Vitebsk VS Lokomotiv Orsha


Vitebsk

Lokomotiv Orsha

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Vitebsk (T1) VS Lokomotiv Orsha (T2)

Vitebsk

Lokomotiv Orsha

Zaujímavé

Vitebsk

  • 75% (3 z 4) výhier mužstva Vitebsk.
  • Až 4 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 100%.
  • Vitebsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Vitebsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Lokomotiv Orsha

  • Mužsvo Lokomotiv Orsha prehralo až 75% svojích zápasov (3 prehier z 4).
  • Tím Lokomotiv Orsha odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 4 zápasov.
  • Lokomotiv Orsha už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 16 výhier z 24 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
18.02.2023 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 4:2 1:0,2:1,1:1
11.12.2022 13:25 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
09.12.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
30.09.2022 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
28.09.2022 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:1,1:1
13.08.2022 13:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:1 0:0,2:1,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
09.01.2022 10:45 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
07.01.2022 12:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
19.11.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
17.11.2021 16:45 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
07.08.2021 13:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 2:6 0:3,1:2,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
30.03.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
11.03.2021 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:0,0:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
16.11.2019 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 1:4 1:2,0:0,0:2
21.10.2019 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 10:0 4:0,3:0,3:0
30.09.2019 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 0:6 0:0,0:2,0:4
02.09.2019 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 10:0 3:0,5:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
16.03.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 7:4 2:1,4:3,1:0
31.01.2019 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 3:5 2:2,0:2,1:1
12.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
22.11.2018 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 0:5 0:3,0:0,0:2
27.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 5:2 2:0,2:1,1:1
20.09.2018 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 2:4 0:1,0:1,2:2
16.08.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 3:1 0:0,2:1,1:0

Vitebsk

3 - 5 - 16

Lokomotiv Orsha

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.08.23 18:00 Žlobin Vitebsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.08.23 18:00 Vitebsk Gomel under 4:0 0:0,0:0,4:0
05.08.23 13:00 Novopolock Vitebsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
03.08.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 0:3 0:0,0:2,0:1

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.08.23 18:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 2:4 0:0,2:2,0:2
09.08.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:2 2:1,1:0,1:1
05.08.23 16:00 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:2 0:0,1:2,0:0
03.08.23 16:55 Žlobin Lokomotiv Orsha over 5:2 2:2,0:0,3:0

Vitebsk


nenájdený žiadny zápas

Lokomotiv Orsha


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0