Lokomotiv Orsha VS Dinamo Maladzyechna


Lokomotiv Orsha

Dinamo Maladzyechna

Lokomotiv Orsha (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Lokomotiv Orsha

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Lokomotiv Orsha

  • Počet remíz tímu Lokomotiv Orsha je až 5 z celkového počtu 18 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 14 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 78%.
  • Lokomotiv Orsha ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Lokomotiv Orsha už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo Maladzyechna

  • 13 z celkového počtu 18 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
  • Dinamo Maladzyechna ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 9 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 9 vzájomných zápasov, čo je 89%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2021/2022
14.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
16.09.2021 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
06.02.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
22.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1 2:0,0:0,0:1
24.12.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:1 1:0,2:1,1:0
29.11.2020 15:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:1,0:0,2:2
29.10.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 4:3 2:0,0:1,2:2
17.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
26.08.2020 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:0,0:4,0:0

Lokomotiv Orsha

1 - 2 - 6

Dinamo Maladzyechna

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 11:10 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
14.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
12.10.21 17:45 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.10.21 13:25 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 1:0,2:1,0:0
07.10.21 17:45 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:2 0:0,2:2,2:0
02.10.21 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 1:2 0:0,1:2,0:0
30.09.21 17:45 Lida Lokomotiv Orsha over 1:5 0:0,0:3,1:2
28.09.21 17:45 Brest Lokomotiv Orsha under 1:2 0:1,1:0,0:1
25.09.21 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:1 0:1,1:0,2:0
16.09.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
14.09.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:2
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
05.09.21 13:30 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 3:5 0:2,2:0,1:3
03.09.21 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
01.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Brest under 3:0 1:0,1:0,1:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:3
14.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
12.10.21 18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 0:3 0:2,0:1,0:0
08.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.10.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 0:6 0:2,0:2,0:2
03.10.21 13:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:0,1:1,1:0
01.10.21 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 7:1 1:0,2:1,4:0
29.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
24.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 8:1 3:1,2:0,3:0
18.09.21 13:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
16.09.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
14.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 0:4 0:1,0:1,0:2
11.09.21 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.09.21 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:2 0:0,1:2,4:0
04.09.21 12:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.08.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 2:1 0:0,1:1,1:0

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2021 17:45 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
22.10.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
26.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Brest H2H
28.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Lida H2H
30.10.2021 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
04.11.2021 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
06.11.2021 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
17.11.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
19.11.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
24.11.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha H2H
26.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha H2H
28.11.2021 15:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha H2H
02.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
04.12.2021 12:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
08.12.2021 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
10.12.2021 17:00 Lida Lokomotiv Orsha H2H
12.12.2021 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
22.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk H2H
24.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna H2H
26.12.2021 15:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk H2H
29.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
05.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
07.01.2022 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha H2H
09.01.2022 12:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha H2H
14.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
16.01.2022 12:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H

Dinamo Maladzyechna


Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 18 8 2 4 -2 20 50 30 38
2. Žlobin 18 2 6 1 2 21 58 37 37
3. Shakhtar Soligorsk 18 8 2 2 2 13 39 26 36
4. Gomel 18 7 2 2 3 10 43 33 33
5. Něman Grodno 18 8 0 2 6 9 44 35 26
6. Novopolock 18 6 1 3 4 -1 28 29 26
7. Dinamo Maladzyechna 18 5 2 1 7 -4 38 42 26
8. Lokomotiv Orsha 18 3 3 2 5 0 38 38 26
9. Vitebsk 18 2 3 4 2 -12 33 45 25
10. Brest 18 1 3 2 7 -15 31 46 20
11. Lida 18 0 3 3 6 -18 33 51 18
12. Khimvolokno Mogilev 18 2 1 2 10 -23 21 44 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 10 6 1 2 -2 15 30 15 25
2. Gomel 10 7 0 1 1 12 31 19 22
3. Žlobin 10 0 4 1 0 11 27 16 21
4. Shakhtar Soligorsk 8 5 1 0 1 11 19 8 20
5. Dinamo Maladzyechna 10 6 0 0 4 6 23 17 18
6. Brest 10 1 2 2 1 1 20 19 15
7. Vitebsk 10 1 2 2 1 -8 19 27 15
8. Lokomotiv Orsha 8 1 2 1 1 5 20 15 14
9. Novopolock 8 4 0 1 2 -3 12 15 13
10. Khimvolokno Mogilev 8 3 0 2 1 -6 10 16 11
11. Lida 8 1 1 1 3 -7 17 24 9
12. Něman Grodno 8 2 0 2 2 -3 17 20 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 10 6 0 0 4 12 27 15 18
2. Shakhtar Soligorsk 10 3 1 2 1 2 20 18 16
3. Žlobin 8 2 2 0 2 10 31 21 16
4. Novopolock 10 2 1 2 2 2 16 14 13
5. Junost Minsk 8 2 1 2 0 5 20 15 13
6. Lokomotiv Orsha 10 2 1 1 4 -5 18 23 12
7. Gomel 8 0 2 1 2 -2 12 14 11
8. Vitebsk 8 1 1 2 1 -4 14 18 10
9. Lida 10 -1 2 2 3 -11 16 27 9
10. Dinamo Maladzyechna 8 -1 2 1 3 -10 15 25 8
11. Brest 8 0 1 0 6 -16 11 27 5
12. Khimvolokno Mogilev 10 -1 1 0 9 -17 11 28 2