Jaroslavl VS Dynamo Moskva


Jaroslavl

Dynamo Moskva

Jaroslavl (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Jaroslavl

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Jaroslavl

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Jaroslavl.
  • Až 4 zápasov tímu Jaroslavl skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 80%.
  • Jaroslavl už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Jaroslavl už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Jaroslavl už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo Moskva

  • 33% zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasov.
  • 5 z celkového počtu 6 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 83%.

H2H

  • Z 11 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 55%.
  • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 11 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
12.09.2019 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
Rusko / KHL / 2018/2019
22.11.2018 17:30 Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.10.2018 16:30 Dynamo Moskva Yaroslavl under 0:3 0:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
07.01.2018 15:00 Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
04.10.2017 18:30 Dynamo Moskva Yaroslavl under 0:2 0:1,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
10.12.2016 15:30 Dynamo Moskva Yaroslavl over 6:3 0:0,2:2,4:1
17.11.2016 17:00 Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
26.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Yaroslavl over 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
29.08.2016 18:00 Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:3 1:1,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
23.10.2015 18:30 Dynamo Moskva Yaroslavl over 2:4 1:0,0:4,1:0
03.10.2015 16:00 Yaroslavl Dynamo Moskva under 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-

Jaroslavl

6 - 3 - 2

Dynamo Moskva

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
20.09.2019 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
25.09.2019 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
29.09.2019 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
06.10.2019 16:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jaroslavl porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
19.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
21.09.2019 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
26.09.2019 18:30 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
05.10.2019 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
2. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
4. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
6. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
4. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
5. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
6. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
7. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
4. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
5. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
6. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
4. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
5. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
7. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
8. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
9. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
10. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
6. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
7. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
8. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
9. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
10. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
11. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
12. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
13. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
14. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
15. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
16. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
17. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
18. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
19. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
20. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
22. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
7. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
6. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
5. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
6. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
9. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
10. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
3. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
4. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
5. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
8. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
10. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
11. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
12. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
13. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
14. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
15. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
16. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
6. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
5. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
6. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
6. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
6. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
9. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
10. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
12. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
13. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
14. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
15. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
20. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1
21. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
22. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0