Sochi VS Kazaň


Sochi

Kazaň

Sochi (T1) VS Kazaň (T2)

Sochi

Kazaň

Zaujímavé

Sochi

  • Z celkového počtu 21 prehralo mužstvo Sochi až 52% svojích zápasov. 11 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Sochi je až 6 z celkového počtu 21 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 15 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 71%.
  • Sochi už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Sochi už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Sochi už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Kazaň

  • 70% (14 z 20) výhier mužstva Kazaň.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 9 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 9 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
07.09.2019 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
Rusko / KHL / 2018/2019
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň under 3:1 1:0,1:1,1:0
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
27.11.2017 17:30 Sochi Kazaň under 1:3 1:0,0:2,0:1
02.09.2017 16:00 Kazaň Sochi under 0:5 0:0,0:1,0:4
Rusko / KHL / 2016/2017
08.12.2016 17:30 Sochi Kazaň under 1:2 1:1,0:1,0:0
01.12.2016 17:00 Kazaň Sochi under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
29.01.2016 17:00 Kazaň Sochi over 2:6 0:2,1:3,1:1
27.08.2015 18:30 Sochi Kazaň under 0:1 0:0,0:1,0:0

Sochi

4 - 0 - 5

Kazaň

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.10.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok Sochi porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Sochi Ufa porovnaj tímy
01.11.2019 11:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
03.11.2019 11:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
17.11.2019 16:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 15:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:30 Kazaň Omsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
2. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
3. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
4. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
3. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
4. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
5. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
6. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
7. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
8. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
9. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
10. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
11. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
12. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
2. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
3. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
4. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
5. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
6. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
3. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
4. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
5. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
6. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
4. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
5. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
6. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
4. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
5. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
6. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
7. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
10. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
11. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
12. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
3. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
4. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
5. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
6. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
7. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
8. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
9. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
10. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
11. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
12. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
13. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
14. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
15. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
16. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
17. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
18. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
19. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
20. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
21. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
22. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
23. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
24. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
3. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
4. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
5. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
6. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
7. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
4. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
5. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
6. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
3. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
7. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
10. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
3. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
6. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
7. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
8. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
9. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
10. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
13. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
14. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
15. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
16. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
17. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
18. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
19. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
20. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
21. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
22. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
2. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
4. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
9. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
2. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
5. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
6. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
7. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
5. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
6. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
7. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
8. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
9. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
10. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
13. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
14. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
15. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
16. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4