Čerepovec VS Vitiaz Chekhov


Čerepovec

Vitiaz Chekhov

Čerepovec (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Čerepovec

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Čerepovec

  • Mužsvo Čerepovec prehralo až 67% svojích zápasov. 6 prehier z 9 odohraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 9 zápasov, to je až 56%.
  • Čerepovec už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čerepovec už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Čerepovec už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Vitiaz Chekhov

  • 67% (6 z 9) výhier mužstva Vitiaz Chekhov.
  • 7 z celkového počtu 9 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 78%.
  • Vitiaz Chekhov už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (8 z 20) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 20 vzájomných zápasov, čo je 65%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
18.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
28.01.2019 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.01.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec over 5:3 0:1,1:2,4:0
16.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 1:0,3:0,0:1
22.09.2018 16:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1 2:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
09.12.2017 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
07.10.2017 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
20.12.2016 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 4:2 1:1,1:0,2:1
10.12.2016 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
13.11.2016 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:0 1:0,0:0,3:0
06.09.2016 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 17:30 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 2:4 0:0,2:2,0:2
21.01.2016 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
05.12.2015 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
28.10.2015 17:30 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:3 1:3,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
20.02.2012 16:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 8:2 1:1,5:0,2:1
03.01.2012 14:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 4:1 1:1,0:0,3:0
20.11.2011 14:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 1:3 1:1,0:1,0:1
31.10.2011 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec over 6:4 3:0,1:4,2:0
12.10.2011 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec over 4:3ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,-:-

Čerepovec

5 - 8 - 7

Vitiaz Chekhov

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2019 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
04.10.2019 17:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
06.10.2019 13:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Čerepovec Magnitogorsk porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Čerepovec porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
2. Dynamo Moskva 9 3 1 1 2 -1 22 23 11
3. Spartak Moskva 10 3 0 3 1 0 26 26 9
4. Dinamo Riga 8 -1 2 0 5 -12 15 27 6
5. Jokerit Helsinki 7 2 0 1 3 -4 21 25 5
6. Čerepovec 9 0 1 1 5 -11 19 30 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 0 4 0 1 10 31 21 16
2. Kazaň 7 6 0 0 1 11 25 14 12
3. Ufa 8 5 0 1 1 2 18 16 11
4. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
5. Čeljabinsk 10 1 2 1 3 -1 18 19 11
6. Barys Astana 8 5 0 0 3 3 15 12 10
7. Novosibirsk 8 4 0 2 0 1 18 17 10
8. Admiral Vladivostok 8 2 1 0 4 -5 14 19 8
9. Nižněkamsk 9 3 0 1 4 -3 19 22 7
10. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
11. Magnitogorsk 9 2 0 1 5 -8 15 23 5
12. Chabarovsk Amur 9 0 0 3 3 -10 12 22 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 8 5 0 1 1 2 18 16 11
2. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
3. Barys Astana 8 5 0 0 3 3 15 12 10
4. Admiral Vladivostok 8 2 1 0 4 -5 14 19 8
5. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
6. Chabarovsk Amur 9 0 0 3 3 -10 12 22 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 0 4 0 1 10 31 21 16
2. Kazaň 7 6 0 0 1 11 25 14 12
3. Čeljabinsk 10 1 2 1 3 -1 18 19 11
4. Novosibirsk 8 4 0 2 0 1 18 17 10
5. Nižněkamsk 9 3 0 1 4 -3 19 22 7
6. Magnitogorsk 9 2 0 1 5 -8 15 23 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 8 3 2 0 1 12 25 13 14
2. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
3. Nižnyj Novgorod 10 2 2 0 4 4 30 26 12
4. Sochi 9 4 0 2 1 -3 21 24 10
5. Dynamo Minsk 8 2 1 0 4 3 24 21 8
6. Jaroslavl 7 3 0 0 4 -3 19 22 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 8 3 2 0 1 12 25 13 14
2. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
4. Nižnyj Novgorod 10 2 2 0 4 4 30 26 12
5. Dynamo Moskva 9 3 1 1 2 -1 22 23 11
6. Sochi 9 4 0 2 1 -3 21 24 10
7. Spartak Moskva 10 3 0 3 1 0 26 26 9
8. Dynamo Minsk 8 2 1 0 4 3 24 21 8
9. Jaroslavl 7 3 0 0 4 -3 19 22 6
10. Dinamo Riga 8 -1 2 0 5 -12 15 27 6
11. Jokerit Helsinki 7 2 0 1 3 -4 21 25 5
12. Čerepovec 9 0 1 1 5 -11 19 30 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 0 4 0 1 10 31 21 16
2. Vitiaz Chekhov 8 3 2 0 1 12 25 13 14
3. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
4. Kazaň 7 6 0 0 1 11 25 14 12
5. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
6. Nižnyj Novgorod 10 2 2 0 4 4 30 26 12
7. Ufa 8 5 0 1 1 2 18 16 11
8. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
9. Dynamo Moskva 9 3 1 1 2 -1 22 23 11
10. Čeljabinsk 10 1 2 1 3 -1 18 19 11
11. Barys Astana 8 5 0 0 3 3 15 12 10
12. Novosibirsk 8 4 0 2 0 1 18 17 10
13. Sochi 9 4 0 2 1 -3 21 24 10
14. Spartak Moskva 10 3 0 3 1 0 26 26 9
15. Dynamo Minsk 8 2 1 0 4 3 24 21 8
16. Admiral Vladivostok 8 2 1 0 4 -5 14 19 8
17. Nižněkamsk 9 3 0 1 4 -3 19 22 7
18. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
19. Jaroslavl 7 3 0 0 4 -3 19 22 6
20. Dinamo Riga 8 -1 2 0 5 -12 15 27 6
21. Jokerit Helsinki 7 2 0 1 3 -4 21 25 5
22. Magnitogorsk 9 2 0 1 5 -8 15 23 5
23. Čerepovec 9 0 1 1 5 -11 19 30 5
24. Chabarovsk Amur 9 0 0 3 3 -10 12 22 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 6 3 1 0 1 6 17 11 10
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 -2 4 0 1 6 24 18 12
2. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
3. Ufa 5 3 0 0 2 -1 10 11 6
4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
5. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
6. Barys Astana 4 3 0 0 1 4 9 5 6
7. Novosibirsk 5 3 0 1 0 3 11 8 7
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 5 2 0 0 3 -2 10 12 4
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 5 3 0 0 2 -1 10 11 6
2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
3. Barys Astana 4 3 0 0 1 4 9 5 6
4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 -2 4 0 1 6 24 18 12
2. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
3. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
4. Novosibirsk 5 3 0 1 0 3 11 8 7
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Magnitogorsk 5 2 0 0 3 -2 10 12 4

