Admiral Vladivostok VS Čerepovec


Admiral Vladivostok

Čerepovec

Admiral Vladivostok (T1) VS Čerepovec (T2)

Admiral Vladivostok

Čerepovec

Zaujímavé

Admiral Vladivostok

  • Z celkového počtu 57 prehralo mužstvo Admiral Vladivostok až 49% svojích zápasov. 28 prehraných zápasov.
  • Až 35 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 61%.
  • Admiral Vladivostok už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Admiral Vladivostok ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Admiral Vladivostok už 12 zápasov v rade nevyhrali.

Čerepovec

  • 31% zápasov tímu Čerepovec skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 18 z celkového počtu 58 zápasov.
  • 39 z celkového počtu 58 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Čerepovec už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
28.11.2019 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.10.2019 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
Rusko / KHL / 2018/2019
17.01.2019 10:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 2:4 1:1,0:2,1:1
12.11.2018 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
Rusko / KHL / 2017/2018
24.12.2017 08:00 Admiral Vladivostok Čerepovec under 2:3 1:1,0:2,1:0
23.09.2017 16:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 3:2ppsn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
01.12.2016 10:30 Admiral Vladivostok Čerepovec under 2:1 0:0,2:1,0:0
29.09.2016 18:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 2:1 1:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
26.11.2015 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok over 4:5ppsn 1:1,2:3,1:0,0:0,-:-
17.10.2015 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec under 1:4 0:3,0:0,1:1

Admiral Vladivostok

2 - 3 - 5

Čerepovec

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 15:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 6:1 2:0,2:0,2:1
13.02.20 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 5:2 1:1,3:1,1:0
11.02.20 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 3:0 1:0,2:0,0:0
03.02.20 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:4 0:0,0:2,0:2
02.02.20 08:00 Admiral Vladivostok Ufa over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,3:1
31.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Ufa over 3:6 1:1,2:3,0:2
29.01.20 10:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva over 2:5 0:0,1:3,1:2
25.01.20 16:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
23.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
21.01.20 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,2:0,0:0
16.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk over 2:5 1:0,1:3,0:2
12.01.20 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 5:1 2:0,2:1,1:0
09.01.20 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok over 5:2 2:0,0:1,3:1
07.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 1:2 0:2,1:0,0:0
05.01.20 15:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
03.01.20 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 4:1 1:0,1:0,2:1
29.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:1,0:1
25.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
23.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 0:5 0:2,0:1,0:2
21.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 5:1 1:0,4:0,0:1
18.12.19 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok over 6:3 2:1,2:2,2:0
17.12.19 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun over 5:4sn 1:0,2:2,1:2,0:0,3:2
06.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:0,1:1
02.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva under 0:2 0:1,0:1,0:0
28.11.19 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.19 17:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.11.19 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk over 5:4 0:1,2:1,3:2
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 10:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
04.11.19 15:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok over 2:5 1:1,1:2,0:2
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 4:3 0:0,1:3,3:0
25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 11:30 Novosibirsk Čerepovec under 3:2 2:2,0:0,1:0
13.02.20 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun under 2:1 1:0,0:1,1:0
03.02.20 17:00 Nižněkamsk Čerepovec over 6:2 2:1,4:1,0:0
01.02.20 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec under 5:0 1:0,3:0,1:0
30.01.20 17:30 Sochi Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.01.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.01.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:3 1:0,0:2,0:1
23.01.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:0 0:0,0:0,3:0
16.01.20 17:00 Čerepovec Spartak Moskva under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.01.20 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 3:1 0:0,1:0,2:1
11.01.20 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec over 2:5 1:1,1:3,0:1
10.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:1 1:0,2:1,1:0
08.01.20 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
05.01.20 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
03.01.20 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
29.12.19 15:30 Čerepovec Petrohrad under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
25.12.19 17:00 Čerepovec Sochi over 4:2 2:2,1:0,1:0
23.12.19 17:00 Čerepovec Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
21.12.19 15:00 Jaroslavl Čerepovec under 3:2 1:1,1:0,1:1
19.12.19 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec over 8:1 1:1,4:0,3:0
17.12.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
08.12.19 15:00 Čerepovec Jaroslavl under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:3
06.12.19 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
04.12.19 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
28.11.19 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.19 17:00 Čerepovec Dinamo Riga under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.11.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 5:2 2:1,2:0,1:1
20.11.19 17:30 Sochi Čerepovec over 4:2 0:2,1:0,3:0
18.11.19 17:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:00 Čerepovec Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.02.2020 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
19.02.2020 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 10:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.02.2020 15:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 15:30 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
2. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
3. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
4. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
5. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
6. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
3. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
4. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
5. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
6. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
7. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
8. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
9. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
10. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
11. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
12. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
2. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
3. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
4. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
5. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
6. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
3. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
4. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
5. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
6. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
3. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
4. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
5. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
6. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
3. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
4. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
5. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
6. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
7. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
8. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
9. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
10. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
11. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
12. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
3. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
4. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
5. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
6. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
7. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
8. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
9. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
10. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
11. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
12. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
13. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
14. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
15. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
16. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
17. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
18. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
19. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
20. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
21. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
22. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49
23. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
24. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
2. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
5. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
6. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
10. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
3. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
5. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
6. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
3. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
6. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
11. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
12. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
3. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
10. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
11. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
12. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
13. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
14. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
15. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
16. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
17. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
23. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22
24. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
6. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
5. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
8. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
9. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
10. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
11. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
5. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
6. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
3. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
4. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
5. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
8. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
9. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
10. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
11. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
12. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
9. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
10. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
15. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
16. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
17. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
18. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
19. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
20. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
21. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13