Nationalliga A - Švajčiarsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
22.02.2020 19:45 Langnau - Fribourg 0:1 0:0,0:1,0:0
19:45 Zug - SC Curych 1:4 0:1,1:1,0:2
19:45 Biel Bienne EHC - Davos 5:2 3:1,0:0,2:1
19:45 Lugano - Bern 0:6 0:3,0:0,0:3
19:45 Rapperswill - Lausanne 3:2 0:1,0:1,2:0
19:45 Ambri Piota - Servette GE 0:1 0:0,0:0,0:1
21.02.2020 19:45 Bern - Rapperswill 5:2 1:0,0:2,4:0
19:45 Davos - Langnau 5:2 0:1,2:0,3:1
19:45 Fribourg - Lugano 6:3 0:2,1:1,5:0
19:45 Servette GE - Zug 3:1 2:0,0:0,1:1
19:45 Lausanne - Biel Bienne EHC 2:3 1:0,0:2,1:1
19:45 SC Curych - Ambri Piota 3:1 0:1,1:0,2:0
18.02.2020 19:45 Servette GE - Langnau 2:3 2:1,0:0,0:1
19:45 Lausanne - Fribourg 2:3 0:1,0:1,2:1
19:45 Davos - Zug 1:2 0:0,1:1,0:0
16.02.2020 15:45 SC Curych - Biel Bienne EHC 5:2 2:2,2:0,1:0
15.02.2020 19:45 Ambri Piota - Lausanne 2:3 0:0,1:2,1:0
19:45 Biel Bienne EHC - Bern 4:0 0:0,3:0,1:0
19:45 Rapperswill - Davos 5:2 1:0,2:1,2:1
19:45 Lugano - Servette GE 1:2 0:1,0:0,1:1
19:45 Langnau - SC Curych 0:3 0:2,0:0,0:1
19:45 Zug - Fribourg 5:0 0:0,1:0,4:0
14.02.2020 19:45 Lausanne - Lugano 2:3 0:0,0:1,2:1
19:45 Fribourg - Rapperswill 5:3 3:1,1:2,1:0
19:45 Bern - Zug 2:1 0:1,2:0,0:0
13.02.2020 19:45 Davos - Ambri Piota 3:2 1:0,0:2,1:0
11.02.2020 19:45 Bern - SC Curych 3:4 2:0,1:3,0:0
19:45 Biel Bienne EHC - Fribourg 5:6 1:3,2:0,2:2
19:45 Davos - Servette GE 2:1 1:0,1:0,0:1
19:45 Rapperswill - Langnau 7:3 3:0,1:1,3:2
19:45 Lugano - Ambri Piota 5:1 1:1,1:0,3:0
19:45 Zug - Lausanne 3:0 1:0,0:0,2:0
09.02.2020 15:45 Davos - Rapperswill 3:2 0:0,2:0,1:2
08.02.2020 19:45 Lausanne - Fribourg 4:6 0:2,3:3,1:1
01.02.2020 19:45 Biel Bienne EHC - Lugano 5:3 0:1,2:0,3:2
19:45 Bern - Langnau 3:2 1:0,2:1,0:1
19:45 Fribourg - Servette GE 0:3 0:0,0:3,0:0
31.01.2020 19:45 Ambri Piota - Bern 3:0 0:0,1:0,2:0
19:45 Lausanne - SC Curych 4:2 1:1,1:1,2:0
19:45 Lugano - Davos 5:3 1:3,3:0,1:0
19:45 Langnau - Biel Bienne EHC 2:0 0:0,1:0,1:0
19:45 Zug - Rapperswill 4:1 1:0,1:0,2:1
30.01.2020 19:45 SC Curych - Fribourg 1:2 1:1,0:0,0:0
19:45 Rapperswill - Ambri Piota 3:2 2:0,0:0,0:2
19:45 Servette GE - Lausanne 0:3 0:2,0:0,0:1
19:45 Davos - Zug 2:4 1:1,1:1,0:2
28.01.2020 19:45 Lausanne - Rapperswill 2:1 0:0,0:1,1:0
26.01.2020 15:45 Davos - Bern 4:3 1:0,3:2,0:1
25.01.2020 19:45 Lausanne - Fribourg 1:3 0:0,1:1,0:2
19:45 SC Curych - Davos 5:4 3:1,0:1,1:2
19:45 Bern - Servette GE 3:4 2:2,0:1,1:0
19:45 Biel Bienne EHC - Zug 0:1 0:0,0:0,0:0
19:45 Ambri Piota - Langnau 4:2 1:1,2:0,1:1
24.01.2020 19:45 Fribourg - Ambri Piota 3:2 0:0,0:1,2:1
19:45 Rapperswill - Biel Bienne EHC 4:6 1:2,3:1,0:3
19:45 Langnau - Lausanne 0:4 0:0,0:2,0:2
19:45 Zug - Lugano 1:2 0:1,0:1,1:0
23.01.2020 19:45 Servette GE - SC Curych 6:9 3:2,1:3,2:4
21.01.2020 19:45 Lugano - Rapperswill 2:1 0:1,1:0,1:0
19:45 Zug - Langnau 2:1 0:1,2:0,0:0
19:45 Biel Bienne EHC - Ambri Piota 3:1 1:1,2:0,0:0
18.01.2020 19:45 Ambri Piota - Biel Bienne EHC 5:4 0:1,3:1,1:2
19:45 Fribourg - Bern 2:3 1:1,0:0,1:1
19:45 Servette GE - Rapperswill 5:1 3:0,1:1,1:0
19:45 Langnau - Zug 5:1 2:0,1:1,2:0
19:45 SC Curych - Lugano 1:2 1:1,0:1,0:0
17.01.2020 19:45 Biel Bienne EHC - Servette GE 7:3 2:2,1:0,4:1
19:45 Bern - Lausanne 4:3 0:1,1:1,2:1
19:45 Zug - Ambri Piota 3:1 1:0,1:1,1:0
19:45 Lugano - Langnau 1:3 0:0,1:0,0:3
19:45 Davos - Fribourg 7:2 5:0,0:2,2:0
19:45 Rapperswill - SC Curych 3:0 1:0,0:0,2:0
14.01.2020 19:45 Servette GE - Lugano 0:2 0:1,0:1,0:0
19:45 SC Curych - Langnau 6:1 0:0,2:1,4:0
12.01.2020 15:45 Rapperswill - Ambri Piota 1:4 0:1,1:2,0:1
15:45 Lugano - Davos 2:1 1:0,0:1,1:0
11.01.2020 19:45 Fribourg - Lausanne 3:1 0:1,2:0,1:0
19:45 Zug - Biel Bienne EHC 4:3 1:1,1:0,2:2
19:45 Bern - Servette GE 3:2 3:1,0:1,0:0
19:45 Davos - Lugano 5:1 1:1,2:0,2:0
19:45 Ambri Piota - Rapperswill 2:5 0:2,2:1,0:2
10.01.2020 19:45 Biel Bienne EHC - Zug 6:5 3:3,0:0,2:2
19:45 Servette GE - Bern 2:1 0:0,1:1,1:0
19:45 Langnau - SC Curych 1:6 1:2,0:1,0:3
07.01.2020 19:45 Davos - SC Curych 3:4 2:1,1:1,0:1
05.01.2020 15:45 SC Curych - Zug 1:2 0:1,0:0,1:0
15:45 Servette GE - Ambri Piota 2:0 2:0,0:0,0:0
15:45 Fribourg - Langnau 5:4 0:2,2:1,2:1
15:45 Bern - Lugano 2:5 1:1,1:1,0:3
15:45 Davos - Biel Bienne EHC 4:3 1:1,1:2,1:0
04.01.2020 19:45 Ambri Piota - SC Curych 2:3 0:0,1:0,1:2
03.01.2020 19:45 Rapperswill - Bern 3:2 1:1,1:1,0:0
19:45 Lugano - Fribourg 4:2 1:0,2:1,1:1
