice B - Přerov 4:1 1:1,3:0,0:0
17:30 Znojmo - Slavia Praha 3:1 1:0,1:1,1:0
17:00 Prostějov - Kolín 5:2 4:0,0:1,1:1
17:00 Sokolov - Litoměřice 2:4 1:2,1:1,0:1
17:00 Frýdek - Místek - Třebíč 2:4 1:0,1:1,0:3
16:30 Jihlava - Poruba 4:7 3:2,1:2,0:3
17.11.2023 17:30 Zlín - Vsetín 5:4 1:1,2:1,2:2
15.11.2023 18:00 Slavia Praha - Jihlava 4:5 0:1,3:2,1:1
18:00 Poruba - Pardubice B 4:1 0:0,2:1,2:0
18:00 Prostějov - Znojmo 7:3 3:1,3:1,1:1
18:00 Kolín - Frýdek - Místek 0:3 0:2,0:1,0:0
17:30 Třebíč - Zlín 4:3 3:0,0:2,0:1
17:30 Vsetín - Sokolov 4:0 1:0,2:0,1:0
17:30 Litoměřice - Přerov 4:2 1:1,0:1,3:0
13.11.2023 18:00 Pardubice B - Vsetín 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 Znojmo - Třebíč 4:2 0:1,2:1,2:0
18:00 Frýdek - Místek - Prostějov 0:2 0:1,0:0,0:1
18:00 Sokolov - Kolín 0:2 0:1,0:1,0:0
17:30 Zlín - Slavia Praha 4:3 0:1,2:2,2:0
17:30 Přerov - Poruba 3:4 0:1,0:2,3:1
12.11.2023 16:30 Jihlava - Litoměřice 3:4 2:0,1:3,0:0
06.11.2023 18:00 Prostějov - Pardubice B 3:6 0:1,2:3,1:2
04.11.2023 17:30 Třebíč - Sokolov 0:4 0:1,0:2,0:1
17:00 Vsetín - Přerov 5:1 3:0,1:0,1:1
17:00 Frýdek - Místek - Znojmo 5:3 2:0,1:3,2:0
17:00 Kolín - Zlín 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 Prostějov - Jihlava 3:1 0:0,1:0,2:1
17:00 Litoměřice - Poruba 0:4 0:2,0:1,0:1
15:00 Slavia Praha - Pardubice B 4:3 1:2,2:0,0:1
01.11.2023 18:00 Poruba - Vsetín 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Znojmo - Kolín 3:2 0:0,1:2,1:0
18:00 Pardubice B - Litoměřice 5:0 3:0,0:0,2:0
18:00 Sokolov - Slavia Praha 4:3 0:1,2:1,1:1
17:30 Zlín - Prostějov 5:4 2:2,2:1,1:1
17:30 Přerov - Frýdek - Místek 2:3 1:2,1:0,0:0
17:30 Jihlava - Třebíč 0:2 0:0,0:1,0:1
30.10.2023 17:30 Zlín - Znojmo 3:1 0:0,2:1,1:0
28.10.2023 17:30 Třebíč - Litoměřice 3:2 1:0,0:1,2:1
17:30 Znojmo - Sokolov 4:5 1:0,2:1,1:4
17:00 Prostějov - Přerov 1:2 0:1,0:1,1:0
17:00 Frýdek - Místek - Zlín 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Vsetín - Jihlava 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 Slavia Praha - Poruba 1:3 1:1,0:2,0:0
15:00 Kolín - Pardubice B 2:0 1:0,1:0,0:0
25.10.2023 18:00 Přerov - Slavia Praha 4:2 1:1,1:0,2:1
18:00 Sokolov - Prostějov 2:3 2:1,0:0,0:1
18:00 Poruba - Třebíč 2:1 1:0,0:0,0:1
17:59 Pardubice B - Frýdek - Místek 5:4 3:1,1:2,0:1
17:30 Jihlava - Kolín 3:2 1:0,1:2,0:0
17:30 Litoměřice - Vsetín 4:1 2:0,1:0,1:1
23.10.2023 18:00 Frýdek - Místek - Jihlava 3:4 0:1,1:1,2:1
