Čerepovec VS Jokerit Helsinki


Čerepovec

Jokerit Helsinki

Čerepovec (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Čerepovec

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Čerepovec

  • 57% prehier (4 zápasov) z celkového počtu 7 tímu Čerepovec.
  • Počet remíz tímu Čerepovec je až 2 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 4 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 57%.
  • Čerepovec už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čerepovec už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Čerepovec už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Jokerit Helsinki

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 82% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 11 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 11 vzájomných zápasov, čo je 82%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2019/2020
    11.09.2019 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
    Rusko / KHL / 2018/2019
    09.12.2018 15:30 Čerepovec Jokerit Helsinki over 3:4 0:0,3:2,0:2
    14.11.2018 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:0 1:0,2:0,1:0
    06.11.2018 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 0:4 0:1,0:2,0:1
    28.10.2018 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec under 3:2 1:0,0:0,2:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    05.12.2017 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 2:3 1:0,0:3,1:0
    01.10.2017 15:00 Jokerit Helsinki Čerepovec under 3:1 0:0,1:0,2:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    07.01.2017 15:00 Jokerit Helsinki Čerepovec under 1:4 0:1,1:0,0:3
    13.10.2016 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    27.01.2016 17:30 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2 1:1,0:0,0:1
    25.08.2015 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 3:2 0:0,2:1,1:1

    Čerepovec

    1 - 1 - 9

    Jokerit Helsinki

    Čerepovec


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
    14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
    11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
    09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
    06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
    04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
    02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
    13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
    11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
    07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
    05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
    03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

    Čerepovec


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    18.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
    21.09.2019 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    23.09.2019 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.09.2019 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
    28.09.2019 16:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    04.10.2019 17:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
    06.10.2019 13:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Čerepovec Magnitogorsk porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Čerepovec porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    28.10.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    ukáž viac

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    21.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    2. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    3. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    4. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
    5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    6. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    3. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    4. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    8. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    9. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    10. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
    12. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    2. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    4. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    5. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    6. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    5. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    2. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    3. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    4. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    5. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
    6. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    2. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    3. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    4. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    5. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    6. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    7. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    8. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
    9. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    10. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
    11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
    12. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    3. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    4. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    5. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    6. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    7. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    8. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    9. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    10. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    11. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    12. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    13. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    14. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    15. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    16. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    17. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    18. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
    19. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    20. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
    21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
    22. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
    23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
    24. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    2. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    4. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
    5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    5. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    2. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    3. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    4. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
    6. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    2. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    4. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    5. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    6. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    8. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
    9. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    10. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
    12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    3. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    4. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
    5. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    8. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    9. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    11. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    12. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    13. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    15. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    16. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    17. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
    21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
    24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    3. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
    5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    6. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    4. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    8. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    9. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    10. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
    12. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    4. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    5. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    6. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    5. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    2. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    3. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    6. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    2. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    4. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    7. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    8. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
    9. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    10. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
    11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    12. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    10. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    14. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    15. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
    16. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
    20. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1
    21. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    22. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    23. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
    24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0