19:45 Langnau - Davos 1:2 0:0,0:0,1:1
19:45 Zug - Servette GE 1:5 1:1,0:3,0:1
19:45 Biel Bienne EHC - Lausanne 4:5 2:0,2:3,0:1
02.01.2020 19:45 Fribourg - Zug 2:3 1:0,1:2,0:1
19:45 Lausanne - Ambri Piota 5:1 1:1,3:0,1:0
19:45 Davos - Rapperswill 3:1 1:0,1:0,1:1
19:45 Bern - Biel Bienne EHC 3:2 1:0,1:0,1:2
15:45 SC Curych - Langnau 2:3 0:1,1:1,1:0
23.12.2019 19:45 Ambri Piota - Davos 4:5 2:1,1:2,1:1
19:45 Biel Bienne EHC - SC Curych 4:5 3:1,0:1,1:2
19:45 Rapperswill - Fribourg 2:3 0:0,2:2,0:0
19:45 Lugano - Lausanne 0:2 0:1,0:0,0:1
19:45 Langnau - Servette GE 1:2 0:0,0:1,1:0
19:45 Zug - Bern 1:0 0:0,0:0,1:0
21.12.2019 19:45 Bern - Ambri Piota 2:3 0:2,1:0,1:0
19:45 Biel Bienne EHC - Langnau 2:5 1:1,1:1,0:3
19:45 Davos - Lugano 3:2 0:1,1:1,2:0
19:45 Servette GE - Fribourg 3:0 2:0,0:0,1:0
19:45 Rapperswill - Zug 1:4 1:2,0:1,0:1
19:45 SC Curych - Lausanne 2:6 2:2,0:2,0:2
20.12.2019 19:45 Zug - Davos 4:2 0:1,2:0,2:1
19:45 Langnau - Bern 1:2 0:0,0:0,1:1
19:45 Lausanne - Servette GE 2:4 0:0,2:0,0:4
19:45 Ambri Piota - Rapperswill 3:2 0:1,2:1,1:0
19:45 Lugano - Biel Bienne EHC 6:3 2:0,1:2,3:1
19:45 Fribourg - SC Curych 0:3 0:0,0:2,0:1
17.12.2019 19:45 Lausanne - Zug 0:3 0:0,0:0,0:3
19:45 Langnau - Rapperswill 2:1 2:1,0:0,0:0
19:45 SC Curych - Bern 1:4 0:1,1:1,0:2
19:45 Ambri Piota - Lugano 7:2 3:0,1:1,3:1
19:45 Fribourg - Biel Bienne EHC 3:2 2:1,1:0,0:1
19:45 Servette GE - Davos 3:2 0:1,0:0,2:1
10.12.2019 19:45 Davos - Ambri Piota 1:2 0:1,0:1,1:0
08.12.2019 15:45 Ambri Piota - Zug 3:2 1:0,1:1,0:1
07.12.2019 19:45 Bern - Fribourg 4:2 1:1,1:1,2:0
19:45 Davos - Lausanne 2:1 0:0,0:1,1:0
19:45 Rapperswill - Servette GE 4:1 3:0,0:1,1:0
19:45 Lugano - SC Curych 3:1 1:0,0:0,2:1
19:45 Zug - Langnau 5:2 3:0,1:2,1:0
06.12.2019 19:45 SC Curych - Rapperswill 5:4 2:3,0:0,2:1
19:45 Langnau - Lugano 3:2 2:1,0:1,1:0
19:45 Lausanne - Bern 2:5 1:1,0:0,1:4
19:45 Servette GE - Biel Bienne EHC 3:2 0:1,2:0,1:1
19:45 Fribourg - Davos 3:1 1:1,1:0,1:0
03.12.2019 19:45 Fribourg - Lugano 1:3 0:0,0:2,1:1
19:45 Davos - Langnau 5:3 1:1,2:1,2:1
01.12.2019 15:45 Biel Bienne EHC - Rapperswill 3:2 2:2,1:0,0:0
30.11.2019 19:45 Rapperswill - Lugano 2:1 0:0,0:1,2:0
