Čeljabinsk VS Petrohrad


Čeljabinsk

Petrohrad

Čeljabinsk (T1) VS Petrohrad (T2)

Čeljabinsk

Petrohrad

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Počet remíz tímu Čeljabinsk je až 3 z celkového počtu 9 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 7 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 9 zápasov, to je až 78%.
  • Čeljabinsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Petrohrad

  • Petrohrad vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 7 vyhral 4 zápasov).
  • 4 z celkového počtu 7 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Petrohrad už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 11 zápasov.
  • 36% vzájomných zápasov (4 z 11) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
04.09.2019 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
22.02.2019 15:00 Čeljabinsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1
16.11.2018 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
05.01.2018 12:30 Čeljabinsk Petrohrad over 2:6 0:4,1:1,1:1
17.09.2017 16:00 Petrohrad Čeljabinsk under 5:0 1:0,3:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
29.01.2017 15:00 Petrohrad Čeljabinsk over 5:3 2:0,1:0,2:3
23.08.2016 16:00 Čeljabinsk Petrohrad under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
04.12.2015 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
03.10.2015 13:30 Čeljabinsk Petrohrad under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
17.01.2012 14:00 Čeljabinsk Petrohrad under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.09.2011 15:00 Petrohrad Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:0,1:1

Čeljabinsk

1 - 4 - 6

Petrohrad

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2019 15:30 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
23.09.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
25.09.2019 16:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
27.09.2019 16:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
29.09.2019 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Petrohrad Čeljabinsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
ukáž viac

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
22.09.2019 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
26.09.2019 18:30 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Kazaň Petrohrad porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Petrohrad Čeljabinsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Petrohrad porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Petrohrad Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
2. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
3. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
4. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
6. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
4. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
8. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
9. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
10. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
2. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
4. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
5. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
6. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
5. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
4. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
5. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
6. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
4. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
5. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
6. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
7. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
8. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
9. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
10. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
11. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
12. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
3. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
4. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
5. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
6. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
7. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
8. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
9. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
10. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
11. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
12. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
13. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
14. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
15. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
16. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
17. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
18. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
19. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
20. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
21. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
22. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
5. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
5. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
6. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
9. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
12. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
5. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
8. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
9. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
11. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
12. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
13. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
15. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
16. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
17. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
18. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
19. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
20. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
6. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
4. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
9. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
10. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
4. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
5. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
6. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
7. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
8. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
9. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
10. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
12. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
14. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
15. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
16. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
17. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
18. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
19. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
20. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2
21. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
22. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
23. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0