Admiral Vladivostok VS Petrohrad


Admiral Vladivostok

Petrohrad

Admiral Vladivostok (T1) VS Petrohrad (T2)

Admiral Vladivostok

Petrohrad

Zaujímavé

Admiral Vladivostok

  • Z celkového počtu 59 prehralo mužstvo Admiral Vladivostok až 51% svojích zápasov. 30 prehraných zápasov.
  • Až 36 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 61%.
  • Admiral Vladivostok už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Admiral Vladivostok ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Admiral Vladivostok už 14 zápasov v rade nevyhrali.

Petrohrad

  • 31% zápasov tímu Petrohrad skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 18 z celkového počtu 59 zápasov.
  • 42 z celkového počtu 59 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • Petrohrad už 9 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • 40% vzájomných zápasov (4 z 10) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
17.02.2020 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 6:0 1:0,1:0,4:0
17.11.2019 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
29.12.2018 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
14.11.2018 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 8:2 0:1,3:0,5:1
Rusko / KHL / 2017/2018
18.01.2018 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 7:2 2:1,4:0,1:1
14.11.2017 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
05.12.2016 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:4 0:1,0:1,1:2
27.09.2016 18:30 Petrohrad Admiral Vladivostok under 3:2ppsn 0:0,2:0,0:2,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
21.01.2016 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 3:4ppsn 0:2,1:1,2:0,0:0,-:-
10.09.2015 11:30 Admiral Vladivostok Petrohrad over 1:5 1:0,0:3,0:2

Admiral Vladivostok

0 - 4 - 6

Petrohrad

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 5:0 2:0,1:0,2:0
17.02.20 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 6:0 1:0,1:0,4:0
15.02.20 15:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 6:1 2:0,2:0,2:1
13.02.20 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 5:2 1:1,3:1,1:0
11.02.20 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 3:0 1:0,2:0,0:0
03.02.20 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:4 0:0,0:2,0:2
02.02.20 08:00 Admiral Vladivostok Ufa over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,3:1
31.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Ufa over 3:6 1:1,2:3,0:2
29.01.20 10:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva over 2:5 0:0,1:3,1:2
25.01.20 16:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
23.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
21.01.20 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,2:0,0:0
16.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk over 2:5 1:0,1:3,0:2
12.01.20 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 5:1 2:0,2:1,1:0
09.01.20 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok over 5:2 2:0,0:1,3:1
07.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 1:2 0:2,1:0,0:0
05.01.20 15:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
03.01.20 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 4:1 1:0,1:0,2:1
29.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:1,0:1
25.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
23.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 0:5 0:2,0:1,0:2
21.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 5:1 1:0,4:0,0:1
18.12.19 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok over 6:3 2:1,2:2,2:0
17.12.19 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun over 5:4sn 1:0,2:2,1:2,0:0,3:2
06.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:0,1:1
02.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva under 0:2 0:1,0:1,0:0
28.11.19 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.19 17:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.11.19 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk over 5:4 0:1,2:1,3:2
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 10:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
04.11.19 15:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok over 2:5 1:1,1:2,0:2
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 4:3 0:0,1:3,3:0
25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.02.20 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 6:0 1:0,1:0,4:0
15.02.20 12:30 Ufa Petrohrad over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
13.02.20 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 2:3 1:2,1:0,0:1
11.02.20 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:0,1:1
03.02.20 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.01.20 17:30 Petrohrad Omsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.01.20 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 5:0 4:0,0:0,1:0
26.01.20 15:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 4:3 1:0,3:1,0:2
23.01.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:4 1:0,2:3,4:1
21.01.20 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:0,1:2,2:0
16.01.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 4:1 0:0,3:0,1:1
14.01.20 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
07.01.20 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 3:1 2:1,0:0,1:0
05.01.20 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad over 6:0 0:0,5:0,1:0
29.12.19 15:30 Čerepovec Petrohrad under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
19.12.19 18:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.12.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
04.12.19 17:30 Petrohrad Kazaň under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
02.12.19 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:4 1:1,1:0,0:3
30.11.19 15:30 Dinamo Riga Petrohrad over 3:5 1:0,2:1,0:4
27.11.19 17:30 Petrohrad Sochi over 4:2 1:0,2:2,1:0
25.11.19 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 4:1 1:1,2:0,1:0
22.11.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.11.19 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
02.11.19 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:30 Jaroslavl Petrohrad over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
22.10.19 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
17.10.19 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 10:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.02.2020 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.02.2020 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
2. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
3. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
4. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
5. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
6. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
2. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
3. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
4. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
5. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
6. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
7. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
8. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
9. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
10. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
11. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
12. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
2. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
3. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
4. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
5. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
6. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
2. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
3. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
4. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
5. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
6. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
3. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
4. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
5. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
6. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
3. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
4. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
5. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
6. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
7. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
8. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
9. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
10. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
11. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37
12. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
3. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
4. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
5. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
6. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
7. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
8. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
9. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
10. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
11. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
12. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
13. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
14. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
15. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
16. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
17. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
18. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
19. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
20. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
21. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
22. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51
23. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37
24. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
2. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
5. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
8. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
9. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
10. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
6. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
7. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
8. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
9. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
10. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
11. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
12. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
13. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
14. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
15. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
16. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
17. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
23. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24
24. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
5. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
8. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
9. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
10. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
11. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
5. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
3. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
4. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
5. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
8. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
9. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
12. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
9. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
10. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
15. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
16. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
17. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
18. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
19. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
20. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
21. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13