Brest VS Vitebsk


Brest

Vitebsk

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Brest (T1) VS Vitebsk (T2)

Brest

Vitebsk

Zaujímavé

Brest

  • Počet remíz tímu Brest je až 3 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 43%.
  • Až 4 zápasov tímu Brest skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 57%.

Vitebsk

  • 71% (5 z 7) výhier mužstva Vitebsk.
  • 4 z celkového počtu 7 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • Z 34 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 20, čo je 59%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Pohár / 2022/2023
27.08.2022 15:55 Vitebsk Brest under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
10.12.2021 17:00 Brest Vitebsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.10.2021 18:00 Vitebsk Brest over 4:3 2:0,1:0,1:3
30.09.2021 18:00 Brest Vitebsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
03.09.2021 18:00 Vitebsk Brest under 3:2 0:0,3:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
20.02.2021 15:00 Vitebsk Brest over 2:6 1:1,1:2,0:3
15.01.2021 16:45 Brest Vitebsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.01.2021 17:00 Vitebsk Brest over 2:5 1:2,1:2,0:1
02.12.2020 17:00 Brest Vitebsk under 2:3 0:1,0:1,2:1
20.11.2020 17:00 Vitebsk Brest over 3:6 0:1,2:3,1:2
12.10.2020 18:00 Brest Vitebsk over 6:1 4:0,1:0,1:1
16.09.2020 18:00 Vitebsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.08.2020 18:00 Vitebsk Brest over 4:2 1:0,2:2,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
07.11.2019 15:00 Brest Vitebsk over 5:1 1:0,3:1,1:0
31.10.2019 17:00 Vitebsk Brest over 2:4 0:1,2:1,0:2
20.09.2019 18:00 Brest Vitebsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
13.09.2019 18:00 Vitebsk Brest over 2:5 0:1,1:3,1:1
03.08.2019 12:00 Vitebsk Brest over 2:7 1:2,0:4,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
25.04.2019 18:00 Brest Vitebsk over 7:5 1:2,4:2,2:1
27.03.2019 17:00 Vitebsk Brest over 6:3 3:1,3:1,0:1
28.02.2019 17:00 Brest Vitebsk under 1:4 1:1,0:0,0:3
20.02.2019 17:00 Vitebsk Brest over 2:9 0:3,1:4,1:2
22.12.2018 11:00 Brest Vitebsk over 7:1 1:0,1:0,5:1
05.12.2018 17:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:2,0:0,1:2
13.10.2018 12:00 Brest Vitebsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
03.10.2018 18:00 Vitebsk Brest over 3:4ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
21.08.2018 18:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.08.2018 18:00 Brest Vitebsk under 2:1 0:1,1:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
15.02.2018 17:00 Vitebsk Brest under 4:1 2:0,1:0,1:1
05.02.2018 17:00 Brest Vitebsk over 7:2 2:0,3:2,2:0
28.12.2017 17:00 Vitebsk Brest over 2:4 1:1,0:1,1:2
21.12.2017 17:00 Brest Vitebsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.10.2017 12:00 Brest Vitebsk under 2:3 1:0,0:3,1:0
07.10.2017 12:00 Vitebsk Brest over 5:3 1:1,1:1,3:1

Brest

20 - 5 - 9

Vitebsk

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.22 16:00 Lida Brest over 2:5 0:0,2:3,0:2
16.09.22 18:00 Lida Brest over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
13.09.22 18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
11.09.22 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
06.09.22 18:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
01.09.22 18:00 Brest Lokomotiv Orsha over 1:5 1:0,0:5,0:0

