Sochi VS Dinamo Riga


Sochi

Dinamo Riga

Sochi (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Sochi

Dinamo Riga

Zaujímavé

Sochi

  • Sochi už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Sochi už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Sochi už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo Riga

    H2H

    • 50% vzájomných zápasov (4 z 8) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
    27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    08.01.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi over 3:4ppsn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:3
    14.09.2017 18:30 Sochi Dinamo Riga over 5:1 1:1,1:0,3:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    21.10.2016 18:30 Dinamo Riga Sochi under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
    23.08.2016 18:30 Sochi Dinamo Riga under 3:1 3:0,0:1,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    03.12.2015 17:30 Sochi Dinamo Riga under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    24.11.2015 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:2 0:1,0:0,1:1

    Sochi

    4 - 4 - 0

    Dinamo Riga

    Sochi


    nenájdený žiadny zápas

    Dinamo Riga


    nenájdený žiadny zápas

    Sochi


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    04.09.2019 18:30 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Sochi Kazaň porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Sochi Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.09.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    04.10.2019 17:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
    18.10.2019 17:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Sochi porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    ukáž viac

    Dinamo Riga


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 12:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    16.09.2019 17:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    23.09.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
    24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0