19:45 Langnau - Ambri Piota 4:3 1:0,1:2,2:1
19:45 Davos - SC Curych 0:5 0:1,0:2,0:2
19:45 Servette GE - Bern 1:2 0:0,1:2,0:0
19:45 Fribourg - Lausanne 3:2 0:1,1:0,1:1
29.11.2019 19:45 Ambri Piota - Fribourg 3:1 1:0,2:1,0:0
19:45 Bern - Davos 3:4 1:2,1:0,1:1
19:45 Lausanne - Langnau 4:3 3:0,1:0,0:3
19:45 Lugano - Zug 3:5 1:3,1:1,1:1
19:45 SC Curych - Servette GE 1:2 1:1,0:0,0:1
28.11.2019 19:45 Zug - Biel Bienne EHC 3:4 2:3,1:0,0:0
24.11.2019 15:45 Davos - Ambri Piota 5:3 0:0,3:0,2:3
23.11.2019 19:45 Lausanne - Servette GE 2:3 1:0,1:0,0:2
19:45 SC Curych - Biel Bienne EHC 3:1 1:0,0:0,2:1
19:45 Langnau - Zug 2:3 1:1,1:1,0:1
19:45 Rapperswill - Davos 4:5 2:1,0:1,2:2
19:45 Ambri Piota - Lugano 3:2 1:1,1:1,1:0
19:45 Fribourg - Bern 5:1 2:0,1:1,2:0
22.11.2019 19:45 Bern - Lausanne 2:3 1:0,0:2,1:1
19:45 Biel Bienne EHC - Langnau 4:1 1:1,0:0,3:0
19:45 Servette GE - Fribourg 3:4 0:1,1:0,2:2
19:45 Lugano - Rapperswill 5:1 2:0,2:1,1:0
19:45 Zug - SC Curych 3:1 1:1,0:0,2:0
19.11.2019 19:45 Servette GE - Rapperswill 6:2 2:0,2:1,2:1
19:45 Davos - Lugano 3:2 0:0,1:2,2:0
16.11.2019 19:45 Ambri Piota - Lausanne 1:2 0:1,1:0,0:0
19:45 Bern - SC Curych 2:1 1:0,1:1,0:0
19:45 Biel Bienne EHC - Zug 1:2 1:2,0:0,0:0
19:45 Davos - Servette GE 2:3 0:2,0:0,2:1
19:45 Rapperswill - Fribourg 9:4 2:2,6:1,1:1
19:45 Lugano - Langnau 1:2 1:0,0:1,0:1
15.11.2019 19:45 Zug - Davos 4:5 1:1,1:1,2:3
19:45 Langnau - Bern 3:1 1:0,0:0,2:1
19:45 Lausanne - Biel Bienne EHC 2:3 1:2,1:0,0:1
19:45 Fribourg - Ambri Piota 4:2 3:1,0:1,1:0
12.11.2019 19:45 Fribourg - Servette GE 2:1 1:0,0:1,0:0
19:45 SC Curych - Lugano 7:2 2:1,3:0,2:1
05.11.2019 19:45 Lausanne - Davos 3:4 1:0,0:2,2:1
02.11.2019 19:45 Ambri Piota - SC Curych 2:3 1:1,1:0,0:2
19:45 Bern - Zug 4:5 3:1,0:2,1:1
19:45 Davos - Lausanne 4:3 0:0,4:2,0:1
19:45 Lugano - Biel Bienne EHC 1:2 0:0,0:1,1:1
19:45 Langnau - Rapperswill 4:1 1:1,2:0,1:0
01.11.2019 19:45 Biel Bienne EHC - Ambri Piota 2:3 1:0,1:2,0:1
19:45 Servette GE - Lugano 4:0 2:0,1:0,1:0
19:45 Rapperswill - Davos 3:4 0:1,1:3,2:0
19:45 Lausanne - Bern 5:0 1:0,2:0,2:0
19:45 Zug - Fribourg 0:4 0:0,0:0,0:4
29.10.2019 19:45 Rapperswill - Lausanne 2:5 1:0,0:4,1:1
19:45 Lugano - Ambri Piota 3:4 0:1,1:2,2:0