18:00 Slavia Praha - Vsetín 2:3 1:2,1:1,0:0
18:00 Kolín - Poruba 3:5 1:0,2:3,0:2
18:00 Prostějov - Litoměřice 5:6 2:1,0:5,3:0
18:00 Znojmo - Přerov 2:4 1:2,1:0,0:2
17:30 Třebíč - Pardubice B 1:3 1:0,0:2,0:1
17:30 Zlín - Sokolov 1:4 0:3,0:1,1:0
21.10.2023 18:00 Pardubice B - Prostějov 4:2 0:1,2:0,2:1
17:30 Znojmo - Jihlava 3:2 1:0,1:0,1:2
17:00 Poruba - Zlín 3:2 1:0,1:0,0:2
17:00 Vsetín - Třebíč 5:2 3:0,1:2,1:0
17:00 Přerov - Kolín 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 Litoměřice - Slavia Praha 3:1 0:0,1:1,2:0
16:59 Sokolov - Frýdek - Místek 3:2 1:0,1:0,0:2
18.10.2023 18:00 Přerov - Třebíč 1:3 0:0,0:1,1:2
18:00 Pardubice B - Sokolov 1:3 0:0,0:0,1:3
18:00 Slavia Praha - Kolín 3:1 1:1,0:0,2:0
17:59 Poruba - Frýdek - Místek 4:2 0:1,3:0,1:1
17:30 Jihlava - Zlín 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Litoměřice - Znojmo 4:2 1:1,1:0,2:1
17:00 Vsetín - Prostějov 2:3 1:1,1:1,0:1
14.10.2023 17:30 Znojmo - Pardubice B 1:2 0:0,0:1,1:0
17:30 Třebíč - Slavia Praha 3:4 1:1,1:2,1:0
17:30 Zlín - Přerov 3:4 0:0,2:1,1:2
17:00 Kolín - Vsetín 2:3 0:0,2:1,0:2
17:00 Prostějov - Poruba 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 Frýdek - Místek - Litoměřice 3:5 0:2,1:2,2:1
16:59 Sokolov - Jihlava 1:3 0:1,1:2,0:0
11.10.2023 18:00 Slavia Praha - Frýdek - Místek 3:2 1:0,1:0,1:2
18:00 Poruba - Sokolov 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 Přerov - Jihlava 1:3 1:1,0:1,0:1
18:00 Pardubice B - Zlín 1:2 0:0,1:0,0:1
17:30 Třebíč - Prostějov 3:0 0:0,1:0,2:0
17:30 Vsetín - Znojmo 3:2 2:1,0:0,0:1
17:30 Litoměřice - Kolín 4:2 0:1,2:0,2:1
09.10.2023 18:01 Sokolov - Přerov 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Kolín - Třebíč 2:1 0:1,0:0,1:0
18:00 Znojmo - Poruba 2:7 1:2,0:4,1:1
18:00 Prostějov - Slavia Praha 2:1 1:0,0:1,0:0
18:00 Frýdek - Místek - Vsetín 1:4 1:2,0:0,0:2
17:30 Zlín - Litoměřice 3:4 1:3,1:0,1:0
17:30 Jihlava - Pardubice B 1:4 1:1,0:2,0:1
07.10.2023 17:30 Třebíč - Frýdek - Místek 4:2 1:0,1:2,2:0
17:00 Poruba - Jihlava 6:2 3:1,2:1,1:0
17:00 Kolín - Prostějov 1:2 0:0,1:0,0:2
17:00 Přerov - Pardubice B 4:3 0:1,1:1,3:1
17:00 Litoměřice - Sokolov 4:1 1:0,1:0,2:1
17:00 Vsetín - Zlín 4:2 2:1,1:1,1:0
15:00 Slavia Praha - Znojmo 1:4 1:0,0:2,0:2
04.10.2023 18:00 Sokolov - Vsetín 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 Znojmo - Prostějov 3:5 1:3,0:1,2:1
18:00 Přerov - Litoměřice 3:0 1:0,1:0,1:0
17:59 Pardubice B - Poruba 1:5 0:2,0:1,1:2
17:30 Jihlava - Slavia Praha 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 Zlín - Třebíč 3:1 1:0,0:0,2:1
17:00 Frýdek - Místek - Kolín 0:1 0:1,0:0,0:0
30.09.2023 18:00 Kolín - Sokolov 1:3 1:2,0:1,0:0
17:30 Třebíč - Znojmo 4:1 4:0,0:0,0:1
17:00 Prostějov - Frýdek - Místek 4:1 2:1,1:0,1:0
17:00 Litoměřice - Jihlava 7:2 2:0,2:1,3:1
17:00 Vsetín - Pardubice B 2:1 0:1,1:0,1:0
16:59 Poruba - Přerov 1:2 0:0,1:1,0:0
15:00 Slavia Praha - Zlín 2:3 0:0,0:2,2:0
27.09.2023 18:00 Sokolov - Třebíč 1:3 0:1,1:2,0:0
18:00 Znojmo - Frýdek - Místek 5:3 2:2,2:0,1:1
18:00 Přerov - Vsetín 1:3 1:0,0:1,0:2
18:00 Pardubice B - Slavia Praha 0:2 0:1,0:0,0:1
17:59 Poruba - Litoměřice 4:3 1:1,2:1,0:1
17:30 Jihlava - Prostějov 2:4 0:0,2:3,0:1
17:30 Zlín - Kolín 5:1 2:0,2:1,1:0
25.09.2023 18:00 Prostějov - Zlín 1:4 0:1,0:2,1:1
18:00 Slavia Praha - Sokolov 1:4 0:1,0:3,1:0
18:00 Kolín - Znojmo 5:0 1:0,2:0,2:0
17:59 Frýdek - Místek - Přerov 3:4 2:2,0:1,1:1
17:30 Vsetín - Poruba 2:6 1:2,1:3,0:1
17:30 Litoměřice - Pardubice B 2:5 0:1,1:3,1:1
17:30 Třebíč - Jihlava 1:2 0:1,1:0,0:1
24.09.2023 15:30 Sokolov - Znojmo 2:0 0:0,2:0,0:0
23.09.2023 18:00 Pardubice B - Kolín 2:3 0:1,2:2,0:0
17:30 Zlín - Frýdek - Místek 2:0 0:0,2:0,0:0
17:00 Přerov - Prostějov 3:4 0:1,3:1,0:1
17:00 Litoměřice - Třebíč 3:5 1:1,1:3,1:1
17:00 Poruba - Slavia Praha 4:3 2:0,2:2,0:1
16:30 Jihlava - Vsetín 5:6 3:2,1:2,1:1
20.09.2023 18:00 Slavia Praha - Přerov 1:2 1:0,0:1,0:0
18:00 Kolín - Jihlava 1:2 0:0,0:1,1:1
18:00 Znojmo - Zlín 5:1 1:0,2:0,2:1
18:00 Prostějov - Sokolov 6:3 3:2,1:1,2:0
18:00 Vsetín - Litoměřice 6:4 1:1,3:1,2:2
17:30 Třebíč - Poruba 3:4 0:2,1:1,2:0
17:00 Frýdek - Místek - Pardubice B 3:1 0:0,0:0,3:1
16.09.2023 18:00 Pardubice B - Třebíč 4:5 3:2,0:0,1:2
17:00 Vsetín - Slavia Praha 7:4 5:2,1:1,1:1
17:00 Přerov - Znojmo 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 Litoměřice - Prostějov 4:2 1:0,2:2,1:0
17:00 Sokolov - Zlín 5:2 1:1,2:0,2:1
16:59 Poruba - Kolín 3:2 3:0,0:1,0:1
16:30 Jihlava - Frýdek - Místek 4:1 2:1,1:0,1:0
13.09.2023 18:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:5 3:2,0:1,0:2
18:00 Kolín - Přerov 2:0 0:0,0:0,2:0
18:00 Znojmo - Jihlava 2:3 0:1,1:1,1:1
17:30 Zlín - Poruba 3:4 1:1,1:1,1:1
17:30 Třebíč - Vsetín 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Frýdek - Místek - Sokolov 3:4 1:1,0:0,2:2