Sochi VS Dynamo Minsk


Sochi

Dynamo Minsk

Sochi (T1) VS Dynamo Minsk (T2)

Sochi

Dynamo Minsk

Zaujímavé

Sochi

  • Sochi už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Sochi už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Sochi už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo Minsk

    H2H

    • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    17.02.2019 15:00 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:0,0:2,1:1
    06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
    06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
    14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    15.10.2017 16:00 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:0,1:2,0:1
    06.09.2017 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 2:4 1:0,1:2,0:2
    Rusko / KHL / 2016/2017
    23.10.2016 16:00 Dynamo Minsk Sochi over 5:2 2:0,2:0,1:2
    17.10.2016 18:30 Sochi Dynamo Minsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    10.01.2016 15:00 Dynamo Minsk Sochi under 2:3ppsn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
    20.09.2015 16:00 Sochi Dynamo Minsk under 4:1 1:0,1:1,2:0

    Sochi

    4 - 3 - 3

    Dynamo Minsk

    Sochi


    nenájdený žiadny zápas

    Dynamo Minsk


    nenájdený žiadny zápas

    Sochi


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    04.09.2019 18:30 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Sochi Kazaň porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Sochi Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.09.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    04.10.2019 17:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
    18.10.2019 17:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Sochi porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    ukáž viac

    Dynamo Minsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 12:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    08.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Dynamo Minsk Novosibirsk porovnaj tímy
    15.09.2019 17:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Kazaň porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    23.11.2019 17:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0