19:45 Bern - Fribourg 1:2 0:1,1:1,0:0
19:45 Servette GE - Zug 2:4 0:1,2:1,0:2
19:45 Biel Bienne EHC - SC Curych 4:3 1:0,1:0,1:3
28.10.2019 19:45 Langnau - Biel Bienne EHC 3:2 1:1,0:0,1:1
27.10.2019 15:45 SC Curych - Rapperswill 3:1 1:0,2:0,0:1
26.10.2019 19:45 Ambri Piota - Davos 2:3 0:1,1:2,1:0
19:45 Bern - Servette GE 5:4 1:1,1:2,2:1
19:45 Fribourg - Lausanne 3:2 1:0,0:0,2:2
19:45 Lugano - Zug 2:1 0:0,1:1,0:0
25.10.2019 19:45 Lausanne - SC Curych 1:3 0:2,0:1,1:0
19:45 Servette GE - Ambri Piota 3:1 1:1,0:0,2:0
19:45 Biel Bienne EHC - Bern 3:2 2:1,0:1,1:0
19:45 Davos - Fribourg 3:1 1:1,1:0,1:0
22.10.2019 19:45 SC Curych - Servette GE 2:0 0:0,2:0,0:0
19:45 Ambri Piota - Bern 2:5 1:3,0:0,1:2
19:45 Fribourg - Langnau 0:1 0:0,0:0,0:1
19:45 Rapperswill - Biel Bienne EHC 5:3 0:2,1:1,4:0
19:45 Lausanne - Zug 2:1 1:0,0:0,1:1
18.10.2019 19:45 Servette GE - Lausanne 2:1 1:0,0:0,1:1
19:45 Zug - Rapperswill 2:3 1:3,1:0,0:0
19:45 Langnau - Ambri Piota 3:4 1:2,0:0,2:1
19:45 Fribourg - SC Curych 2:4 0:2,2:1,0:1
19:45 Bern - Lugano 2:5 1:2,0:1,1:2
19:45 Davos - Biel Bienne EHC 5:2 2:0,2:1,1:1
15.10.2019 19:45 Fribourg - Davos 4:2 1:0,1:1,2:1
19:45 Rapperswill - Lugano 1:2 0:0,1:0,0:1
19:45 SC Curych - Langnau 5:4 0:0,1:2,3:2
13.10.2019 15:45 Lausanne - Lugano 5:2 0:0,3:1,2:1
12.10.2019 19:45 SC Curych - Zug 3:4 1:0,0:2,2:2
19:45 Langnau - Lausanne 1:3 0:0,1:1,0:2
19:45 Lugano - Fribourg 1:4 1:2,0:1,0:1
19:45 Biel Bienne EHC - Servette GE 6:3 2:1,2:0,2:2
19:45 Ambri Piota - Rapperswill 4:2 1:0,2:0,1:2
19:45 Bern - Davos 4:3 2:1,1:0,0:2
11.10.2019 19:45 Fribourg - Biel Bienne EHC 1:4 0:2,1:1,0:1
19:45 Servette GE - Langnau 6:3 4:1,0:0,2:2
19:45 Rapperswill - Bern 5:4 0:3,2:1,2:0
19:45 Zug - Ambri Piota 5:1 2:0,3:0,0:1
08.10.2019 19:45 Lugano - Rapperswill 6:3 2:0,1:2,3:1
06.10.2019 15:45 SC Curych - Bern 3:2 0:1,1:1,1:0
05.10.2019 19:45 Servette GE - Davos 5:6 2:2,1:2,2:2
19:45 Langnau - Lugano 4:3 0:2,2:1,1:0
19:45 Zug - Biel Bienne EHC 2:3 0:0,2:2,0:0
19:45 Lausanne - Ambri Piota 3:1 0:0,1:1,2:0
19:45 Fribourg - Rapperswill 4:1 2:0,2:0,0:1
04.10.2019 19:45 Ambri Piota - Fribourg 4:0 1:0,2:0,1:0
19:45 Bern - Langnau 4:3 1:0,2:1,0:2
