Omsk VS CSKA Moskva


Omsk

CSKA Moskva

Omsk (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Omsk

CSKA Moskva

Zaujímavé

Omsk

  • 10 víťazstiev z celkového počtu 17 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Omsk. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 10 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 59%.
  • Omsk už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Omsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Omsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Omsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

CSKA Moskva

  • 72% (13 z 18) výhier mužstva CSKA Moskva.
  • 13 z celkového počtu 18 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
  • CSKA Moskva už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 15 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 15 vzájomných zápasov, čo je 87%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
01.09.2019 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
19.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
17.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
15.04.2019 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
13.04.2019 16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
06.12.2018 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
30.10.2017 14:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
01.09.2017 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
17.10.2016 15:00 Omsk CSKA Moskva under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.10.2016 16:00 CSKA Moskva Omsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:00 Omsk CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:0,0:3
29.09.2015 18:30 CSKA Moskva Omsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
09.12.2011 13:00 Omsk CSKA Moskva under 3:2 2:0,0:1,1:1
14.09.2011 17:30 CSKA Moskva Omsk under 1:2 0:0,1:0,0:2

Omsk

3 - 3 - 9

CSKA Moskva

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
20.10.2019 14:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
22.10.2019 16:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
25.10.2019 18:30 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.10.2019 15:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
01.11.2019 17:30 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.11.2019 15:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2019 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
21.10.2019 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.10.2019 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
27.10.2019 15:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
31.10.2019 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
04.11.2019 11:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
2. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
3. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
4. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
5. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
6. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
2. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
3. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
4. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
5. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
6. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
7. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
8. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
9. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
10. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
11. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
12. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
2. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
3. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
4. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
6. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
2. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
3. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
4. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
5. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
6. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
6. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
4. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
5. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
6. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
7. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
8. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
11. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
12. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
4. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
5. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
6. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
7. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
8. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
9. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
10. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
11. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
12. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
13. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
14. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
15. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
16. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
17. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
18. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
19. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
20. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
21. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
23. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
24. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
4. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
5. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
10. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
11. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
12. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
3. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
6. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
6. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
11. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
8. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
9. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
10. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
11. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
12. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
13. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
14. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
15. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
16. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
20. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
9. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
10. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
11. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
4. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
5. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
4. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
5. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
11. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
12. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
13. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
14. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
15. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
16. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
17. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
18. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
19. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
20. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
21. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4