Dynamo Minsk VS Petrohrad


Dynamo Minsk

Petrohrad

Dynamo Minsk (T1) VS Petrohrad (T2)

Dynamo Minsk

Petrohrad

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • 58% prehier (33 zápasov) z celkového počtu 57 tímu Dynamo Minsk.
  • Až 31 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 54%.
  • Dynamo Minsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

Petrohrad

  • 31% zápasov tímu Petrohrad skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 18 z celkového počtu 58 zápasov.
  • 42 z celkového počtu 58 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
  • Petrohrad už 8 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.

Pravdepodobnosť výsledku

13.00%
37.00%
50.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
28.01.2020 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 5:0 4:0,0:0,1:0
05.01.2020 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2018/2019
22.01.2019 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk over 5:1 3:0,2:0,0:1
04.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad over 6:3 0:1,4:1,2:1
19.12.2017 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
03.01.2017 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad over 5:4 1:0,4:1,0:3
10.10.2016 18:30 Petrohrad Dynamo Minsk over 6:2 4:0,1:1,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.01.2016 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad under 3:2 2:0,1:1,0:1
27.08.2015 18:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
24.12.2011 15:00 Dynamo Minsk Petrohrad under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.09.2011 17:00 Petrohrad Dynamo Minsk over 3:4ppsn 1:0,2:1,0:2,0:0,-:-

Dynamo Minsk

4 - 2 - 6

Petrohrad

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 15:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg over 4:6 1:1,1:1,2:4
13.02.20 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
11.02.20 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.02.20 11:30 Novosibirsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
30.01.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 6:5pp 1:0,2:2,2:3,1:0
28.01.20 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 5:0 4:0,0:0,1:0
25.01.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:3 1:0,0:2,0:1
21.01.20 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 4:3 1:1,2:1,1:1
16.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
14.01.20 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
12.01.20 15:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.01.20 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:0,1:2
07.01.20 14:10 Dynamo Minsk Red Star Kunlun over 1:5 0:0,1:2,0:3
05.01.20 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.01.20 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
30.12.19 17:10 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 0:2 0:1,0:0,0:1
25.12.19 12:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
23.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk over 4:3 0:1,0:2,4:0
21.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 5:1 1:0,4:0,0:1
18.12.19 17:10 Dynamo Minsk Sochi over 2:5 0:3,2:1,0:1
17.12.19 17:10 Dynamo Minsk Jaroslavl under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
08.12.19 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva over 2:5 2:2,0:2,0:1
06.12.19 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
03.12.19 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 4:1 2:0,2:1,0:0
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
29.11.19 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk over 6:3 2:1,2:1,2:1
26.11.19 17:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:2,2:0,3:0
19.11.19 17:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:1,2:1
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
12.11.19 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 6:5sn 2:0,2:3,1:2,0:0,2:0
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
01.11.19 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
30.10.19 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.10.19 18:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 1:2 1:1,0:1,0:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
09.10.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 3:2 3:1,0:0,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
03.10.19 18:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.09.19 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,2:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
21.09.19 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,3:0,2:0
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.09.19 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 12:30 Ufa Petrohrad over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
13.02.20 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 2:3 1:2,1:0,0:1
11.02.20 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:0,1:1
03.02.20 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.01.20 17:30 Petrohrad Omsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.01.20 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 5:0 4:0,0:0,1:0
26.01.20 15:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 4:3 1:0,3:1,0:2
23.01.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:4 1:0,2:3,4:1
21.01.20 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:0,1:2,2:0
16.01.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 4:1 0:0,3:0,1:1
14.01.20 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
07.01.20 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 3:1 2:1,0:0,1:0
05.01.20 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad over 6:0 0:0,5:0,1:0
29.12.19 15:30 Čerepovec Petrohrad under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
19.12.19 18:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.12.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
04.12.19 17:30 Petrohrad Kazaň under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
02.12.19 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:4 1:1,1:0,0:3
30.11.19 15:30 Dinamo Riga Petrohrad over 3:5 1:0,2:1,0:4
27.11.19 17:30 Petrohrad Sochi over 4:2 1:0,2:2,1:0
25.11.19 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 4:1 1:1,2:0,1:0
22.11.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.11.19 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
02.11.19 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:30 Jaroslavl Petrohrad over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
22.10.19 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
17.10.19 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.02.2020 17:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
23.02.2020 15:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:10 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.02.2020 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
20.02.2020 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.02.2020 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
2. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
3. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
4. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
5. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
6. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
3. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
4. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
5. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
6. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
7. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
8. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
9. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
10. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
11. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
12. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
2. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
3. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
4. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
5. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
6. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
3. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
4. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
5. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
6. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
3. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
4. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
5. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
6. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
3. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
4. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
5. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
6. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
7. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
8. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
9. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
10. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
11. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
12. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
3. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
4. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
5. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
6. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
7. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
8. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
9. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
10. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
11. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
12. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
13. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
14. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
15. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
16. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
17. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
18. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
19. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
20. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
21. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
22. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49
23. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
24. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
2. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
5. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
6. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
10. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
3. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
5. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
6. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
3. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
6. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
11. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
12. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
3. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
10. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
11. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
12. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
13. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
14. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
15. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
16. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
17. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
23. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22
24. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
6. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
5. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
8. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
9. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
10. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
11. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
5. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
6. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
3. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
4. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
5. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
8. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
9. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
10. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
11. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
12. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
9. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
10. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
15. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
16. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
17. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
18. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
19. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
20. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
21. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13