19:45 Biel Bienne EHC - Lausanne 2:1 0:0,2:1,0:0
19:45 Rapperswill - Servette GE 2:0 1:0,0:0,1:0
19:45 Lugano - SC Curych 3:1 1:1,0:0,2:0
02.10.2019 19:45 Lausanne - Rapperswill 4:1 0:0,2:1,2:0
01.10.2019 19:45 Fribourg - Bern 1:3 1:1,0:1,0:1
19:45 Langnau - Davos 0:1 0:0,0:0,0:0
19:45 SC Curych - Biel Bienne EHC 5:2 1:1,1:1,3:0
19:45 Zug - Servette GE 5:1 3:0,2:1,0:0
19:45 Ambri Piota - Lugano 1:2 1:1,0:1,0:0
28.09.2019 19:45 SC Curych - Ambri Piota 5:3 2:1,0:1,3:1
19:45 Zug - Bern 5:2 2:0,2:0,1:2
19:45 Rapperswill - Langnau 1:2 0:0,0:1,1:1
19:45 Biel Bienne EHC - Lugano 3:4 1:2,1:0,1:1
19:45 Lausanne - Davos 1:7 0:1,0:4,1:2
19:45 Servette GE - Fribourg 2:3 0:0,1:1,1:1
27.09.2019 19:45 Ambri Piota - Biel Bienne EHC 3:1 0:0,0:1,3:0
19:45 Bern - Lausanne 2:5 1:3,1:0,0:2
19:45 Lugano - Servette GE 1:2 1:0,0:1,0:0
19:45 Langnau - SC Curych 4:6 1:1,0:2,3:3
24.09.2019 20:00 Lausanne - Servette GE 3:5 1:1,1:2,1:2
19:45 Lugano - Bern 4:2 2:0,1:1,1:1
19:45 SC Curych - Fribourg 4:1 1:0,2:1,1:0
19:45 Ambri Piota - Langnau 2:0 0:0,0:0,2:0
19:45 Biel Bienne EHC - Davos 2:1 0:0,1:0,1:1
19:45 Rapperswill - Zug 4:3 1:0,1:1,1:2
21.09.2019 19:45 Zug - Lugano 3:2 1:1,1:1,0:0
19:45 Servette GE - Bern 4:2 1:1,2:0,1:1
19:45 Biel Bienne EHC - Langnau 3:2 0:1,1:1,1:0
19:45 Rapperswill - SC Curych 3:2 0:2,1:0,1:0
20.09.2019 19:45 Ambri Piota - Servette GE 2:3 1:0,1:2,0:0
19:45 Bern - Biel Bienne EHC 1:2 0:1,1:0,0:0
19:45 Langnau - Zug 5:3 2:1,1:2,2:0
19:45 SC Curych - Lausanne 5:0 1:0,4:0,0:0
17.09.2019 19:45 Bern - Ambri Piota 4:1 1:0,3:0,0:1
19:45 Biel Bienne EHC - Rapperswill 0:1 0:0,0:0,0:0
19:45 Servette GE - SC Curych 3:0 0:0,1:0,2:0
19:45 Langnau - Fribourg 3:2 1:2,1:0,1:0
19:45 Zug - Lausanne 5:6 1:4,2:1,2:1
19:45 Lugano - Davos 2:3 0:0,1:2,1:1
14.09.2019 19:45 Servette GE - Biel Bienne EHC 2:4 2:1,0:0,0:3
19:45 Rapperswill - Ambri Piota 3:0 1:0,2:0,0:0
19:45 Zug - SC Curych 5:4 0:1,1:2,3:1
13.09.2019 19:45 Ambri Piota - Zug 3:4 0:2,2:1,1:1
19:45 Langnau - Servette GE 1:3 1:0,0:2,0:1
19:45 SC Curych - Davos 6:3 0:1,2:2,4:0
19:45 Bern - Rapperswill 6:3 1:0,2:3,3:0
19:45 Lugano - Lausanne 2:5 2:0,0:3,0:2
19:45 Biel Bienne EHC - Fribourg 3:1 0:0,1:0,2:1