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.22 16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 0:0,2:1,2:2
16.09.22 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
12.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
10.09.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
07.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,2:0,1:1
05.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:0,1:1,0:0
31.08.22 18:00 Gomel Vitebsk under 2:3 1:1,0:1,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2022 13:00 Junost Minsk Brest H2H
04.10.2022 18:00 Brest Gomel H2H
06.10.2022 18:00 Brest Gomel H2H
10.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
12.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
16.10.2022 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk H2H
18.10.2022 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk H2H
23.10.2022 16:00 Dinamo Maladzyechna Brest H2H
25.10.2022 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest H2H
28.10.2022 18:00 Žlobin Brest H2H
30.10.2022 12:00 Žlobin Brest H2H
03.11.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Brest H2H
05.11.2022 15:00 Lokomotiv Orsha Brest H2H
15.11.2022 17:00 Brest Novopolock H2H
17.11.2022 17:00 Brest Novopolock H2H
20.11.2022 15:00 Něman Grodno Brest H2H
22.11.2022 17:00 Něman Grodno Brest H2H
27.11.2022 12:00 Brest Lida H2H
29.11.2022 17:00 Brest Lida H2H
02.12.2022 17:00 Vitebsk Brest H2H
04.12.2022 15:00 Vitebsk Brest H2H
08.12.2022 17:00 Brest Junost Minsk H2H
10.12.2022 12:00 Brest Junost Minsk H2H
20.12.2022 17:00 Gomel Brest H2H
22.12.2022 17:00 Gomel Brest H2H
28.12.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
30.12.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
04.01.2023 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
07.01.2023 15:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
09.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
13.01.2023 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
15.01.2023 12:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
17.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
19.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
24.01.2023 17:00 Gomel Brest H2H
26.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
28.01.2023 15:00 Žlobin Brest H2H
01.02.2023 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
03.02.2023 17:00 Brest Vitebsk H2H
05.02.2023 12:00 Brest Novopolock H2H
15.02.2023 17:00 Lida Brest H2H
17.02.2023 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
19.02.2023 12:00 Brest Něman Grodno H2H
23.02.2023 17:00 Junost Minsk Brest H2H
25.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.10.2022 18:00 Novopolock Vitebsk H2H
07.10.2022 18:00 Novopolock Vitebsk H2H
10.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
12.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
17.10.2022 18:00 Lida Vitebsk H2H
19.10.2022 18:00 Lida Vitebsk H2H
22.10.2022 16:00 Vitebsk Žlobin H2H
24.10.2022 18:00 Vitebsk Žlobin H2H
29.10.2022 16:00 Vitebsk Junost Minsk H2H
31.10.2022 17:00 Vitebsk Junost Minsk H2H
04.11.2022 17:00 Vitebsk Gomel H2H
06.11.2022 15:00 Vitebsk Gomel H2H
14.11.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk H2H
16.11.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk H2H
21.11.2022 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk H2H
23.11.2022 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk H2H
27.11.2022 15:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk H2H
29.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk H2H
02.12.2022 17:00 Vitebsk Brest H2H
04.12.2022 15:00 Vitebsk Brest H2H
09.12.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
11.12.2022 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
19.12.2022 17:00 Vitebsk Novopolock H2H
21.12.2022 17:00 Vitebsk Novopolock H2H
27.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
29.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.01.2023 17:00 Gomel Vitebsk H2H
06.01.2023 17:00 Vitebsk Lida H2H
08.01.2023 12:00 Vitebsk Lida H2H
12.01.2023 17:00 Žlobin Vitebsk H2H
14.01.2023 15:00 Žlobin Vitebsk H2H
17.01.2023 17:00 Junost Minsk Vitebsk H2H
19.01.2023 17:00 Junost Minsk Vitebsk H2H
23.01.2023 17:00 Vitebsk Junost Minsk H2H
25.01.2023 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk H2H
27.01.2023 17:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna H2H
01.02.2023 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.02.2023 17:00 Brest Vitebsk H2H
05.02.2023 15:00 Lida Vitebsk H2H
14.02.2023 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.02.2023 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
18.02.2023 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
22.02.2023 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
24.02.2023 17:00 Vitebsk Novopolock H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
2. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
5. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
6. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
7. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
8. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
9. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
10. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
2. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
5. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
6. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
7. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
8. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
9. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
10. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
11. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
3. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
4. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
5. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
6. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
7. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
8. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
9. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2
12. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
3. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
4. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
5. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
6. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
7. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
8. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
9. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
12. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2