Dinamo Riga VS Nižnyj Novgorod


Dinamo Riga

Nižnyj Novgorod

Dinamo Riga (T1) VS Nižnyj Novgorod (T2)

Dinamo Riga

Nižnyj Novgorod

Zaujímavé

Dinamo Riga

  • Mužsvo Dinamo Riga prehralo až 67% svojích zápasov. 12 prehier z 18 odohraných zápasov.
  • Až 10 zápasov tímu Dinamo Riga skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 56%.
  • Dinamo Riga už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Dinamo Riga už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Dinamo Riga už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Nižnyj Novgorod

    H2H

    • 39% vzájomných zápasov (7 z 18) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 18 vzájomných zápasov, čo je 78%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2019/2020
    04.09.2019 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
    Rusko / KHL / 2018/2019
    28.12.2018 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
    15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
    Rusko / KHL / 2017/2018
    15.10.2017 16:00 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 1:3 0:1,0:1,1:1
    11.10.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 3:1 0:0,2:1,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    19.10.2016 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
    25.08.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    30.01.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 4:1 1:1,1:0,2:0
    28.12.2015 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 1:4 0:2,0:0,1:2
    Rusko / KHL / 2011/2012
    10.03.2012 14:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:0 1:0,0:0,1:0
    08.03.2012 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:1 0:0,1:1,2:0
    06.03.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga over 4:3 3:2,1:0,0:1
    04.03.2012 16:00 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 1:4 0:2,1:2,0:0
    03.03.2012 16:00 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod over 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
    01.03.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    29.02.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga over 7:3 2:1,3:2,2:0
    24.01.2012 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod over 5:4ppsn 3:0,0:1,1:3,0:0,-:-
    27.10.2011 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 3:2ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-

    Dinamo Riga

    2 - 7 - 9

    Nižnyj Novgorod

    Dinamo Riga


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
    14.10.19 16:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 3:4 0:1,1:3,2:0
    12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
    09.10.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 3:2 3:1,0:0,0:1
    07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
    05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
    02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
    30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
    25.09.19 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga under 4:0 1:0,2:0,1:0
    23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
    21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
    18.09.19 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl under 2:3 1:1,1:1,0:1
    16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
    12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
    09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
    07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
    04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
    02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
    13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
    11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
    09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
    05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
    03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
    01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
    29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
    27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
    24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
    21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
    19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
    17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
    15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
    13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
    11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
    06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
    04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
    02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

    Dinamo Riga


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    20.10.2019 16:30 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.10.2019 18:30 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.10.2019 18:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.10.2019 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    29.10.2019 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
    01.11.2019 11:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.11.2019 15:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
    24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    ukáž viac

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    19.10.2019 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    21.10.2019 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
    02.11.2019 11:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    04.11.2019 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
    24.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
    2. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
    3. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
    4. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
    5. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
    6. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
    2. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
    3. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
    4. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
    5. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
    6. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
    7. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
    8. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
    9. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
    10. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
    11. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
    12. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
    2. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
    3. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
    4. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
    5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
    6. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
    2. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
    3. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
    4. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
    5. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
    6. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
    2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
    3. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
    4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
    5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
    6. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
    2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
    3. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
    4. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
    5. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
    6. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
    7. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
    8. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
    9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
    10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
    11. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
    12. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
    2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
    3. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
    4. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
    5. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
    6. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
    7. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
    8. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
    9. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
    10. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
    11. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
    12. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
    13. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
    14. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
    15. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
    16. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
    17. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
    18. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
    19. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
    20. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
    21. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
    22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
    23. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
    24. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
    2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
    3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
    4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
    5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
    6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
    2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
    3. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
    4. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
    5. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
    6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
    7. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
    8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
    9. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
    10. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
    11. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
    12. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
    2. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
    3. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
    4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
    5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
    6. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
    2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
    3. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
    4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
    5. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
    6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
    2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
    3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
    4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
    5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
    6. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
    2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
    3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
    4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
    5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
    6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
    7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
    8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
    9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
    10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
    11. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
    12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
    2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
    3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
    4. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
    5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
    6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
    7. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
    8. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
    9. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
    10. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
    11. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
    12. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
    13. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
    14. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
    15. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
    16. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
    17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
    18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
    19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
    20. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
    21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
    22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
    23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
    24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
    2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
    3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
    4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
    5. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
    6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
    2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
    3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
    4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
    5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
    6. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
    7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
    8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
    9. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
    10. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
    11. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
    12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
    2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
    3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
    4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
    5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
    6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
    2. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
    3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
    4. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
    5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
    6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
    2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
    3. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
    4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
    5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
    6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
    2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
    3. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
    4. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
    5. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
    6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
    7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
    8. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
    9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
    10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
    11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
    12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
    2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
    3. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
    4. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
    5. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
    6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
    7. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
    8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
    9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
    10. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
    11. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
    12. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
    13. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
    14. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
    15. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
    16. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
    17. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
    18. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
    19. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
    20. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
    21. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
    22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
    23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
    24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4