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Sochi 6 3 0 1 1 -2 17 19 7
5. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 4 13 9 6
6. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -1 14 15 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
5. Dynamo Moskva 6 3 1 0 1 6 17 11 10
6. Sochi 6 3 0 1 1 -2 17 19 7
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 4 13 9 6
9. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -1 14 15 4
10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
12. Čerepovec 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 -2 4 0 1 6 24 18 12
2. Dynamo Moskva 6 3 1 0 1 6 17 11 10
3. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
5. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
6. Novosibirsk 5 3 0 1 0 3 11 8 7
7. Sochi 6 3 0 1 1 -2 17 19 7
8. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
9. Barys Astana 4 3 0 0 1 4 9 5 6
10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
11. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 4 13 9 6
12. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
13. Ufa 5 3 0 0 2 -1 10 11 6
14. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
15. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
16. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
17. Magnitogorsk 5 2 0 0 3 -2 10 12 4
18. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -1 14 15 4
19. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
20. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 6 2 0 2 0 -1 15 16 6
4. Dinamo Riga 4 0 0 0 4 -16 4 20 0
5. Jokerit Helsinki 4 1 0 1 1 -4 11 15 3
6. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
4. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
5. Čeljabinsk 8 1 2 0 3 2 13 11 10
6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Admiral Vladivostok 5 0 1 0 3 -7 8 15 4
9. Nižněkamsk 6 1 0 1 3 -8 9 17 3
10. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 2 2 -6 9 15 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
4. Admiral Vladivostok 5 0 1 0 3 -7 8 15 4
5. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 2 2 -6 9 15 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
3. Čeljabinsk 8 1 2 0 3 2 13 11 10
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Nižněkamsk 6 1 0 1 3 -8 9 17 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 3 0 0 1 4 11 7 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 6 2 0 0 4 -4 16 20 4
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
6. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 3 0 0 1 4 11 7 6
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
4. Nižnyj Novgorod 6 2 0 0 4 -4 16 20 4
5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
7. Spartak Moskva 6 2 0 2 0 -1 15 16 6
8. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
9. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
10. Dinamo Riga 4 0 0 0 4 -16 4 20 0
11. Jokerit Helsinki 4 1 0 1 1 -4 11 15 3
12. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 8 1 2 0 3 2 13 11 10
2. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
4. Vitiaz Chekhov 4 3 0 0 1 4 11 7 6
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Spartak Moskva 6 2 0 2 0 -1 15 16 6
7. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
8. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
9. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
10. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
11. Admiral Vladivostok 5 0 1 0 3 -7 8 15 4
12. Nižnyj Novgorod 6 2 0 0 4 -4 16 20 4
13. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
14. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
15. Jokerit Helsinki 4 1 0 1 1 -4 11 15 3
16. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
17. Nižněkamsk 6 1 0 1 3 -8 9 17 3
18. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
19. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
20. Chabarovsk Amur 6 0 0 2 2 -6 9 15 2
21. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
22. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
23. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
24. Dinamo Riga 4 0 0 0 4 -16 4 20 0