Jaroslavl VS Dinamo Riga


Jaroslavl

Dinamo Riga

Jaroslavl (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Jaroslavl

Dinamo Riga

Zaujímavé

Jaroslavl

    Dinamo Riga

      H2H

      • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 10 vzájomných zápasov, čo je 100%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      25.09.2019 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga under 4:0 1:0,2:0,1:0
      18.09.2019 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl under 2:3 1:1,1:1,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      04.01.2019 15:00 Yaroslavl Dinamo Riga under 2:1 0:0,0:0,2:1
      01.11.2018 18:30 Dinamo Riga Yaroslavl under 3:2 2:0,0:2,1:0
      Rusko / KHL / 2017/2018
      04.11.2017 15:00 Yaroslavl Dinamo Riga under 0:4 0:1,0:2,0:1
      04.09.2017 18:30 Dinamo Riga Yaroslavl under 1:2 1:1,0:0,0:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      09.01.2017 17:00 Yaroslavl Dinamo Riga under 3:1 0:1,1:0,2:0
      06.10.2016 18:30 Dinamo Riga Yaroslavl under 3:2ppsn 2:2,0:0,0:0,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2015/2016
      26.11.2015 18:30 Dinamo Riga Yaroslavl under 0:3 0:1,0:1,0:1
      20.10.2015 18:00 Yaroslavl Dinamo Riga under 3:1 0:0,2:0,1:1

      Jaroslavl

      7 - 1 - 2

      Dinamo Riga

      Jaroslavl


      nenájdený žiadny zápas

      Dinamo Riga


      nenájdený žiadny zápas

      Jaroslavl


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
      20.10.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
      04.12.2020 18:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
      25.12.2020 18:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
      11.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
      04.02.2021 18:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

      Dinamo Riga


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
      11.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
      04.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
      12.12.2020 18:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0