Junost Minsk VS Něman Grodno


Junost Minsk

Něman Grodno

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Junost Minsk (T1) VS Něman Grodno (T2)

Junost Minsk

Něman Grodno

Zaujímavé

Junost Minsk

  • Počet remíz tímu Junost Minsk je až 2 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 67%.
  • Až 3 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 100%.

Něman Grodno

  • 33% zápasov tímu Něman Grodno skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 3 zápasov.
  • Tím Něman Grodno odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 45 z 59 vzájomných zápasov, čo je 76%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
05.04.2022 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 2:3 1:3,1:0,0:0
03.04.2022 16:30 Junost Minsk Něman Grodno over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01.04.2022 18:55 Něman Grodno Junost Minsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
30.03.2022 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.03.2022 16:25 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
26.03.2022 13:25 Junost Minsk Něman Grodno under 4:1 1:0,2:0,1:1
04.02.2022 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:7 2:2,0:2,2:3
21.01.2022 17:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:0 0:0,2:0,1:0
01.12.2021 16:45 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 1:0,1:0,0:1
11.09.2021 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.2021 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
31.07.2021 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 4:1 0:0,2:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
06.02.2021 10:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2 1:0,1:1,1:1
28.01.2021 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
29.12.2020 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:1 3:0,2:1,1:0
17.12.2020 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
03.12.2020 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.10.2020 16:00 Junost Minsk Něman Grodno over 5:1 0:0,2:0,3:1
12.09.2020 11:15 Junost Minsk Něman Grodno under 5:0 2:0,1:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
22.02.2020 16:00 Junost Minsk Něman Grodno under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.01.2020 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4
25.01.2020 11:00 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
26.12.2019 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.12.2019 15:45 Něman Grodno Junost Minsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
07.12.2019 15:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
25.11.2019 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 2:0,1:1,1:1
05.10.2019 16:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.09.2019 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
25.08.2019 17:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
17.08.2019 14:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:3 0:3,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
10.04.2019 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
08.04.2019 17:45 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
07.04.2019 12:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.04.2019 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
03.04.2019 19:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
16.02.2019 10:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14.02.2019 16:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:5ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,3:4
03.02.2019 12:45 Junost Minsk Něman Grodno under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.01.2019 11:00 Něman Grodno Junost Minsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
09.12.2018 12:30 Junost Minsk Něman Grodno over 6:3 2:0,2:1,2:2
27.11.2018 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
20.11.2018 17:00 Junost Minsk Něman Grodno over 7:1 1:0,3:1,3:0
22.10.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
07.08.2018 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
06.04.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3 2:1,0:2,0:0
04.04.2018 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
02.04.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:0
01.04.2018 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:3 0:2,0:1,0:0
29.03.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:3 1:1,1:1,0:0
28.03.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
26.02.2018 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 3:2 2:0,1:1,0:1
13.02.2018 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:2 0:1,0:1,0:0
08.02.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.12.2017 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:5ppsn 1:2,2:3,2:0,0:0,1:0
27.11.2017 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:0
19.10.2017 18:00 Junost Minsk Něman Grodno over 6:0 2:0,3:0,1:0
26.09.2017 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
19.09.2017 19:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:6 2:3,0:1,2:2

Junost Minsk

30 - 13 - 16

Něman Grodno

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.08.22 19:10 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
06.08.22 16:00 Lida Junost Minsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
04.08.22 18:00 Brest Junost Minsk under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.08.22 16:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:3 1:2,1:1,3:0
06.08.22 13:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:5pp 0:4,2:0,2:0,0:1
04.08.22 18:00 Lida Něman Grodno over 7:2 2:1,2:0,3:1

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 11:25 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk H2H

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
3. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
4. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
6. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
7. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
8. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
4. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
7. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
3. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
4. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1