Čeljabinsk VS Barys Astana


Čeljabinsk

Barys Astana

Čeljabinsk (T1) VS Barys Astana (T2)

Čeljabinsk

Barys Astana

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Z celkového počtu 20 prehralo mužstvo Čeljabinsk až 50% svojích zápasov. 10 prehraných zápasov.
  • Až 15 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 75%.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čeljabinsk už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 65% (11 z 17) výhier mužstva Barys Astana.
  • 14 z celkového počtu 17 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 82%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (5 z 20) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
27.09.2019 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
20.09.2019 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5pp 1:0,3:2,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
09.12.2017 12:30 Čeljabinsk Barys Astana under 4:0 0:0,2:0,2:0
05.12.2017 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
30.09.2017 13:30 Čeljabinsk Barys Astana under 2:1 0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
04.03.2017 12:00 Barys Astana Čeljabinsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
28.02.2017 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
26.02.2017 12:00 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
24.02.2017 12:30 Čeljabinsk Barys Astana over 5:1 0:0,2:1,3:0
22.02.2017 15:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:5 0:3,0:2,2:0
23.12.2016 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4 0:1,0:2,3:1
11.10.2016 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 3:4 1:1,0:2,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.01.2016 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 5:4ppsn 3:1,0:3,1:0,0:0,-:-
01.09.2015 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
04.10.2011 14:30 Čeljabinsk Barys Astana over 4:3 1:1,2:1,1:1
14.09.2011 15:00 Barys Astana Čeljabinsk over 4:3 0:1,2:1,2:1

Čeljabinsk

6 - 5 - 9

Barys Astana

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 16:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 3:4 0:1,1:3,2:0
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
03.10.19 18:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
29.09.19 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 2:1 0:0,2:1,0:0
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
19.10.2019 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
21.10.2019 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
23.10.2019 18:30 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 16:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.11.2019 14:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2019 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.10.2019 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
29.10.2019 15:30 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
31.10.2019 15:30 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
02.11.2019 13:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
2. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
3. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
4. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
5. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
6. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
3. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
4. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
5. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
6. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
7. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
8. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
9. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
10. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
11. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
12. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
2. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
3. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
4. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
5. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
6. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
3. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
4. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
5. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
6. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
4. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
5. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
6. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
4. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
5. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
6. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
7. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
8. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
9. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
10. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
11. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
12. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
4. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
5. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
6. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
7. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
8. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
9. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
10. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
11. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
12. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
13. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
14. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
15. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
16. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
17. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
18. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
19. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
20. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
21. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
22. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
23. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
24. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
6. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
7. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
10. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
11. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
12. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
3. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
4. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
5. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
6. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
6. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
5. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
6. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
10. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
11. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
8. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
9. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
10. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
11. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
12. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
13. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
14. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
15. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
16. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
17. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
18. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
19. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
20. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
10. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
5. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
6. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
4. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
5. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
6. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
4. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
5. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
6. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
9. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
10. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
11. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
4. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
5. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
11. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
12. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
13. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
14. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
15. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
16. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
17. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
18. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
19. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
20. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
21. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
22. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
23. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4