Dinamo Maladzyechna VS Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna |
Lokomotiv Orsha |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Dinamo Maladzyechna (T1) VS Lokomotiv Orsha (T2)
Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha
Zaujímavé
Dinamo Maladzyechna
- Až 21 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 70%.
Lokomotiv Orsha
- Mužsvo Lokomotiv Orsha prehralo až 70% svojích zápasov (19 prehier z 27).
- 17 z celkového počtu 27 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
- Lokomotiv Orsha už 6 zápasov v rade nevyhrali.
H2H
- Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 100%.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
29.11.2020 | 15:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 0:1,0:0,2:2 | |
29.10.2020 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:3 | 2:0,0:1,2:2 | |
17.09.2020 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:0 | 2:0,0:0,2:0 | |
26.08.2020 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 1:0,0:4,0:0 |
Dinamo Maladzyechna |
4 - 0 - 0 |
Lokomotiv Orsha |
Dinamo Maladzyechna
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.12.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
19.12.20 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
12.12.20 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
10.12.20 | 17:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 4:3sn | 1:1,1:0,1:2,0:0,2:1 | |
05.12.20 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 1:0pp | 0:0,0:0,0:0,1:0 | |
03.12.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 4:3 | 0:2,3:0,1:1 | |
29.11.20 | 15:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 0:1,0:0,2:2 | |
27.11.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Dinamo Maladzyechna | 1:6 | 0:0,1:5,0:1 | |
21.11.20 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
19.11.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
14.11.20 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
12.11.20 | 15:45 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:2pp | 0:0,0:0,2:2,1:0 | |
31.10.20 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 1:5 | 0:1,0:2,1:2 | |
29.10.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:3 | 2:0,0:1,2:2 | |
24.10.20 | 16:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 2:3sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2 | |
22.10.20 | 18:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 6:3 | 0:2,1:0,5:1 | |
20.10.20 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
15.10.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 2:3pp | 1:1,1:1,0:0,0:1 | |
10.10.20 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Dinamo Maladzyechna | 5:3 | 1:3,1:0,3:0 | |
03.10.20 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
01.10.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
29.09.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:2 | 4:0,0:0,1:2 | |
26.09.20 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
24.09.20 | 18:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:2pp | 1:1,1:0,0:1,1:0 | |
19.09.20 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 8:1 | 1:0,3:0,4:1 | |
17.09.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:0 | 2:0,0:0,2:0 | |
12.09.20 | 19:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
10.09.20 | 18:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 0:0,0:1,3:1 | |
07.09.20 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3sn | 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2 | |
10.11.20 | 17:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 0:1 | -:-,-:-,-:- |
Lokomotiv Orsha
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.12.20 | 17:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 3:2sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,3:1 | |
12.12.20 | 15:00 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 3:4pp | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
10.12.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
05.12.20 | 15:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
03.12.20 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
29.11.20 | 15:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 0:1,0:0,2:2 | |
27.11.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
25.11.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Něman Grodno | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
20.11.20 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Shakhtar Soligorsk | 2:3 | 0:0,1:3,1:0 | |
14.11.20 | 11:00 | Khimvolokno Mogilev | Lokomotiv Orsha | 1:4 | 0:0,1:2,0:2 | |
12.11.20 | 17:00 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
06.11.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Lokomotiv Orsha | 6:5 | 2:2,1:2,3:1 | |
31.10.20 | 15:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 4:1 | 1:1,3:0,0:0 | |
29.10.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:3 | 2:0,0:1,2:2 | |
24.10.20 | 11:15 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
22.10.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
20.10.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 1:3 | 1:2,0:1,0:0 | |
17.10.20 | 16:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
15.10.20 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 4:1 | 1:0,3:0,0:1 | |
24.09.20 | 18:00 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 1:0 | -:-,-:-,-:- | |
19.09.20 | 16:00 | Něman Grodno | Lokomotiv Orsha | 5:3 | 1:1,0:2,4:0 | |
17.09.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Lokomotiv Orsha | 4:0 | 2:0,0:0,2:0 | |
12.09.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 3:4pp | 1:2,1:1,1:0,0:1 | |
10.09.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 2:5 | 1:0,0:3,1:2 | |
07.09.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Khimvolokno Mogilev | 6:1 | 1:1,4:0,1:0 | |
29.09.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Lokomotiv Orsha | 1:0 | -:-,-:-,-:- | |
26.09.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Lokomotiv Orsha | 1:0 | -:-,-:-,-:- |
Dinamo Maladzyechna
nenájdený žiadny zápas
Lokomotiv Orsha
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |