Čerepovec VS Barys Astana


Čerepovec

Barys Astana

Čerepovec (T1) VS Barys Astana (T2)

Čerepovec

Barys Astana

Zaujímavé

Čerepovec

  • Z celkového počtu 17 prehralo mužstvo Čerepovec až 53% svojích zápasov. 9 prehraných zápasov.
  • Až 10 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 59%.
  • Čerepovec už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čerepovec už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Čerepovec už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 69% (11 z 16) výhier mužstva Barys Astana.
  • 14 z celkového počtu 16 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 88%.

H2H

  • 45% vzájomných zápasov (5 z 11) skončilo remízou.
  • 82% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 9 z 11 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
06.10.2019 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2018/2019
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
Rusko / KHL / 2017/2018
27.10.2017 18:00 Čerepovec Barys Astana over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
28.08.2017 15:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3 1:0,2:2,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
17.11.2016 17:00 Čerepovec Barys Astana over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
18.09.2016 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
29.09.2015 18:30 Čerepovec Barys Astana over 5:4pp 0:2,3:1,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
24.02.2012 14:00 Barys Astana Čerepovec over 3:4ppsn 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
28.11.2011 16:00 Čerepovec Barys Astana over 7:1 3:1,1:0,3:0

Čerepovec

1 - 5 - 5

Barys Astana

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
17.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
19.10.2019 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.10.2019 15:30 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
20.10.2019 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.10.2019 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
24.10.2019 18:30 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
29.10.2019 14:30 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
31.10.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
02.11.2019 12:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
2. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
3. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
4. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
5. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
6. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
3. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
4. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
5. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
6. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
7. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
8. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
9. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
11. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14
12. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
2. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
3. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
4. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
5. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
6. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
3. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
4. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
6. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
4. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
5. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
6. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
4. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
5. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
6. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
7. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
8. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
9. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
10. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
11. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
12. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
4. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
5. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
6. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
7. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
8. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
9. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
10. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
11. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
12. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
13. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
14. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
15. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
16. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
17. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
18. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
19. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
20. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
21. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14
22. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
23. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13
24. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
3. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
4. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
5. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
6. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
7. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
10. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
11. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
12. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
2. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
3. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
6. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
5. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
6. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
10. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
11. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
8. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
9. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
10. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
11. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
12. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
13. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
14. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
15. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
16. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
17. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
18. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
19. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
20. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
21. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
22. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7
23. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
6. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
6. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
7. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
10. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
11. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6
12. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
3. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
4. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
6. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
4. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
5. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
5. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
6. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
9. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
10. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
5. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
8. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
9. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
10. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
11. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
12. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
13. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
14. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
15. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6
16. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
17. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
18. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
19. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
20. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
21. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
22. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
23. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
24. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2