Sochi VS Slovan Bratislava


Sochi

Slovan Bratislava

Sochi (T1) VS Slovan Bratislava (T2)

Sochi

Slovan Bratislava

Zaujímavé

Sochi

  • Až 19 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 76%.
  • Sochi už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Sochi už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Sochi ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Sochi už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Sochi ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Slovan Bratislava

    H2H

    • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 60%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    22.02.2019 17:30 Sochi Slovan Bratislava under 2:0 0:0,1:0,1:0
    31.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Sochi under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
    22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
    29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    17.01.2018 17:30 Sochi Slovan Bratislava under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
    09.10.2017 19:00 Slovan Bratislava Sochi under 4:1 0:0,2:0,2:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    22.11.2016 17:30 Sochi Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
    31.08.2016 19:00 Slovan Bratislava Sochi under 3:1 2:0,0:0,1:1
    Rusko / KHL / 2015/2016
    16.02.2016 17:30 Sochi Slovan Bratislava over 5:2 0:1,4:0,1:1
    09.12.2015 19:00 Slovan Bratislava Sochi over 4:5 2:1,1:3,1:1

    Sochi

    6 - 2 - 2

    Slovan Bratislava

    Sochi


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
    01.11.19 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2 0:1,1:0,2:1
    29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
    25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
    23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
    21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
    18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
    16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
    13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
    10.10.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
    08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
    06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
    04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
    01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
    26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
    21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
    17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
    14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
    12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
    10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
    07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
    06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
    04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Sochi


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    13.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
    15.11.2019 15:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
    17.11.2019 16:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    22.11.2019 17:30 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    24.11.2019 15:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.11.2019 17:30 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
    01.12.2019 15:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
    03.12.2019 17:30 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:30 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    ukáž viac

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    2. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    3. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    5. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    6. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    3. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    4. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    5. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    6. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    7. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    11. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
    12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    2. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    3. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    3. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    4. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    6. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    4. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    6. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    4. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    5. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    6. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    8. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    10. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    11. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
    12. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    4. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    5. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    6. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    7. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    8. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    9. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    10. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    11. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    12. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    13. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    14. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    16. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    17. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    18. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    20. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
    21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
    22. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    23. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
    24. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    2. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    5. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    6. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    4. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    5. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    6. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    7. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
    12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    3. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    4. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    4. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    6. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    5. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    8. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    10. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    11. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
    12. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    8. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    9. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    10. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    12. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    13. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    14. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    15. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    16. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
    17. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    18. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    19. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    20. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    21. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
    22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    23. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
    24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    3. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    3. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    4. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    5. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    6. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
    12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    2. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    3. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    3. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    4. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    6. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    5. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    6. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
    12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    3. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    4. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    5. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    6. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    8. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    9. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    10. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
    12. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    14. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    15. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    16. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
    21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6