Vitebsk VS Shakhtar Soligorsk


Vitebsk

Shakhtar Soligorsk

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Vitebsk (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Vitebsk

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Vitebsk

  • Počet remíz tímu Vitebsk je až 15 z celkového počtu 45 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 28 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 62%.
  • Vitebsk už 7 zápasov v rade neprehrali.

Shakhtar Soligorsk

  • 27 víťazstiev z celkového počtu 45 (60% výhier).
  • 29 z celkového počtu 45 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 14 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
23.11.2022 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.2022 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 3:2ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
12.09.2022 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
10.09.2022 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
17.02.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 2:4 0:1,2:2,0:1
28.01.2022 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk over 6:1 3:1,2:0,1:0
24.12.2021 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
26.11.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
14.10.2021 17:45 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
16.09.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
08.08.2020 16:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk over 1:7 1:1,0:3,0:3
Bielorusko / Pohár / 2019/2020
14.08.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 11:2 4:2,2:0,5:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
16.11.2017 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 6:0 0:0,3:0,3:0
14.09.2017 18:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:1,0:1,1:1

Vitebsk

4 - 3 - 7

Shakhtar Soligorsk

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:35 Vitebsk Junost Minsk over 5:2 0:1,1:1,4:0
19.01.23 17:00 Junost Minsk Vitebsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
17.01.23 16:45 Junost Minsk Vitebsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
14.01.23 12:00 Žlobin Vitebsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
12.01.23 15:55 Žlobin Vitebsk over 2:5 1:0,0:2,1:3
08.01.23 12:00 Vitebsk Lida under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
06.01.23 17:00 Vitebsk Lida under 4:1 1:0,3:0,0:1
03.01.23 15:55 Gomel Vitebsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
29.12.22 15:00 Něman Grodno Vitebsk over 3:6 0:0,1:3,2:3
27.12.22 18:10 Něman Grodno Vitebsk under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
21.12.22 17:00 Vitebsk Novopolock over 3:4 1:3,2:0,0:1
19.12.22 17:00 Vitebsk Novopolock over 3:4 0:0,1:2,2:2
11.12.22 13:25 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
09.12.22 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
04.12.22 15:00 Vitebsk Brest over 3:4 1:1,1:3,1:0
02.12.22 17:00 Vitebsk Brest under 0:3 0:0,0:1,0:2
29.11.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 2:5 1:3,1:1,0:1
27.11.22 10:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
23.11.22 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.22 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
16.11.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
14.11.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 3:7 1:2,1:3,1:2
06.11.22 15:00 Vitebsk Gomel under 1:4 0:1,1:1,0:2
04.11.22 17:00 Vitebsk Gomel under 1:3 0:0,0:1,1:2
31.10.22 17:00 Vitebsk Junost Minsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 16:00 Vitebsk Junost Minsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
24.10.22 18:00 Vitebsk Žlobin under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
22.10.22 16:00 Vitebsk Žlobin under 1:3 0:1,0:2,1:0
19.10.22 18:00 Lida Vitebsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
17.10.22 18:00 Lida Vitebsk over 3:4 0:0,3:1,0:3
12.10.22 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
10.10.22 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.10.22 18:00 Novopolock Vitebsk over 4:3 2:2,1:0,1:1
05.10.22 18:00 Novopolock Vitebsk over 3:4 1:2,1:1,1:1
30.09.22 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
28.09.22 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:1,1:1
25.09.22 13:00 Brest Vitebsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
23.09.22 18:00 Brest Vitebsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18.09.22 16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 0:0,2:1,2:2
16.09.22 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
12.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
10.09.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
07.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,2:0,1:1
05.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:0,1:1,0:0
31.08.22 18:00 Gomel Vitebsk under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:25 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,-:-
18.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 3:1 2:0,0:1,1:0
15.01.23 12:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.01.23 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
09.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 0:1 0:1,0:0,0:0
07.01.23 15:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
04.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
29.12.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.12.22 15:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.12.22 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:1 0:0,2:1,0:0
19.12.22 17:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:1 2:0,0:0,0:1
11.12.22 12:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
09.12.22 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 6:0 2:0,3:0,1:0
05.12.22 17:10 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
03.12.22 15:55 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
28.11.22 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.22 12:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-
23.11.22 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.22 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
16.11.22 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 5:3 0:2,3:0,2:1
14.11.22 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
05.11.22 09:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:2 1:0,3:0,1:2
03.11.22 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
30.10.22 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk over 2:6 0:3,1:0,1:3
28.10.22 18:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
25.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,0:0,1:1
23.10.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
18.10.22 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
16.10.22 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:1,0:0,2:0
11.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,3:0,2:0
07.10.22 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
05.10.22 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 4:0 1:0,1:0,2:0
30.09.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
28.09.22 17:45 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:6 1:2,0:3,0:1
24.09.22 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
22.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.09.22 18:55 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
17.09.22 13:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
12.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
10.09.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
07.09.22 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 2:6 1:4,0:0,1:2
05.09.22 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
01.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,3:0,0:2

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:55 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.02.2023 17:00 Brest Vitebsk H2H
05.02.2023 15:00 Lida Vitebsk H2H
14.02.2023 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.02.2023 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
18.02.2023 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
22.02.2023 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
24.02.2023 17:00 Vitebsk Novopolock H2H

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
02.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev H2H
04.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel H2H
15.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
17.02.2023 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk H2H
19.02.2023 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk H2H
23.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna H2H
25.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
2. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
3. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
4. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
7. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
8. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
9. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
2. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
3. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
4. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
7. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
8. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
9. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
3. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
4. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
5. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
6. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
7. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
8. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
3. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
4. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
5. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
6. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
7. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
8. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7